Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drugari, obrisao sam sve sto nema preterane veze sa Partizanom. Ajde neke druge teme?
    Jel dovodimo nekog? Tepic, Bircevic, Krstic iz Mege?

    Comment


    • Posle one Duletove konferencije, cini se kao da nikoga necemo dovoditi (naravno da hocemo ) ali pre svega bi trebalo zadrzati Lucica ako je ikako moguce.

      Comment


      • Ja sam za Tepica. Potreban je i on Partizanu i Partizan njemu. Bircevica i bilo sta uopste iz Radnickog ne bih, neka dodje Dasic. Iz Mege recimo Dangubic koliko god da je lose odigrao vecinu jacih utakmica u domacoj ligi. To Dule moze da izbrusi.

        Situacija je takva da svi koji se pojave kao potencijalni sponzori traze nesto za uzvrat sto moze da se odrazi na igru i sto ne odgovara prvenstveno Duletu. Zato i imamo problema s parama ali da nam dodje gomila sponzora i da je jaca ekipa, ne bi verovatno iskoristili svoj maksimum kao sto ne koriste preko. Tako je uostalom i bilo pocetkom prosle decenije kad je Dule dosao i kad nije bio omiljen ni medju navijacima. Posle se neke stvari iscistile, trebalo jos malo da napravi sistem i onda smo i u Evropi krenuli da kidamo.
        sigpic

        Comment


        • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=723348

          Comment


          • Kakav Bircevic, od Mute i njegovog cuvenog ''sistema'' uzeo bih samo Fiat ali to je vec naucna fantastika...
            Tosin prioritet bi mogao biti resavanje Cakarevica, jer mu je plata bila jedna od jacih i ove godine a tek sledece ce imati mozda i najjacu...

            Comment


            • Ajde Djokane dolazi

              Comment


              • Trener, pakleni rad, karakter, muda, tim, kolektivna odbrana, hemija, kohezija, atmosfera, glad za trofejima, sistem > tim sa 12 superstarova. Uvek bilo i bice u kosarci, pogotovo evropskoj. Necu uopste da razmisljam o pojacanjima jos metar dana, uzivam u tituli. Opet ce Debeli da skocka ekipicu koja ce da se proseta regionom i da bude konkurentna u EL.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • http://belgradepartizan.blogspot.com...post_7314.html
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Veceras Dule kod Tegija. Necu biti u prilici da gledam pa okacite cim izadje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako nigde ne izadje do sutra mada sam ubedjen da hoce imas reprizu u 13:05 sutra
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Veceras Dule kod Tegija. Necu biti u prilici da gledam pa okacite cim izadje.
                        +1.

                        Tek sad sam se ukljucio, pa bih da odgledam prvih sat vremena sutra.

                        Comment


                        • Dule je u pola 12 poceo da prica, pre njega bila ona Mamula iz sportagenta za EuroBasket tako da nisi mnogo propustio
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr.M View Post
                            Dule je u pola 12 poceo da prica, pre njega bila ona Mamula iz sportagenta za EuroBasket tako da nisi mnogo propustio
                            Fala Mikas.

                            Dule kaze da je Lucic izrazio zelju da ostane jos godinu dana s' obzirom da se Berta povredio.

                            Kapiten

                            Comment


                            • Dule dugo nije bio ovako raspolozen.
                              Hoce to kad cesto hebes

                              Comment


                              • Meni je neshvatljivo da njega neko moze da ne voli, opet i oni sto ga ne vole sramota da ih bude sto ne postuju trenersku ikonu - institucija !
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X