Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva faca Duleta,kada je Bogdan dodao

    Comment




    • Wtf?

      Comment


      • Ne verujem da ce ga se Lokomotiva odreci...

        Comment


        • Ma nema teorije.

          Kakvu odbranu igra TK
          Leo izuva!

          Comment


          • Tako i Pekmen rekao onomad za lockout pa smo videli sta se desilo.

            Treba sacekati jos par tekmi ali imam osecaj da ce ovo biti mnogo stabilnija sezona.
            sigpic

            Comment


            • Auuu, nikako nisam ocekivao ovako dobar pocetak. TK i Leo doktorski odigrali... A treba uzeti u obzir da su nam visoki igraci (sem donekle Muslija) podbacili.
              Mislim da Kinsey nije ni na 60%, a ovako dobro je odigrao

              P.S.







              Brutalan odraz kod alley-oopa.

              Comment


              • Mec Partizana nisu gledali samo Vizura i Cedevita,ostali koji su gledali (igraci drugih klubova) mogli su samo da se napune straha od nas. Tako da je ova pobeda i nacin na koji je izvojevana multifunkcionalna
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Grobari, ne budite pizde! Vise pisite ovde

                  http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=762342

                  Kapiten vec sabija u novom klubu.

                  P.S. Najverovatnije idem na duel protiv Mege, pa mozda bacim neki izvestaj kad se vratim kuci

                  Comment


                  • baci neki selfy direktno sa lica mesta.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Okaci neke slike,mozda pitam ja drugarice pa odemo da gledamo utakmicu

                      Comment


                      • Originally posted by apacrow View Post
                        baci neki selfy direktno sa lica mesta.
                        selfy je verovatno neka slika? Jebem li ga, nisam hipster pa da znam te nove izraze

                        EDIT: Ljudi nemam samsung galaxy ili kako se vec zove, niti iphone i ta sranja. Nokia neka, losa kamera.

                        EDIT 2:

                        Ovo ce biti legitiman NBA igrac za par godina.

                        Inace moram da kazem nesto o Jolo-u. Nadam se da ce u ovih prvih par ABA utakmica Dule smanjiti ocekivanja od njega jer mora malo psihicki i fizicki da ga odmori. Covek je imao sezonu za pamcenje i cini mi se da je malo pregoreo, sto je sasvim normalno. Za nekih mesec dana bi on trebalo da bude u punom pogonu.

                        Comment




                        • Pre-season interview: Dusko Vujosevic, Partizan NIS Belgrade
                          (http://www.euroleague.net)
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Nesto sam razmisljao,sta ako nam El dodeli A licencu na kraju sezone,posto smo nasli sponzora,a znamo svi sta EL interesuje

                            Comment


                            • Daleko smo mi od toga sada, a sponzori su trenutno tu da zakrpe rupe-ne da donose prosperitet...
                              A i Gazda iz predgradja je jako zagrizao za istu, tako da ce je on pre dobiti ako nastavi ovim tempom...

                              Comment


                              • http://www.mozzartsport.com/iz-drugo...partizan-video

                                Edit:Kako prangijamo trojke,jel se seca neko,kada smo ovako sutirali?
                                Last edited by Vule_89; 09-10-13, 17:43.

                                Comment

                                Working...
                                X