Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • Čoveče, pa nemoguće je ne ostati pozitivan i pored svega što nam se dešava!
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Covek kao da je kod nas 7-8 godina, srpski mu k`o maternji pa i bolji
      Zofri svaka ti cast, zasluzio si ljubav koju ti kao navijaci dajemo.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Samo da pozdravim novog kapitena
        Nadam se da cemo iz svih ovih problema izaci jos jaci.
        Mada ni neko dobro pojacanje ne bi skodilo...

        Comment


        • Comment


          • Veceras je momcima podrska potrebnija vise nego ikad. Realno - ovo je natezi period u prethodnih xy godina.
            Ocekujem bar 5K ljudi u Pioniru. Cuo sam da ce Gagi biti u hali i treba ga pozdraviti ovacijama, mnogo nas je zaduzio taj momak...

            Bice mnogo tesko pobediti MZT. Imaju sasvim solidne igrace, a svi znate u kakvom smo mi kanalu.
            Nadam se da ce Dule dati vecu slobodu Borisu, moze taj momak da bude veoma koristan, iako je mlad.

            Comment


            • Dal smo ovim potezom kupili Zofrija za sledecu sezonu?
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by chofy88 View Post
                Dal smo ovim potezom kupili Zofrija za sledecu sezonu?
                Mislim da jesmo
                Jedino ako se ne plasiramo u EL ili ako ga Nuggetsi bas budu zeleli u sta cisto sumnjam jer su dobro popunjeni ispod kosa...

                Comment


                • Originally posted by chofy88 View Post
                  Dal smo ovim potezom kupili Zofrija za sledecu sezonu?
                  Nema sta da ga kupujemo kad je njegova zelja da ostane jos odavno, nezavisno od novonastale situacije.

                  Igramo sa FMP-om cetvrtfinale kupa. Valjda nam nece polomiti nekog.
                  sigpic

                  Comment


                  • Izgleda da ce ostati kostur i za narrednu god, plasio sam se, ali koliko kapiram jedino Berta mozda i Kinsi pale?
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Mislim da jos ne treba razmisljati o sledecoj sezoni. Mada me iskreno zanima sta ce biti s Muricem ako Gagi ostane. Kakav bi boost bio kada bi sad uzeli kup.
                      sigpic

                      Comment


                      • Po 100x kazem veliki sam sanjar,ne stidim se!

                        Ali recimo ja da cam Kinsidza ja bi ostao jos godino dana.
                        Jebes pare i sve, da igram u nekoj Sijeni ili Kahi da mi sve
                        prolazi mirno... ovakvog uzbudjenja i zivotnih iskusenja
                        nema nigde nego samo i jedino u Partizanu. Pole Duleta mogu naci tranfer "gde god" hocu.

                        A da sam recimo bogati vlasnik Partizan tacno bi sve novce ulozio upravo i samo
                        u ove igrace, kupio bi samo centra, pa kada se MASINA UPALI kako je trebala ove godine...
                        Poezija na basket terenu.


                        Poruka poslana sa notebook-a: Jer bas me briga ko sa cega salje!
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Bice sve ok i sa ovom sezonom a sledeca bi trebalo da bude jos bolja uz malo srece. Samo nemojte kukati, nije to u nasem maniru i ne citajte Telegraf i slicne gluposti. Ne citajte po forumima one koji se predstavljaju kao Grobari a pisaju po Duletu citav dan. Dok Predrag Danilovic, Dragan Todoric i Dusko Vujosevic vode klub mozete mirno da spavate. Strpljenje samo i bice to dobro, nije fora da ide sve glatko, ne umemo mi tako.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sta je sa Bogdanovicem?
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by mareliverpool View Post
                              Sta je sa Bogdanovicem?
                              Sutnuo reklamu posle promasene trojke i Duletovog prigovora, ovaj ga ostavio u svlacionici.

                              Tepara povredio zadnju lozu. Ko nas je kleo, nije dangubio.
                              sigpic

                              Comment


                              • Na kraju cemo sezonu zavrsiti sa Perom na pleju ili mozda Todoricem

                                Comment

                                Working...
                                X