Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nisam neki optimista po pitanju Ukrajinaca sutra, nisu me uverili da su bolji od Francuza...

    Jedino da Cook poludi, ali ono sto je odigrao protiv nas je tuga

    Comment


    • Po meni su podjednako dobre ekipe, ali kao sto rece Grba u emisiji, mnogo toga ce zavisiti od otvaranja utakmice. Povedu li Francuzi odmah malo jace, onda je to to, ako Ukrajincu sa druge strane krenu bolje, onda ce verovatno biti klanje do kraja.
      Last edited by colke995; 13-12-13, 01:06.
      sigpic

      Comment


      • Meni Nanter nekako dosta bolji. Imaju par bas dobrih igraca, dok se Ukrajinci oslanjaju na to sta ce izmisliti Lavrinovic.

        Ipak mislim da su sanse 50-50.
        Vec sad imam tremu zbog te utakmice, svega mi. Mozda cemo vec sutra obezbediti TOP16, eeeeej ko se tome nadao?

        Comment


        • Meni sama cinjenica, da je sada sve u nasim rukama predstavlja dovoljno olaksanje. Ako kojim slucajem i sutra dozivimo srecu, Svetog Amfilohija uzimam za krsnu slavu.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Meni sama cinjenica, da je sada sve u nasim rukama predstavlja dovoljno olaksanje. Ako kojim slucajem i sutra dozivimo srecu, Svetog Amfilohija uzimam za krsnu slavu.
            Ako postoji Sveti Bogdan ja bih da se prijavim

            Comment


            • Stvarno nam je klub latinoamericka sapunica, a mi navijaci one babe sto pratimo...
              Svaka serija je ista, kraj uvek isti a nerviras se u toku nje, napet si, nevidjeni raspleti, ne mozes da verujes da ce Marisol i Hose Armando da zavrse zajedno, mislis mozda je bas ova serija izuzetak-desice se nesto neocekivano na kraju, medjutim na kraju uvek isto-Hose Armando tuca Marisol

              Jbg, ostalo je jos par epizoda, nazire se kraj, medjutim nece ici sve ko po loju, morace nesto da se zakuva jer ipak je ovo Karakas...
              Realno, ne bi bilo ni zanimljivo da je drugacije..

              Zaista je steta sto Milutinov i Salic iz sledece sezone nece imati priliku da igraju sa ekipom od ove sezone+zdravi Berta i Leo, tacnije greota sto nece ostati svi na okupu sledece sezone...Ali takva nam je sudbina jer zavisimo od prodaje igraca, uvek nam fali igrac, dva, uvek zamisljamo sta bi bilo da je ostao onaj iz prethodne sezone, tako je-kako je...

              Iskreno meni je to gradjenje ekipe, pravljenje igraca, sistem, plan i krvav rad 10 puta drazi nego da imamo tipa Fenerov budzet i da pokupujemo sve sto se moze pokupovati, pa i da osvojimo EL svake sezone, nije to-to, nema tog osecaja ponosa.

              Kapiram da to ne moze da shvati niko ko ne navija za KKP, da zvuci kao preseravanje ali taj ponos, to gledanje kako ti igraci ginu za grb, kako se transformisu i napreduju, kako postaju ljudi i vrhunski igraci u tvom klubu, to gledanje kako neka sekvoja iz Atlasa postaje top5 centar u NBA, taj planski rad, to "svi za jedan" je nesto sto za mene nema cenu, zaista.
              Pa ono pod Vladom Jovanovicem nije bio moj Partizan, radujem se uspehu-tugujem u porazu ali nije to to bez Generala i tog krvavog rada i svega sto ide u paketu sa njim.
              Verovatno samo navijac Dortmunda u Klopovoj eri moze da oseti tu vrstu ponosa...

              Inace momci treniraju 8 sati dnevno, puno radno vreme i to krvavo, iako su vec godinu i po dana svi slobodni, ali bukvalno svi do jednog.

              Svakodnevno imaju ponude koje su finansijski 5-10 puta unosnije, da odu i obezbede se za citav zivot, u sredinu gde se trenira dosta laganije, gde se mnogo lepse zivi ali svi odbiju ponude na keca i odlucuju se da krvavo rade, da trpe Vujosevica koji im upada na gajbu da provere da li su u stanu ili vilene, da moraju da mu prepricavaju knjige koje im je zadao da procitaju, da ne smeju da izadju ako ne dobiju dozvolu, da ne smeju da karaju ako Vujosevic kaze nema seksa tog dana, da moraju u pozoriste kad Debeli naredi, da primaju svaku cetvrtu platu i to bednu, da imaju kaznene treninge u 7 ujutru dan posle utakmice...Kako to? To zna samo debeli Dule. TRENERCINA !

              Naravno da je mnogo vise igraca koji ne pristaju na to ali to se u startu skartira, pri selekciji, a ako se ipak provuce neko takav jer je nemoguce imati stoprocentno uspesnu procenu-ubrzo bude skartiran (Andjusic, Gordon)...
              Svi moraju da su u sluzbi tima, da ga slepo slusaju i da krvavo treniraju, onoliko koliko on kaze.

              Zato bi Debeli pre uzeo paket Vesterman+Milosavljevic+Noa nego Vestbruk+Karmelo+Hauard i to nije fora, to je zaista tako, bez razmisljanja bi to uradio da ima mogucnost izbora...

              Jedino je Mekejleb mogao da radi sta hoce, zato sto je i mamuran trenirao 8 sati jace od svih, bio je u sluzbi tima i nikada se nije osetilo ni na treningu ni na utakmici kakva je budala u slobodno vreme. Da jeste Debeli bi mu dao ispisnicu u roku od 5 sekundi




              Sad da se usunjamo u top16 ko po obicaju pa cemo sa Tepom i zdravim Bertom+jos dva igraca dobiti dubinu koja nam je potrebna.

              I da...tamo u maju-junu, onaj crnac na pleju i ona zver pod kosem se odazivaju na Dalo i Salic
              Cuj prvi maj

              Comment


              • http://www.sportske.net/vest/kosarka...ko-158238.html

                Kakav retard

                Comment


                • A dovoljno je da vidis facu autora i jasno ti je kakav debil je upitanju.

                  Comment


                  • http://www.sportske.net/vest/kosarka...te-158243.html

                    Sada se izvinjavaju Zeljku zbog prethodnog teksta

                    Comment


                    • sta je pisalo ??? obrisali su tekst

                      Comment


                      • Ma ispljuvali Zeljka kako je pustio Partizan da pobedi, pa mu se sada izvinjavaju.

                        Comment


                        • To je taj evroligaski petak. Najlepsi moguci pocetak dana dok citas razne portale i forume nakon istorijske pobede



                          Jos jednom - hvala vam braco moja

                          Comment


                          • Danas navijamo za Ukrajince

                            Comment


                            • http://www.draftexpress.com/nba-mock-draft/2014/

                              Bogdan se prvi put pojavio na draftexpressovoj listi i to odma kao 9. pik druge runde. Givony se ocigledno bas oudsevio

                              Mislim da ga na nbadraftnetu vec neko vreme ima.
                              Nadam se da ce biti izabran od strane neke normalne ekipe i da ce za 2 godine direktno iz Partizana u NBA.

                              Comment


                              • Ja bih voleo da ode kod Popa,tamo su normalni treneri Vogel,Tibodo i Pop,ostali su samo tu da popune praznu klupu

                                Comment

                                Working...
                                X