Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba premestiti klub u Fuenlabradu, tamo nas vise cene.
    sigpic

    Comment


    • Bez zajebancije,sta ce predsednik CZ ovde?

      Comment


      • Isto kao i prosle godine na utakmicama Vojvodine, da gleda svog sina.

        Comment


        • Originally posted by Vule_89 View Post
          Bez zajebancije,sta ce predsednik CZ ovde?
          Pa njegov je klub. Sto ne bi bio tu jbt?

          Comment


          • Pa znam da je njegov,nego hteo sam da vidim sta ce na to da nam kazu kolege Delije Posto kazu da je to zvezda a Covic predsednik to kluba
            Last edited by Vule_89; 04-05-14, 19:03.

            Comment


            • Originally posted by Vule_89 View Post
              Pa znam da je njegov,nego hteo sam da vidim sta ce na to da nam kazu kolege Delije
              Pa ne znam sto moras da ih poprckujes nakon 3 i po godine od fuzije. Valjda vise nije interesantno

              EDIT: Dallo pokidao Berta i Milutinov odlicni...

              Sada cemo par utakmica biti bez JO-a

              Comment


              • Ma zajebavam se,sto kaze Nash vise nas postuju u inostranstvu nego ovde

                Comment


                • Ne vjerujem da dunjdjerski nije iskljucen, jbt kao da je grijeh biti igrac ili navijac partizana
                  KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                  Comment


                  • Auuu što će Tegi da padne u crnjak .

                    Comment


                    • koja su govna ovi iz predgradja drago mi je da smo pobedili te smradove
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • Steta sto Zo nije i jednog i drugog smrada posteno opalio.

                        Sudjenje - ili sto bi neki rekli regularno.

                        I posle neko kaze Duletu da smara kada prica o sudjenju.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Steta sto ih bar nije posteno izudarao, ionako ce ispasti da im je naneo teske telesne povrede.

                          Comment


                          • E stvarno mi se ogadi kosarka ove godine i jedva cekam da se zavrsi sezona pa da se lepo krene sve od nule. Novi klinci i mozda novi trener. I Dule stvarno preteruje, svaka druga utakmica iskljucenje. Na konferencijama se pljuju sudije, prozivaju politicari, pljuju se ljudi sa ili bez razloga i stvarno mi je vise dosta toga. Vreme je da se malo spuste tenzije i da konacno pocnemo da se bavimo kosarkom. Ajde da je neka bitna utakmica u pitanju nego glupavi FMP. Bolje da je pustio juniore da igraju, da vidimo da li nesto znaju i da li se na nekoga od njih mozemo osloniti u skorijoj buducnosti.

                            Sto se tuce tice, Lovernj je ispao pajser. Nigde u pravilniku ne pise da bilo ko iz publike ne sme nesto da dobaci/opsuje/isprovocira, a ako to uradi protivnicki igrac, ovo nije nacin da se uzvrati. Umesto da se ponasa kao kapiten najveceg kluba na ovim prostorima, kao iskusan covek i igrac, on se ponasa kao ulicar. I sta je postigao? Nista. Bice suspendovan par utakmica, kaznice ga novcano (isto kao i Duleta) a sve ce to da placa Partizan koji nema ni za plate.

                            Nadam se da cu uskoro pogledati neku normalnu konferenciju za medije, gde se nece sudije stavljati u prvi plan, gde se nece govoriti o namestanjima i nekim teorijama zavere, jer to ocigledno prelazi na igrace a da ne govorim kako utice na publiku.

                            Comment


                            • Comment


                              • Stvarno ne kapiram kako ljudi koji navijaju za Partizan imaju obraza da prizeljkuju odlazak Duska Vujosevica.

                                Comment

                                Working...
                                X