Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cisto sumnjam da ce Bostjan da dodje, male sanse... Pre verujem da bi Dasic dosao(a da se razumemo ne verujem da ce ni on doci)
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Osim Djoka nijedno pojacanje nece biti ozvaniceno dok se ne skine blokada ali neki ljudi kazu da ce uskoro biti nekih para i da Dule vec neko vreme prati neke ozbiljne igrace. Sad u Nahbara bas i ne verujem da dolazi ali verujem da ce biti jaci tim nego prosle sezone.
      sigpic

      Comment


      • Ne mora Nahbar, ali mislim da ce doci bar jedno odlicno pojacanje.
        A nama ne treba mnogo...

        Comment


        • Nahbar bi bio ono sto je falilo prosle sezone. Iskusan igrac sa poenima u rukama i mirna ruka za zavrsnicu. Ne mora on ali sa nekim tog profila smo na konju.
          sigpic

          Comment


          • Satoransky?
            Da li je realno?

            Comment


            • Pa jel nisu rekli da je dogovorena neka trojka koja moze odigrati i na cetvorci? A za ovog pise da je SG. Kako nas loze insajderi

              Comment


              • Originally posted by trigger View Post
                Pa jel nisu rekli da je dogovorena neka trojka koja moze odigrati i na cetvorci? A za ovog pise da je SG. Kako nas loze insajderi
                Nema teorije da postoji osoba (a da se ne preziva Vujosevic/Danilovic) koja zna imena potencijalnih ili vec dogovorenih pojacanja.
                Vrte se neka lepa imena, meni je to u ovom trenutku dovoljno.

                Comment


                • Mene to samo iznervira, prosle nedelje smo dovodili Kalinica i slicne levate, sad odjednom igraci sa NBA iskustvom ovo ono. Ne znam zasto uopste i pratim sta se desava kad znam da pojacanja nece biti pre septembra, pokusavam da ne pratim ali ne vredi

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Satoransky?
                    Da li je realno?
                    kako sam tog coveka na pcf-u(kosarkaski menadzer) razigrao u Kahasolu, nakon 4-5 sezona daleko najbolji bek u Evropi
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • kezman ‏@kezmanica 3h

                      Covic ce u Lazi da zavrsi kad cuje da je Dule doveo duplo boljeg igraca za duplo manje para iz te Blaziceve Slovenije :-)
                      Retweeted by sh@dowM@ster

                      I kao da smo svi iz Laze pobegli...
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Samo da mi je znati cemu li se nadate toliki dugovi igraci nisu primili plate vec godinu dana svi racuni blokirani a vi mastate o nekim vrhunskim igracima
                        Last edited by Salexn; 14-07-13, 10:02.

                        Comment


                        • Ti mislis da je Partizan u tolikom kurcu?Moram tako da se izrazim...

                          Comment


                          • Originally posted by Vule_89 View Post
                            Ti mislis da je Partizan u tolikom kurcu?Moram tako da se izrazim...
                            Ti zivis u zabludi ako mislis da nije ali dobro da sacekamo pa da se i sam uveris

                            Comment


                            • Pa znam da je losa situacija,ali da stavimo katanac,tesko

                              Comment


                              • Jesmo u najvecem finansijskom kanalu ikada. Dug je neka 2,3 miliona koliko ja znam, sto svakako nije tragicno. Radi se na reprogramu, a ima indikacija da ce sve biti u redu, kao i da cemo dobiti sasvim dovoljnu pomoc. Ne treba nama preveliki budzet, 3 miliona su vise nego dovoljna za Duleta.

                                Ne kazem da ce sve biti savrseno, ali ima nade.

                                Comment

                                Working...
                                X