Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pavlović brat je pokazao šta znači igrati deceniju u najjačoj ligi, i sa kojom je lakoćom i gracijoznošću napadao koš Cedevite i završavao ili iznudjivao faul i slobodna bacanja. Tuga i jad. Ne pamtim kad smo zadnji put izgubili jednu ovako važnu utakmicu.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Bas lose se radi sa mladim igracima, a to se bas poklapa od kada su FMP i Hemofarm postali nebitni u srpskoj kosarkaskoj sceni.Hrvati su nas po tom pitanju toga presli i trenutno imaju vise talenata od nas i jacu repku.
      Pa ne bih se slozio u vezi mladih igraca sto se tice reprezenatcija. U hrvatskoj reprezentaciji je samo jedan igrac rodjen posle '90+, i to je Dario Saric '94 dok su u nasoj: Micic '94, Nemanaj Krstic '93, Dangubic '93, Bogdanovic '92, Nedovic '91, Kalinic '91.
      Nas glavni problem su centri jer u nam nosioci 30-godisnjaci sto u principu i nije mnogo za centre, uvek se setim Dino Menegina, ( Krstic je '83, Katic '80 ) ali nam pod hitno treba sveza krv a toga nema ni na vidiku. Sa Gagicem i Muslijem kao nekim naslednicima mi nemamo sta da trazimo na evropskim i svetskim takmicenjima.

      Comment


      • Koliko mi je zao Pavlovica

        Kakva igracina, kakav covek
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Hvala svima koji ne pljuju i koji su dostojanstveni.
          Naravno da ogromna tuga u nasim dusama postoji ali ja osecam veliki ponos i veliku energiju za dalje.

          Pitanje se samo namece a kako dalje? Sada u tom segmentu treba biti pametan...
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by AIRBORNE View Post
            Hvala svima koji ne pljuju i koji su dostojanstveni.
            Naravno da ogromna tuga u nasim dusama postoji ali ja osecam veliki ponos i veliku energiju za dalje.

            Pitanje se samo namece a kako dalje? Sada u tom segmentu treba biti pametan...
            Da ja znam da cemo mi moci normalno da nastavimo da poslujemo, da cemo prodati sve igrace i igrati meceve sa ekipama tipa Crnokosa, sto Ljuba kaze, ne bih imao problem u zivotu, ali osecam neku veliku tezinu jer ako smo do sada kidali, osvajali trofeje i imali gomilu vrhunskih igraca, kidali u evroligi pa su bila teska finansijska stanja, sad ne smem ni da pomislim kako ce biti
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              Da ja znam da cemo mi moci normalno da nastavimo da poslujemo, da cemo prodati sve igrace i igrati meceve sa ekipama tipa Crnokosa, sto Ljuba kaze, ne bih imao problem u zivotu, ali osecam neku veliku tezinu jer ako smo do sada kidali, osvajali trofeje i imali gomilu vrhunskih igraca, kidali u evroligi pa su bila teska finansijska stanja, sad ne smem ni da pomislim kako ce biti
              Bice tesko sigurno, bice mucno sigurno, bice tuzno sigurno ali ako se poraz prihvati na pravi nacin moze biti i spasonosno. Zasto ovo kazem, neko moje misljenje je da i da smo pobedili sinoc apsolutno nista ne bi bilo bolje za klub u globalu. I dalje bi bili u dugovima i problemima mozda vecim nego ovo sada. Znamo svi u kakvoj zemlji zivimo i kakvi vetrovi duvaju. I dalje bi morali prositi svaki dinar... Mozda je ovo sansa da budemo opet avangarda u razvoju,da sami privatizujemo klub,sami napravimo zdrav organizam bez icije politicke pomoci a mislim da je to izvodljivo.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Zar stvarno mislislite da bi Dule sada napustio KK Partizan? Pa nije nas Dule pacov pa da prvi napusti brod koji tone. Setite se kada nas je prethodni put napustio, kada je osvojio triplu krunu i dosao do f4 evrolige. Kada nas bude napustao, napustice nas barem kada obezbedi Evroligu, i u to uopste ne sumnjam. Ipak je veliki trener, junak i gospodin DUSKO VUJOSEVIC . Samo da ga zdravlje posluzi i vratice on Partizan tamo gde mu je i mesto.

