Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Like a boss
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Prokljucao Pionir, sad krece gazenje!
      sigpic

      Comment


      • Kakvu odbranu igra TK 1 na 1, ono je umetnost. Odlicni, ali zaista smo odlicni u napadu.
        sigpic

        Comment


        • Jos kad bismo imali jednog kosarkaski inteligentnog centra gde bi nam kraj bio.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Jos kad bismo imali jednog kosarkaski inteligentnog centra gde bi nam kraj bio.
            Dule rekao da dovodimo jos 2 igraca. Nadam se da ce jedan biti centar, a da Gagic ili Musli dobiju otkaz.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              Dule rekao da dovodimo jos 2 igraca. Nadam se da ce jedan biti centar, a da Gagic ili Musli dobiju otkaz.
              Kad je to rekao? Daj Boze da je tako, ali meni se cini da sam negde procitao da je rekao da nemamo para ni za ove sto su vec u timu.

              Comment


              • Originally posted by trigger View Post
                Kad je to rekao? Daj Boze da je tako, ali meni se cini da sam negde procitao da je rekao da nemamo para ni za ove sto su vec u timu.
                Kad je uzet Kinsey, cini mi se da sam procitao da je rekao da nam fale 2 igraca i da ce se dovesti jos neko. Ima vest od juce kad je rekao da sa pojacanja nemamo para i da nam ne trebaju, ali mislim da se ipak tu trazi neko.
                sigpic

                Comment


                • Ma trazi se igrac, ali ne verujem da ce se naci. Nema se mnogo para, a i slabo je trziste.
                  Ne treba se nadati...

                  Jako bitna pobeda za samopouzdanje, a po minutazi vidim da je samo Jo igrao vise nego sto treba.
                  Drago mi je sto je Djoko dobio sansu

                  Kinsey ce biti najbolji igrac lige, samo da udje u formu...

                  Comment




                  • Paf!



                    Comment








                    • Comment


                      • plitak potok fazon.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment




                        • sigpic

                          Comment


                          • Posto smo ovde diskutovali o tome da li Vujosevic planira neko pojacanje, odgovor je - da!
                            Znam to zato sto smo pokusali da dovedemo Pefija (savrsen igrac za nas, place mi se ), ali je ipak izabrao Banvit. Jbg, vise para...

                            Nadam se da cemo naci nekoga i da ce se Milutinov (mozda vec protiv Francuza) sto pre vratiti. Mnogo nam je kratka rotacija...

                            Comment


                            • Јавили из Тексаса да се Бертанс не враћа на терен пре марта. -.-
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Ma ne treba ocekivati cuda. Ja cu biti srecan ako uopste zaigra ponovo za nas...

                                Comment

                                Working...
                                X