Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa tim nivoom iz Radnickog bi bio najbolji igrac lige. Ono je odigrao samo jednom i nikad vise. I pola toga da odigra, bice jako koristan.
    sigpic

    Comment


    • Mozda ode i u Italiju.
      Sve u svemu - saga plej se nastavlja

      Comment


      • Kapiten me sinoc odusevio-bez obzira sto je bila utakmica bez znacaja-odigrao je skoro kao pre povrede
        Poenterski odlican, trojke neverovatnih 6/5-uz Sasu, Macvana, i Tepica racunam da ce i Marinkovic znatno da bude bolji i opusteniji, u nastavku sezone.
        Sada je vec ovo respektabilan tim, od koga se mogu ocekivati prave igre u nastavku, cak i bez tog"famoznog pleja"
        Edit Selektor gledao sinocni mec


        Spoiler
        Tu je prekaljeni borac Gagic, uz koga Milutinov napreduje postepeno, sve znacajniji Andric,ne znam sta se desava sa Aranitovicem
        Last edited by jovan; 11-12-14, 09:21.
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Originally posted by forum1nick View Post
          Zadar vam neće biti problem, ali Budućnost bi mogla.
          Uz svo kukanje imate ekipu za 3-4 mjesto, a za dalje se nikad ne zna. Kako smo ga samo poduvali u duetu prošle godine u sred Beograda.
          Zadar tradicionalno nezgodno gostovanje, stvarno je retkost pobediti ih na njihovom terenu.Buducnost sa druge strane ima bolji skor nego sto im je kapacitet ekipe, a i blagom su padu forme.Dosta stvari im se poklopilo pa imaju ovakav skor, uz to nisu napravili kiks kada su gostovali ekipama sa dna tabele kao neki.

          Videlo se sinoc da ekipa igra sa manjim grcem i pritiskom kada je Pavlovic tu, Tepic je vezao dve dobre partije.Milutinov je uglavnom nemocan 1 na 1 protiv svakog krstenog centra.Draganove 4 trojke u trecoj resili pobednika, protivnik nije imao pravi odgovor na to.Mnogo ce mu znaciti sinocna partija na samopouzdanju, a sada kada pogledam svoju prognozu od pre par dana bas sam bio previse pesimistican.Kako su ubili nasi onog njihovog pleja u 2-3 navrata.Gagic me u par situacija sa svojim potezima nasmejao, a i ljude do mene.

          Ne verujem puno u Capinov dolazak i pored toga sto je raskinuo ugovor sa Djeticima, ocekujem da zapali za inostranstvo.Pozitivno bih se iznenadio kada bi presao u Partizan.Ovakav Capin je svakako bolji od (bu)Daloa, a i kontam da ako on ne dodje doci ce neki slican Gordicu koji ce da deli minutazu na pleju sa Tepicem, tj igrace nekih 15-20 minuta a na nekom mecu i vise od toga.

          Comment


          • Originally posted by jovan View Post
            Kapiten me sinoc odusevio-bez obzira sto je bila utakmica bez znacaja-odigrao je skoro kao pre povrede
            Poenterski odlican, trojke neverovatnih 6/5-uz Sasu, Macvana, i Tepica racunam da ce i Marinkovic znatno da bude bolji i opusteniji, u nastavku sezone.
            Sada je vec ovo respektabilan tim, od koga se mogu ocekivati prave igre u nastavku, cak i bez tog"famoznog pleja"
            Edit Selektor gledao sinocni mec


            Spoiler
            Tu je prekaljeni borac Gagic, uz koga Milutinov napreduje postepeno, sve znacajniji Andric,ne znam sta se desava sa Aranitovicem
            Zaebo si i misice i mir u svetu

            Comment


            • Oplodio Dule Culibrka, samo tako : D. Mts out, Telenor in. Princoni verni derviš.

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Zaebo si i misice i mir u svetu
                Ja ne verujem da on postoji

                Comment


                • Na danasnji dan pre 14 godina Haris Brkic kapiten Partizana je upucan ispred Pionira...
                  Legenda zivi

                  Last edited by Sinisa Kun; 12-12-14, 12:26.
                  KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                  Comment


                  • https://www.facebook.com/video.php?v...08828457%C2%A0



                    Ne morate da imate Gejbuk da bi otvorili video

                    Comment


                    • Ma ne moze Gasic ovo da dobije.
                      Jos koji kiks i nista of PO-a.

                      Comment


                      • Mnogo vazna utakmica a mnogo lose igramo
                        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                        Comment


                        • Nemam reci za ovo sto Gasic radi...

                          Comment


                          • Ocekivano pogubljen Gasic. Covek jednostavno ne zna.
                            Pola tima ce da crkne do kraja tekme, nece imati snage za eventualni preokret.

                            Dule nije smeo da napravi ono sranje, posebno sto smo u ovakvoj situaciji. On je najveci krivac.

                            Sudije nam nisu svirale nekoliko faulova

                            Dalo - tezak kriminal. Sam u reketu i covek vrati loptu

                            Slobodna bacanja
                            Last edited by Mr. Wolf; 13-12-14, 18:45.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Zbog bacanja smo izgubili tekmu.

                              Sramota.

                              Comment


                              • Jbt ja bi vodio bolje utakmicu od gasica, pa moze vise od tri izmjene nije fudbal
                                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                                Comment

                                Working...
                                X