Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovakvim tempom tesko..... bem ti zivot kad svaku utakmicu se bojim da se neko ne povredi.
    Jos samo fali da Milosavljevic pocne da pokazuje znake umora, kontam onda smo gotovi

    Comment


    • Da je Dule u Minhenu ubedjen sam da bi imali solidne sanse da pobedimo, bez njega ce biti jako tesko... Gasa je strasan pomocni trener, ali jednostavno ne zna da vodi utakmicu. Jedino da udarna cetvorka opet poludi, a ne verujem da ce se to desiti.

      Dobra vest je da ce Vujosevic vec protiv Krke biti uz ekipu

      Comment


      • Vidis, ja mislim da protiv ovih imamo najvise sanse. Nekako ne mogu ni da zamislim da gubimo od ekipe koju trenira Pesic

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          Vidis, ja mislim da protiv ovih imamo najvise sanse. Nekako ne mogu ni da zamislim da gubimo od ekipe koju trenira Pesic
          I ja bih mislio da nam je tu prvi trener. Ovako slaba vajda.

          Comment


          • Nadam se pobedi i ovom prilikom želim crno belima mnogo sreće, verujem u tim, očekujem da Gašić na teren prenese sve Vujoševićeve instrukcije i na kraju da slavimo. Pored standardne trojke, imam neki osećaj da će Tepić večeras da dominira.
            If winning isn't everything, why do they keep score?

            Comment


            • Koliko Gagic gluposti ume da napravi to je neverovatno. Bas sam primetio da mu saigraci 100 puta kazu da ne pravi debilne faulove ali ne vredi

              Comment


              • Al sta Bogdan radi

                Comment


                • Bravo Bogi legendo!

                  Mada nisam preterano zadovoljan. Ovi ocajno sutiraju, trebali smo da odemo na 15ak razlike.
                  Ne sumnjam da ce ih krenuti u drugom poluvremenu

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Bravo Bogi legendo!

                    Mada nisam preterano zadovoljan. Ovi ocajno sutiraju, trebali smo da odemo na 15ak razlike.
                    Ne sumnjam da ce ih krenuti u drugom poluvremenu
                    Veciti optimista

                    Comment


                    • Pa dokle vise ljudi moji!!! Posle Obradovica, evo i Pesic nas pusta. Znaci ova evroliga je stvarno izgubila svaki smisao.

                      Comment


                      • Kinsara!!!

                        Comment


                        • Vidi sta rade sudije
                          Govna ih drze u igri!

                          Comment


                          • Stvarno odakle sad faul?

                            Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

                            Comment


                            • I sada nisu svirali faul nad Kinsijem u sutu za 3...

                              EDIT: Kako mrzim kad i na 14 razlike imam osecaj da cemo da izgubimo.

                              Sudije su nas skenjale, pogubili smo se i to je to...

                              Comment


                              • Ma ne mozes da pobedis bez rotacije, a ne mozes da imas rotaciju jer nemas para za igraca, a nemas para za igraca jer si u dugovima.
                                Simple as that.

                                Comment

                                Working...
                                X