Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 80Vlado View Post
    Ubiše Rusi trojkama. Na kraju je ovo još i dobro završilo.
    Realno, bili su bolji i nije mi jasno zašto neko uvijek u maniru DV mora komentarisati suđenje. Kada se dobije onda niko ne gleda sudije, tako treba biti i u porazu i ostati veliki.
    Zato sto imam pravo da komentarisem sta god zelim.


    Samo da dodju dva solidna igraca, samo to...

    Comment


    • Lokomotiva je večeras šutirala trojke na svom nivou. Protiv Zvezde su bili još bolji u tome. To je ta vrsta ekipe i to se znalo. Prosto imaju petorku u kojoj svako može pogoditi trojku. Protiv toga je teško naći odbranu kada ih krene, a njih u Beogradu obično krene.
      Sreća je da su mašili slobodna inače bi razlika bila dupla.

      Comment


      • Gledao sam penos preko nekog ruskog streama komentator u jednom trenutku kaze Lokomotiva ne igra protiv Partizana nego protiv Kinsija. Steta sto Bogdan nije imao svoje vece.

        Comment


        • TK, bolesnik
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Gledao sam penos preko nekog ruskog streama komentator u jednom trenutku kaze Lokomotiva ne igra protiv Partizana nego protiv Kinsija. Steta sto Bogdan nije imao svoje vece.
            Bogdan je bio sasvim dobar. To sto suludi ljudi ocekuju od njega da igra svaki put kao protiv CSKA je vec bolest.

            Ljudi, sa normalnim centrom mi bi ovo i ovako osakaceni dobili.
            sigpic

            Comment


            • Pa ne bi rekao da je neko podbacio veceras, cak je vecina odigrala bolje nego sto je iko od nas ocekivao, sad druga je stvar sto smo mi navikli da Bogdan pogadja trojke ko nenormalan.

              Comment


              • Ma gde podbacio, odigrao je kao da ima 10 godina igranja iza sebe, a ne 2...
                Samo ga nije htela trojka, jbg.

                Mnogo bi dobro bilo da dobijemo Cibonu, a to nece biti tako lako.

                Comment


                • Originally posted by 80Vlado View Post
                  Lokomotiva je večeras šutirala trojke na svom nivou. Protiv Zvezde su bili još bolji u tome. To je ta vrsta ekipe i to se znalo. Prosto imaju petorku u kojoj svako može pogoditi trojku. Protiv toga je teško naći odbranu kada ih krene, a njih u Beogradu obično krene.
                  Sreća je da su mašili slobodna inače bi razlika bila dupla.
                  sta bi bilo kad bi bilo, sta bi bilo da su partizanu bili tu bertans,milosavljevic,westerman i tepic,nikad nevolim da poredim kako je neka ekipa sutirala protiv neke jer je svaka utakmica zasepna za sebe
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • Sranje je sto ljudi nece da shvate koji je ovo uspeh veceras i opet ce naci nesto da pljuju Duleta. A svi kukali kako ce da bude blowout.

                    Kud Tepara ne ide u Zagreb, kapiram da bi sa njim dobili.
                    sigpic

                    Comment


                    • Realno Cibona i nije toliko značajna. Drugo ili treće mjesto u ABA je sasvim svejedno. F4 se svakako igra u Beogradu.

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Bogdan je bio sasvim dobar. To sto suludi ljudi ocekuju od njega da igra svaki put kao protiv CSKA je vec bolest. Ljudi, sa normalnim centrom mi bi ovo i ovako osakaceni dobili.
                        Mozda za tvoje kriterijume, za moje nije. On je nas najbolji igrac i ako ne postigne min. 20-25 poena po utakmici nemamo nikakve izglede za pobedu. Sa druge strane Gagic je odigrao iznad mojih ocekivanja.

                        Comment


                        • Originally posted by skeptik View Post
                          Mozda za tvoje kriterijume, za moje nije. On je nas najbolji igrac i ako ne postigne min. 20-25 poena po utakmici nemamo nikakve izglede za pobedu. Sa druge strane Gagic je odigrao iznad mojih ocekivanja.


                          Ljubo kako si zadovoljan triom Dalo-Andric-Bezbradica?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            Mozda za tvoje kriterijume, za moje nije. On je nas najbolji igrac i ako ne postigne min. 20-25 poena po utakmici nemamo nikakve izglede za pobedu. Sa druge strane Gagic je odigrao iznad mojih ocekivanja.
                            Pa naravno, nista lakse nego postici 20 poena u Evroligi. Svako to moze.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Večeras su momci zaista igrali srčano, možda bi u Zagrebu ipak trebalo povući ručnu. Glupo bi bilo da se još neko povrijedi.

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Pa naravno, nista lakse nego postici 20 poena u Evroligi. Svako to moze.
                                Meni rekli da batalim kosarku kad su videli da to necu moci.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X