Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • То је генерално проблем код Срба. Људи испрограмирани тако да последње памте оно што се десило јуче.

    Originally posted by Sinisa Kun View Post
    Sta je sa Urosem, da li je on povrijedjen ili samo nema klub, ako nema klub mislim da bi nam sada valjao vise nego ikad.

    Kad se sjetim prije na tajm autu uvijek je bilo ajmo krug za Urosa
    Мало сам с кондицијом лош, иначе све је до јаја.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Niko ne spori da smo krivi. Krivi su isti oni koji su ove uspehe i doneli i isti ti sad rade sve sto je u njihovoj moci da sopstvene greske isprave. Od 2010. kada smo otisli na F4 i plasirali se potom i u LS u fudbalu postajemo sve razmazeniji kao navijaci.
      Potpuno se slazem.

      Comment


      • Kako sve mnogo lepse izgleda kada se cuje da je Bogdan opet u ekipi i da su se stvari izmedju njega i Duleta sredile a i da ce Tepa ipak biti spreman za kup.

        Comment


        • Dule:
          "Imena drzave se menjaju a titulu osvaja uvek isti" - genijalno.
          U srce ih ujeda
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • mene uopste nije ujeo,AIR jer ide tekuca sezona,pa ono


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Zna se gde ostaje titula

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                mene uopste nije ujeo,AIR jer ide tekuca sezona,pa ono
                ... a na kraju sezone i tako 12. godina u nazad
                Ljudi Duka i ja se zezamo,nemojte da krene sada neka svadja il` slicno. Opusteno.

                Bas smo u kanalu,treba nam bar zamena za Dragana (pa neka i statira ) a love nigde.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Originally posted by AIRBORNE View Post
                  Bas smo u kanalu,treba nam bar zamena za Dragana (pa neka i statira ) a love nigde.
                  Ako je to moguce treba Muslija i Gagica trampiti za Vardu iz Mege. Zatim vratiti Gordica iz Igokea u zamenu za Dala i Andrica. Dovesti Kecmana, Tripkovica ako je zdrav i Labovica koji je pre dva dana raskinuo ugovor sa poljskim Kosalinom. Sa ovakvim rosterom plus Bogdan, Kinsi, Milutinov, Lovrenj, Tepic plus kad se vrate povredjeni Milosavljevic, Leo i Bertans imali bi smo tim cak i za F4 u Evroligi.

                  Comment


                  • Originally posted by Batman View Post
                    Kako sve mnogo lepse izgleda kada se cuje da je Bogdan opet u ekipi i da su se stvari izmedju njega i Duleta sredile a i da ce Tepa ipak biti spreman za kup.
                    Ja bas sinoc slicno to procitao samo da je Dule izjavio u fazonu Bogdanovic je zavrsio svoje.Nije ni prvi ni poslednji put da izvrcu neku njegovu izjavu, pomislio sam ladno da ce Bogdan da ode.

                    @skeptik

                    Pitanje je za Labovica da li Dule ga dule vidi u njegovom sistemu.Mislim nije to sve tako jednostavno, uzimam zato sto je slobodan igrac.Bilo bi lepo da se to desi, ali oni koji su placeni za to se svakako bolje razumeju nego ti i ja.Za Kecmana nesto nisam siguran zbog rastanka koji kako sam cuo se i nije zavrsio na najlepsi nacin.Trpkovic je po meni nerealan i tesko ce biti njega dovesti pogotovo u situaciji kada vlada besparica.Ali dobro, neka malo fantaziramo.

