Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav klip za kraj jebote, Tegi kapa dole
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ako neko nije gledao do sad.

      Comment


      • Zadovoljan sam Duletovim izlaganjem, nekako je delovao optimisticno po svim pitanjima a narocito sto se tice ostanka kapitena x 2, a na neki nacin je precutao oko price za promenu centarske linije...
        Da ga zeljni Tegeltija nije prekidao u skoro svakoj recenici mozda bi i jos nesto zanimljivo izvukli izmedju redova...

        Comment


        • Krenuh Ljubasine da okacim ali vidim ti si to vec uradio Klip je 'aj zdravo, ovo sacuvati pa pustati deci za 15-ak godina
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ako neko nije gledao do sad.

            Spoiler
            Koliko je pretezak zivot limenki

            Comment


            • Comment


              • Ovi decaci, koji su kasnije postali ljudi, vratili su mi ljubav prema kosarci.
                Sve receno.
                sigpic

                Comment


                • Jedino sto me nervira je tolika neozbiljnost u protoku informacija.
                  Covek prvi put cuje da ce se igrati i Eurocup ako se ispadne iz
                  Eurolige. Mislim, nije da zameram, nego onako... dosta neozbiljno.

                  Mada u drugu ruku i razumem, posto napadamo EL ni ne treba da
                  razmisljamo o Eurocupu.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment




                  • As najveci!
                    sigpic

                    Comment


                    • Hoce, precice on u Zvezdu

                      Prosle godine je to bio Bogdan, ove Milosav, Jo i Cakar.
                      Neke stvari novac ne moze da kupi.

                      Comment


                      • Meni je smesnije sta pisu za Milosava, kao da je vec presao kod njih. Mozda bi i poverovao da je neko drugi u pitanju, ali verujem da on,Bogdan i Lucic ne bi ni pod kojim uslovima presli u zvezdu. A za Lovernja sta znas, stranac je ipak, koliko god on zgotivio nas i mi njega, kad vidi da kasne plate, lako moze da zapali kad mu predstave porodicni koncept

                        Comment


                        • Ja ako se ne varam Zofrija i Lea placa Misko, jer su to njegovi igraci.Mogu zamisliti moje i vas reakcije ako predje u Zvezdu, a prethodno je pevao ovo.



                          Comment


                          • Kako moze Misko da ih placa? Mislim da su zbog zakasnelih zarada prakticno svi igraci Partizana sem Vestermana slobodni, ali kontam da ce ostati, bar veinom. Ne podrzavam otimanje igraca samo patkometrije radi, ako ima kvaliteta to je onda druga stvar.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ne samo njih dvojica nego i Musli i ne znam koji je jos njegov igrac, asprilja mi pricao za te neke dilove.Beobasket ftw

                              Comment


                              • OK, kontam da on sigurno bolje od mene zna koja je situacija kod vas, samo mi je nadrealna cela prica, pa Misko bi morao da im zajedno daje oko milion godisnje, nisam siguran da je toliko lud.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X