Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja bih voleo da sada dovedemo 3 igraca, ali onda se nikada necemo izvuci iz dugova.
    Jbg, u nezgodnoj smo situaciji, ali iz nekog razloga sam optimista...

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      I ja bih voleo da sada dovedemo 3 igraca, ali onda se nikada necemo izvuci iz dugova.
      Jbg, u nezgodnoj smo situaciji, ali iz nekog razloga sam optimista...
      Baš se pitam iz kojeg Kad se natalože godine neuspjeha sumnjao bi u ekipu i da je James predvodi, znam iz iskustva

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Baš se pitam iz kojeg Kad se natalože godine neuspjeha sumnjao bi u ekipu i da je James predvodi, znam iz iskustva
        Zli jezici bi rekli da FMP nije toliko neuspesna ekipa

        Zaista se moj optimizam ne zasniva na luzerskom mentalitetu jednog kluba, odnosno pobednickom drugog. A i ne verujem preterano u te price...
        Kada se sve stavi na papir mi imamo 3-5 korisnih igraca, a glavni protivnik 8-9...

        Moj optimizam je vise neke iracionalne prirode.

        Comment


        • Tesko je naci kvalitetnog igraca u ovom delu sezone. Kada Zvezda, koja je u 100 puta boljoj poziciji od nas, jos uvek ne dovodi nikoga, onda je sve jasno. Nama treba igrac koji ce jako da trenira, da se podredi ekipi, koji je dobar covek, koji nije mnogo skup i koji ce prihvatiti kasnjenje plate, a da pritom bude pribliznog kvaliteta Milosavu ili Leu. Takvog cemo u ovom delu sezone tesko naci i zato nisam bas nesto ubedjen da ce nam to pojacanje biti stranac.

          Dule Kecman je, po meni, najrealnije resenje iz razloga koje sam naveo u nekom od prethodnih postova. Njegova obaveza ne bi bila da grize svuda po terenu i igra 35 minuta kao Milosav, vec kao sto neko rece, da odigra po 10-15 minuta, ubaci neku vaznu trojku, pogodi po neko bacanje, iznudi kod sudija faul (onda kada ga mozda i nema) u nekim vaznijim delovima utakmica na osnovu svog imena itd. Tripkovica iskreno ne bi voleo ponovo da gledam u Partizanovom dresu, a ne verujem ni da bi Dule. To je igrac koji je dobio najvecu sansu u istoriji Partizana, gledali smo ga 7 ili 8 sezona i dobar deo zivaca mi je za to vreme otisao zbog njegove igre tako da, ne hvala.

          Comment


          • Originally posted by Batman View Post
            Nama treba igrac koji ce jako da trenira, da se podredi ekipi, koji je dobar covek, koji nije mnogo skup i koji ce prihvatiti kasnjenje plate, a da pritom bude pribliznog kvaliteta Milosavu ili Leu. Takvog cemo u ovom delu sezone tesko naci i zato nisam bas nesto ubedjen da ce nam to pojacanje biti stranac.
            Бураз, таквог нећемо ни на лето ни за 3 године наћи, а не сад.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Naci ce se, ne brini. ;) Ali su mnogo vece sanse preko leta ili pocetkom jeseni, sada je sve u domenu teorije.

              Comment


              • Jonathan Givony ‏@DraftExpress 20m

                How crazy are Serbians about basketball? Our Bogdan Bogdanovic scouting video has more views than Julius Randle's, which is two weeks older.
                Krejzi Srbs


                Veceras bih bio prezadovoljan da jedan od marginalaca (Dallo, Andric, Bezbradica) odigra koliko toliko dobru utakmicu.

                Comment


                • NA ovim prostorima promjene su česte, ono sto sutra nije danas jeste ...
                  Sve se brzo mijenja i nestaje, samo Šampion isti ostaje
                  KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                  Comment







                  • O Boze, zasto se nadam da sa 3 igraca mozemo da pobedimo? Sta mi to treba u zivotu?

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post

                      O Boze, zasto se nadam da sa 3 igraca mozemo da pobedimo? Sta mi to treba u zivotu?
                      You love the pain. Admit it
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        You love the pain. Admit it
                        Vise se ne nadam, dobro je

                        Ali sam ponosan na momke sto pruzaju ovakav otpor.
                        Sto duze egal da bude i ja zadovoljan...

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Vise se ne nadam, dobro je

                          Ali sam ponosan na momke sto pruzaju ovakav otpor.
                          Sto duze egal da bude i ja zadovoljan...

                          Naravno. Kao i vecina nas. Stvarno je Dule stvorio porodicnu atmosferu,i bukvalno ko god da dodje, kad obuce crno beli dres,primimo ga kao svog a vecina nasih igraca srce daje za KK Partizan. Jedna od retkih stvari iz Srbije na koju sam stvarno ponosan sta god da se desi
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • momci daju sve od sebe i na tome im hvala, i ako pobede i ako izgubi za mene ce uvek biti heroji
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Pa nije morao Lihodej bas sve da ubaci...

                              Odose na 10, jbg.

                              Comment


                              • kako nas sasjece simon sada
                                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                                Comment

                                Working...
                                X