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Ako je to moguce treba Muslija i Gagica trampiti za Vardu iz Mege. Zatim vratiti Gordica iz Igokea u zamenu za Dala i Andrica. Dovesti Kecmana, Tripkovica ako je zdrav i Labovica koji je pre dva dana raskinuo ugovor sa poljskim Kosalinom. Sa ovakvim rosterom plus Bogdan, Kinsi, Milutinov, Lovrenj, Tepic plus kad se vrate povredjeni Milosavljevic, Leo i Bertans imali bi smo tim cak i za F4 u Evroligi.
                      Kako moze neko ko se zove @Skeptik (mislim samo na naziv ne na tebe licno) da nepise nesto ovako
                      Super je kombinatorika ali ...
                      Last edited by AIRBORNE; 30-01-14, 18:55.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        J Pitanje je za Labovica da li Dule ga dule vidi u njegovom sistemu.Mislim nije to sve tako jednostavno, uzimam zato sto je slobodan igrac.Bilo bi lepo da se to desi, ali oni koji su placeni za to se svakako bolje razumeju nego ti i ja.Za Kecmana nesto nisam siguran zbog rastanka koji kako sam cuo se i nije zavrsio na najlepsi nacin.Trpkovic je po meni nerealan i tesko ce biti njega dovesti pogotovo u situaciji kada vlada besparica.Ali dobro, neka malo fantaziramo.
                        Kad je u pitanju selekcija igraca Duletova je poslednja. Nije tu toliko u pitanju besparica koliko Duletova orijentacija da radi sa mladim, jos neafirmisanim igracima jer kao sto rekoh Vardu i Gordica bi mogli dobiti u razmeni sa Megom i Igokeom koji su nasi bratski klubovi plus vode ih bivsi Duletovi pomocnici. Kecman iako veteran je nasa talija i ako ima zemaljske pravde on svoju karijeru treba da zavrsi u Partizanu. Tripkovic zeli da igra u evroligasu tako da bi i za manju platu dosao. Labovic jeste da ima malo duzi jezik ali treba mu pruziti sansu da se pokaze i dokaze pod Duletovom palicom zasto je svojevremeno bio MVP Evropskog prvenstva za juniore.
                        U svakom slucaju Kecman, Tripkovic i Labovic u kompletu bi manje kostali nego sto je Dzenkins kostao Zvezdu.

                        Comment


                        • Nema nista od svega navedenog. Doci ce mozda jedan stranac uskoro da pokusa da se nadomesti povreda Gagija i to je to.

                          Ko imalo poznaje Duleta i njegov nacin selektiranja igraca, zna da Labovic nikad nece doci u Partizan.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            Ako je to moguce treba Muslija i Gagica trampiti za Vardu iz Mege. Zatim vratiti Gordica iz Igokea u zamenu za Dala i Andrica. Dovesti Kecmana, Tripkovica ako je zdrav i Labovica koji je pre dva dana raskinuo ugovor sa poljskim Kosalinom. Sa ovakvim rosterom plus Bogdan, Kinsi, Milutinov, Lovrenj, Tepic plus kad se vrate povredjeni Milosavljevic, Leo i Bertans imali bi smo tim cak i za F4 u Evroligi.
                            B1 i B2 - nema poente jer ti igraci ne bi imali pravo da nastupaju za nas u ABA ligi, takva su pravila.
                            B3 - Tripko nije zdrav, a Kecman je za penziju.
                            B4 - Siguran sam da Dule ne zeli Labovica.

                            Na sve to dodajem da ja licno ne bih zeleo ni jednu od tih transakcija.

                            Dovescemo verovatno jednog igraca (stranca) i nadamo se da ce se Berta vratiti.
                            Naravno - mozda dovedemo i nekog domaceg, ako se sansa za teko nesto ukaze.

                            Comment


                            • Sto je najgore Berta nece doci razradjen,nego onako osamucen... pa Duleta i ekipu nije video malte ne god. dana.
                              Ali kad god dosao
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                B1 i B2 - nema poente jer ti igraci ne bi imali pravo da nastupaju za nas u ABA ligi, takva su pravila.
                                Ako su takva pravila onda se slazem sto se tice ove sezone ali za sledecu svakako jer se pokazalo da nemamo pravu zamenu za Lea kad se ovaj povredi. Potreban nam je jedan iskusni back-up play. O nuznosti novog centra izlisno je govoriti. Varda je moj pik jer za neke druge nemamo novce.

                                Originally posted by Ljuba90 View Post
                                B3 - Tripko nije zdrav, a Kecman je za penziju.
                                Kao sto rekoh Tripko dolazi u obzir samo ako je zdrav. Sto se tice Kecmana on je talija Partizana i jos uvek nije za staro gvodzje. Dovoljno je da bude spreman da odigra poslednju cetvrtinu kada se lomi rezulatat. Ima iskustvo plus dobro izvodi slobodna bacanja sto je veoma bitno u zavrsnici. Vidim ga kao prelazno resenje dok se Milosavljevic ne vrati a posle nek se penzionise.

                                Originally posted by Ljuba90 View Post
                                B4 - Siguran sam da Dule ne zeli Labovica.
                                Slazem se ali u ovakvoj besparici nemamo previse opcija mada sam svestan da je ovo samo moja pusta zelja.

                                Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Dovescemo verovatno jednog igraca (stranca) i nadamo se da ce se Berta vratiti.
                                To je nedovoljno po meni, a sto se tice Berte on bi trebao po nekim prognozama da se vrati polovinom marta pred dva odlucujuca meca protiv Buducnosti u Podgorici i Cedevitom u Beogradu kad nam se lomi cela sezona.

                                Comment

                                Working...
                                X