                Svaka cast svim igracima Partizana na sezoni (izuzev centrima).I pored toga sto nisu primali plate, morali konstantno tokom cele sezone da krpe izostanak nekog povredjenog igraca, i pored centara koji su retardi neopevani, njih je ipak samo par sekundi delilo od trona.

                I nek se organizuje neka pomoc klubu od strane navijaca putem sms-a. Svako moze dati barem po sto dinara dati za taj jedan sms npr. Mora se pomoci klubu kada vec banana drzava ne zeli.

                I divan taj Nurkic. Prvo ostavi Partizan bez evrolige, pred liticu egzistencije, a posle se sa svima pozdravi. Stvarno je veliko srce i veliki grobar.
                Last edited by Lion; 26-04-14, 12:01.

                Comment


                • Ne znam da li sam jedini ali sinoc sam video da ukoliko Vujosevic bude imao jos jednu sezonu kao ova umece po sred parketa, vidi se da mu "ovakav" PARTIZAN i ovakav nacin zivota kluba sigurno kupuje kartu na biletarnici smrti. Vec je bio u bolnici i sigurno mu nije stres dozvoljen ali on nije covek koji slusa lekare.

                  Pisem malo nepovezano ali misli mi samo naviru i sibaju. Ali mnogo sam ponosan na klub,Duleta i igrace (neke vise - neke manje)
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by AIRBORNE View Post
                    Ne znam da li sam jedini ali sinoc sam video da ukoliko Vujosevic bude imao jos jednu sezonu kao ova umece po sred parketa, vidi se da mu "ovakav" PARTIZAN i ovakav nacin zivota kluba sigurno kupuje kartu na biletarnici smrti. Vec je bio u bolnici i sigurno mu nije stres dozvoljen ali on nije covek koji slusa lekare.

                    Pisem malo nepovezano ali misli mi samo naviru i sibaju. Ali mnogo sam ponosan na klub,Duleta i igrace (neke vise - neke manje)
                    I meni. Majke mi u trenutku kad je onaj pogodio trojku i bio kadar na Duletu, u tom trenutku sam zaboravio na poraz i samo pomislio: "molim te nemoj da se srusis na sred parketa"
                    Ne mogu ni da pretpostavim sta mu se desavalo u organizmu, koji su to udari
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Mislim da je red da malo misli i o svom zdravlju i da prepusti mesto trenera Milojevicu, Dzikicu ili nekom trecem. Ne znam da li moze vise da izdrzi sve ovo.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Johnny View Post
                        Mislim da je red da malo misli i o svom zdravlju i da prepusti mesto trenera Milojevicu, Dzikicu ili nekom trecem. Ne znam da li moze vise da izdrzi sve ovo.
                        Ovo svakako uzeti u razmatranje, naravno uz njegovu neku ulogu u klubu. Kazem, treba dobro razmisliti i poceti praviti zdrav i za ovu zemlju drugaciji organizam. Jer da samo napravimo kozmeticke promene koje ce i same od sebe doci zbog neigranja EL je glupost.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Moze da bude pomocni trener
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by PRINCE View Post
                            I divan taj Nurkic. Prvo ostavi Partizan bez evrolige, pred liticu egzistencije, a posle se sa svima pozdravi. Stvarno je veliko srce i veliki grobar.



                            Kakve sve gluposti neću pročitati.
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Mislim da bi mu vise narusilo zdravlje pomisao da je napustio klub kada je najteze, nego da ostane na klupi. Ne bi on to sebi mogao da oprosti.

                              Comment


                              • Originally posted by skeptik View Post
                                Pa ne bih se slozio u vezi mladih igraca sto se tice reprezenatcija. U hrvatskoj reprezentaciji je samo jedan igrac rodjen posle '90+, i to je Dario Saric '94 dok su u nasoj: Micic '94, Nemanaj Krstic '93, Dangubic '93, Bogdanovic '92, Nedovic '91, Kalinic '91.
                                Nas glavni problem su centri jer u nam nosioci 30-godisnjaci sto u principu i nije mnogo za centre, uvek se setim Dino Menegina, ( Krstic je '83, Katic '80 ) ali nam pod hitno treba sveza krv a toga nema ni na vidiku. Sa Gagicem i Muslijem kao nekim naslednicima mi nemamo sta da trazimo na evropskim i svetskim takmicenjima.
                                Hezonja?
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X