Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Sutnuo reklamu posle promasene trojke i Duletovog prigovora, ovaj ga ostavio u svlacionici.
    Toga moze kostati F4 jer sa ovim sastavom gubimo od Cibone, C.Zvezde, Olimpije, Buducnosti i Cedevite.

    Comment


    • Ko zna zbog cega je sve ovo dobro...

      Comment


      • Bitno je da je "strucnjak" Sretenovic pre meca bio kao copy/paste sa izjavama.
        Jaooo majko moja ima li neko normalan kao sto ovde ima normalnih ljudi.
        Covek izjavi Partizan ce sigurno ponovo praviti cuda (OK - to svakako) ali brate ekipa nema 3. igraca,osvrni se malo na to. jao sve neki kreteni po tv-u.
        Sretenovicu kao malom kotacicu dok je igrao za reprezentaciju - svaka cast ali ova sada sto prica kada se pojavi na TV-u je vredjanje inteligencije.

        Meni lakse da njega malo okrivim za sve ovo veceras
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Ne bih mnogo komentarisao. Igraci i trener moraju da shvate da cemo uspehe postici samo ako budemo disali kao jedan. Poraz nije problem, ali moraju da se zbiju redovi. I mora pod hitno neko da se dovede.

          Zelim samo da pohvalim Andrica. 9 poena (7 vezanih cini mi se)... bravo mali

          P.S. Valjda ce Tepa biti dobro u pm...

          Comment


          • Sta je sa Urosem, da li je on povrijedjen ili samo nema klub, ako nema klub mislim da bi nam sada valjao vise nego ikad.

            Kad se sjetim prije na tajm autu uvijek je bilo ajmo krug za Urosa
            KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

            Comment


            • http://mondo.rs/a656659/Sport/Kosark...pusta-Kup.html

              Dobro je...

              Comment


              • Pojedite me ako Andric ne odigra vise nego pristojno naredni period. Videlo se sinoc da ima kvaliteta.
                sigpic

                Comment


                • Ma nema sanse. Dobar je on deckonja, ali nije za ozbiljnu kosarku...
                  Mozda ce on da ubode koju trojku ali ja nisam gledao goreg defanzivca od njega. Jednostavno - ima prespore noge za jednog profesionalnog kosarkasa.

                  Molim Boga da dodju pojacanja. Znaci mnozina!

                  Comment


                  • Leo, Bertans, Milosavljevic, Bogdan odstranjen iz ekipe do daljeg zbog nediscipline, Tepic van terena 2-3 nedelje a sad se i Lovernj zali na bol u nozi i nalozeno mu je mirovanje.
                    http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...mora-da-miruje

                    Comment


                    • Jbg, hteli to da priznamo ili ne, za mnoge stvari smo sami krivi...

                      Comment


                      • Originally posted by Batman View Post
                        Jbg, hteli to da priznamo ili ne, za mnoge stvari smo sami krivi...
                        Normalno.
                        Ubedjen sam da ako prevazidjemo ove probleme, da cemo biti mnogo jaki.

                        Ja i dalje verujem u Duleta i momke, a cini mi se da isto razmislja velika vecina Grobara.

                        P.S. Lovernj ima zuljeve, nikakva povreda nije u pitanju. Veci je problem sto je covek preumoran.
                        Mislim da bi pametno bilo da kup pustimo niz vodu. I protiv FMP-a i protiv Mege bih dao veliku minutazu Dallo-u, Andricu, Bezbradici, Salicu. Odmorio pre svega Jo-a i Kinsija.
                        U narednih mesec dana se lomi citava sezona.

                        Comment


                        • Sad recite da sam lud ali ja verujem da posle sve ove nesrece koja nas je zadesila osvajamo kup, u finalu protiv Zvezde nekom trojkom u stilu Kecmana

                          Comment


                          • Originally posted by Batman View Post
                            Jbg, hteli to da priznamo ili ne, za mnoge stvari smo sami krivi...
                            Niko ne spori da smo krivi. Krivi su isti oni koji su ove uspehe i doneli i isti ti sad rade sve sto je u njihovoj moci da sopstvene greske isprave. Od 2010. kada smo otisli na F4 i plasirali se potom i u LS u fudbalu postajemo sve razmazeniji kao navijaci.

                            Mnogo je problema ali to ne znaci da treba pljuvati po legendama vec podrska da vidimo sta i kako dalje. Ako odrzimo kult Pionira i strpimo se bice sve ok pre ili kasnije.

                            Kup nebitan, potpisao bih da dobijemo FMP cisto da se ne brukamo i da izgubimo od Mege da se ne trosimo.

                            Inace je sve ok izmedju Duleta i Bogdana, ovaj ga voli kao sina i zato je i bio besan. Sutnuo je Gagic reklamu 10 puta ali normalno je da Dule nece zbog idiota da trosi zivce. Zbog Bogdana to vec vredi raditi.

                            Ljubo, velika vecina Grobara pljuje bez osnova u ono u sta se do juce klela i to je sramota, tu jedino gresis.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Niko ne spori da smo krivi. Krivi su isti oni koji su ove uspehe i doneli i isti ti sad rade sve sto je u njihovoj moci da sopstvene greske isprave. Od 2010. kada smo otisli na F4 i plasirali se potom i u LS u fudbalu postajemo sve razmazeniji kao navijaci.

                              Mnogo je problema ali to ne znaci da treba pljuvati po legendama vec podrska da vidimo sta i kako dalje. Ako odrzimo kult Pionira i strpimo se bice sve ok pre ili kasnije.

                              Kup nebitan, potpisao bih da dobijemo FMP cisto da se ne brukamo i da izgubimo od Mege da se ne trosimo.

                              Inace je sve ok izmedju Duleta i Bogdana, ovaj ga voli kao sina i zato je i bio besan. Sutnuo je Gagic reklamu 10 puta ali normalno je da Dule nece zbog idiota da trosi zivce. Zbog Bogdana to vec vredi raditi.

                              Ljubo, velika vecina Grobara pljuje bez osnova u ono u sta se do juce klela i to je sramota, tu jedino gresis.
                              Jedno su bolesnici sa foruma i portala, a sasvim drugo su normalni navijaci poput mene i tebe

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Jedno su bolesnici sa foruma i portala, a sasvim drugo su normalni navijaci poput mene i tebe
                                Sagledao sam sliku sveukupno i zgrozio se koliko ljudi menjaju misljenje iz dana u dan i pored svega sto je uradjeno u proteklih 12 godina.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X