Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Svi to rade ponekad, ali je Vujosevic jedini koji to radi bukvalno u svakom kadru kada ga prikazu. Dok je do odredjene mere bilo simpaticno i svrsishodno, u posednje vreme stvarno preteruje, cak i za moj ukus a ja psujem kao kocijas.
    A mozda ga prikazuju samo kada psuje?
    Cinjenica je da on to radi vise od drugih trenera, ali ne toliko koliko se misli.

    Sve u svemu - jedva cekam da se zavrsi ova serija. Da odmorimo mi normlani ljudi bar malo.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Sve u svemu - jedva cekam da se zavrsi ova serija. Da odmorimo mi normlani ljudi bar malo.
      Couldn't agree more.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • I treba da psuje smecare sugave, a Nesko i Maricic nek porazmisle kud ce da piju letnju popodnevnu kaficu. Kraljevo je mali grad

        Comment


        • Ponosan sam kao nikad u zivotu. Svasta smo preziveli ove sezone, ali na kraju smo ipak ostali suvereni vladari ove drzave.

          Hvala vam deco, mnogo ste mi ucinili. Bas mnogo.

          Comment


          • Mnogo dominiramo, veliki ovi brojevi pa vise ne moze da se peva "Uzmi Dule..." Mozemo samo da se po ko zna koji put zahvalimo najvecoj legendi u istoriji JSD Partizan.

            Hvala ti debeli najrodjeniji!

            sigpic

            Comment


            • Kakav madjionicar jebeni. Odakle mu bre muda da sa 12, 13 klinaca krene u sezonu? Odakle bre?

              Westermann, Gordic, Bogdanovic, Milosavljevic, Lucic, Andric, Bertans, Cakarevic, Djekic, Jo, Musli, Gagic, Milutinov.

              SAMPIONI BRE SAMPIONIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ! ! ! ! !
              Nikada nisam bio ovoliko vezan za neki tim Partizana, nikada. Ko ce da doceka sledecu sezonu?

              Comment


              • institucija!
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Svaka cast momcima , debeli opet izdominirao , uzeo 2 najvaznija takmicenja i ako ostane ovakav tim naredne sezone mozemo daleko u EL. Kapa dole momci Ponosan sam na njih , lepo je biti Grobar , ljubav nema granice
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • TITULA !!!
                    Last edited by Mr. Wolf; 12-06-13, 22:59.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Prilicno sam siguran da je Cokilegenda ustvari nesto najbolje sto nam se moglo desiti. Izazivao je cele sezone te je inat radio non-stop + doveo jake pojedince te smo bili motivisani da radimo sve vise i vise, momci postali mnogo jaci pojedinci i mnogo jaci kao tim. Sad kad se pregrmela ova teska sezona i kad su se momci navikli na Duleta, mozemo vise ocekivati dogodine, jedino da dosta njih ode pa da opet mora sve da se renovira ali mislim da nece biti toga i da to sledi sledece leto. Dule je tezak covek i svima je trebalo vremena da ga skapiraju i prilagode se na taj nacin rada. Tako je oduvek, uostalom i Grobarima je trebalo neko vreme da ga prihvate. Kad skapiras Duleta, onda sve ide lagano.
                      sigpic

                      Comment


                      • ''Neki misle da je naše vreme prošlo, ali njihovo nije došlo''

                        Autor nasiroko poznat...

                        Comment




                        • hahahahahha, razumete? hahahahahhahahahah
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Sa drugog foruma.

                            Stize mi sms da u nasoj svlacionici idu pesmu "indija, pakistan, svima nama pusi ku..c Vesterman" i "Lucicu nakazo". Sprdaju se klinci.
                            Carevi nasi. Koliko su gotivni jbt

                            Zbog ovakvih stvari smo mi tu gde jesmo. Zbog toga sto smo jedan prirodan i normalan klub smo tu gde jesmo. Zbog ogromnog broja (pravih) legedi smo tu gde jesmo. Zbog prave porodicne/drugarske atmosfere smo tu gde jesmo. A svi znamo gde smo...vise od decenije...I ne ide nam se odatle!

                            Comment




                            • To je to. Omiljeni igrac Partizana svih vremena.
                              Izvininjavam se Divcu, Djordjevicu, Vujanicu, Milojevicu i Velickovicu.

                              Comment


                              • Jbte njegovu facu kad vidim i ja se nalozim kao kreten. Obozavam ljude sa ogromnim srcem
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X