Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da Sasa hoce da ostane. Ako klub pristane na Saletove uslove koji nisu veliki, gledacemo ga i sledece sezone u Partizanovom dresu.
    Last edited by Mr. Wolf; 13-07-14, 16:36.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Johnny View Post
      Izgleda da Sasa hoce da ostane. Ako klub pristane na Saletove uslove koji nisu veliki, gledacemo ga i sledece sezone u Partizanovom dresu.

      Ovo ako se desi napiću se po drugi put u životu...

      Vreme je za malo lepih vesti posle silnih odlazaka....
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Bice lepih vesti, ne brinite se...
        Dule vec ima manje vise formiran roster, opet ce Partizan biti konkurentan

        Sasa ako ostane treba svi da ga istetoviramo na sred cela

        Comment


        • Jedva čekam novu sezonu i utakmice pre kojih će Ljubašin da kaže da pucamo 20-30 razlike a onda se desi suprotno.
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Divna porodica

            Spoiler








            Odmori Sale, odmori, pa nam se vrati.... <3
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Saro, potegni svoje crnogorske veze da izvidis kakva je situacija sa Sasom
              Ja ne mogu da zamislim da je toliko lud pa da i sl. sezone igra za nas

              Comment


              • Ljubo znam da se šališ ali veruj mi, da je negde u Herceg Novom ili Tivtu cimala bih do besvesti ove moje drugare i rodbinu koji su tamo da ga jure po plažama i pitaju da li je odlučio ostaje li. Ali pošto je Sale u svom Baru onda nam ostaje da se nadamo da će opet prevagnuti njegovo grobarstvo i ljubav prema klubu kao u februaru. I ja ne sumnjam da će to biti slučaj svega mi na svetu, imam baš jak osećaj da će ostati.


                Sa druge strane, opet mi "zabi nož u srce" nešto što sam pročitala na jednoj grobarskoj stranici na FB-u (koliko je tačno, ne znam) a to je da Lea njegov menadžer nagovara da ni pod razno ne ostaje u KKP naredne sezone. Nadam se da nije tačno to a ako jeste nadam se da ga Leo neće poslušati i da će ostati sa nama i sledeće sezone.
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Ma kad vidis Leovu facu jasno ti je da pali. Jbg, mozda mu se i ostaje, ali to nikad necemo znati...
                  Mislim da je za njegovu karijeru mnogo bolje da ostane, ali ajde neka zalizani zna bolje od mene.

                  Comment


                  • Ja zaboravila da je njemu Miško menadžer...

                    U krajnjem slučaju, nadam se bar nekoj dostojnoj zameni, ili će neko od klinaca (Vanja, Petar) dobiti šansu..
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • I još jedna slika koja mi uliva nadu da će Sale ostati, njegovi anđelčići i duh grobarstva koji prenosi na njih...




                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • Kakvo bi to ludilo bilo da ostane. A i moze mu se, ima milionče

                        Comment


                        • Racun nam je u blokadi, Kecman nas tuzio..

                          Comment


                          • Slabo se priča o ljubavi ovih dana

                            http://mondo.rs/a710202/Sport/Kosark...-Partizan.html

                            Comment


                            • Momak ispod tebe to napisao...

                              Comment


                              • Kecman ce uvek biti legenda partizana za sve sto je uradio za 7 prelepih godina, a posle onoga u zagrebu ne mora vise da igra kosarku moze da predje i na kriket i verujem da ce mu sve biti isplaceno jer zasluzio je i zadnji dinar.
                                Brajkula pogledaj malo post ispod, a to sto se ljubavi tice pa vi za tu rec niste culi, za vas smo uvek bili kosarkaska institucija.
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X