Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Uros94 View Post



      Nemoj mi reći da si tek sada video tu sličicu? Ja videla na sajtu Eurobasketa još prošle godine kada je potpisao.

      Btw, ako se neko razume u ovu vrstu muzike, neka mi se javne u inboks.



      Pomoći ćete mi da dovršim nešto što pravim za KKP
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Можда и јесам раније али се не сећам. А сад исто на сајту Евробаскета видео и умро.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Ne zna se da l' je veća pobeda ta slika ili ova tvoja na avataru.
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Suns and Bogdan Bogdanovic have agreed in writing that he will not join this season, therefore his cap hold for the 2015 season is expunged.
            Можда и оде следеће године значи. Онај 2+2 уговор са Фенером није званичан још, тако беше?
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Saro, jesi ti ona sarafly nick sa youtuba
              KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

              Comment


              • Originally posted by Sinisa Kun View Post
                Saro, jesi ti ona sarafly nick sa youtuba

                *sarafly011

                jesam
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • B92: Bogdanović otputovao u Tursku
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • http://sportal.rs/news.php?news=129148
                    Hvala majstore lepo je kad svi u evropi znaju ko si, a bartomeu nek se drzi svog licnog interesa i svoje privatne organizacije euroleague.
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Originally posted by jevta1992 View Post
                      Bogdanov transfer je zavrsen jos pre mesec dana i to je odavno gotovo
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • Б92 вели да хоћемо да доведемо Дејана Тодорића.



                        Тодоровић игра на позицијама два и три, рођен је 29. маја 1994. године у Мркоњић Граду а у Малаги је од 2011. године. Играо је за развојни тим Уникахе, а од 2012. игре са сениорима.

                        Био је на позајмицама у друголигашкој екипи Ахаркија, постизао у просеку 15 поена, уз 3.5 скока и две асистенције. За Уникаху је одиграо пет утакмица у Евролиги.

                        Солобаскет тврди да Тодоровић има три понуде, Партизанову и два АЦБ лигаша, Басконије Билбао и Лагун Ара из Сан Себастијана.
                        Ја сам за.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Samo ne pozajmica.

                          Comment


                          • http://www.zurnal.rs/kosarka/partiza...iti-u-partizan
                            U to se ne sumnja majstore
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment




                            • Tepa poludeo prosle sezone, vise nije miran kao bubica
                              Ocekujem triple double u proseku sl. sezone... ako ostane

                              Comment


                              • Originally posted by Урош94 View Post


                                Isti Monfis

                                Comment

                                Working...
                                X