Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Ajde sto su tom pricom izmanipusali milione, milioni su glupi i zatucani ali vas koji ste iznad, to mi nije jasno.
    Ja ne kazem da je posteno to sto je uradjeno, ali ako je nezakonito neka ih slobodno hapse. Covic bar zna da sve svoje brljotine kroz proceduru prikaze kao zakonite, doktorirao je to vec dvadeset godina. Pravno ne sumnjam da je besprekorno, a moralno, to je vec drugo pitanje.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Btw, Ljuba ce nas sve pobiti kada dodje, mene prvog
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Otpisivanjima, reprogramima, sudskim procesima za nerealna potrazivanja. Nesto preko polovine duga su bila fiktivna potrazivanja ljudi koji su se predstavljalia kao prijatelji kluba.
        Pa ko to toliko otpisuje dugove ? Reprogram ti je vracanje duga, a ne gubitak duga, tako da reprogramom dugovi ne nestaju vec moraju da se izmire u predvidjenim uslovima. A i zar je moguce da su svi ti zvezdini sudski procesi zavrseni za dve godine i to u korist zvezde gde je utvrdjeno da su potrazivanja druge strane nerealno visoka ... Ma daj, zar stvarno verujes u price Covica da je to sve tako prosto ? Klub pred stecajem, i grb zalozili da bi uzeli kredit i dodje Coki i resi sve dugove reprogramima DDDDDD

        Comment


        • Znam sta je reprogram duga. Kako smo onda uspeli da odblokiramo racun i da budemo na nuli pre nekoliko meseci?
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • To pitaj Vucica i Covica

            Comment


            • Mozemo mi ovde razglabati u krug do prekosutra, i nista necemo postici. Opet cemo mi biti drzavni projekat, a jadni Partizan ne dobija nista. Ja se slazem da biste trebali da dobijate vise, i da bi bilo dobro da ocuvate tim koji imate, ali za to sto je ovakvo stanje je delimicno krivo i vase rukovodatvo, pre svega Danilovic koji je uspeo da se posvadja sa svima koji bi mogli da vam ulete sa parama. Morao je da iskoristi ono kada ste bili na F4. A vi verujte da ne dobijate zato sto Zvezda dobija.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Iz Partizana traze samo jednak tretman ako se vec ne ceni to sto je KK Partizan jedan od najvecih reprezenata Srbije u Evropi po pitanju sportskih rezultata. Nije kriv Danilovic sto nece niko da ulozi u klub i u drzavu. Do ozbiljnih ulaganje moze doce jedino od drzave ili u slucaju privatizacije.

                Comment


                • Ali je Danilovic kriv sto ne moze da nabedi privatne sponzore. Mi smo ih imali i kada smo bili najgori u svojoj istoriji. Pare se moraju namaci, nece same doci. A kao sto rekoh, nije tacno da Zvezda dobija vise iz budzeta. Dva puta vise od Telekoma za vas, podjednako placeno za tehnicka sponzorstva (JAT, Lasta, termini u Pioniru), grad otprilike isto ulaze u oba kluba. Sta tu nije isti tretman, ne razumem.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Samo nek ostane takav tretman, momcima i Duletu je to dodatni motiv da jos vise rade(ako uopste moze vise). Koliko god oni budu ulagali, toliko cemo mi biti bolja ekipa od njih.

                    Jebo drzavu, ja sam se ranije cimao oko toga ali me vise uopste ne interesuje. Godinama se u svim sportovima uvek nekako snadjemo, radimo vise i bolje od ostalih i dolaze i trofeji.
                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=720434

                      Daj Boze!

                      Comment


                      • Necu da verujem u ovu pricu o A licenci. Vec su nas ispalili, tako da ono...

                        Duvajte ga sa Covicem i Zvezdom

                        Comment


                        • Nije njima Srbija isplativa. Ne verujem, ali ajde, mozda me pozitivno iznenade, pa stave kosarku ispred para.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Koja crna A licenca, vec vidim neku Albu ili Bajern kako dobijaju WC.
                            sigpic

                            Comment


                            • Da napomenem, ako dobijete A licencu, morate da igrate sve u Areni.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Da napomenem, ako dobijete A licencu, morate da igrate sve u Areni.
                                Ne mora da znaci , ako ciljas na ono 10k kapacitet. EL je davno dokazala da se ne drzi pravila.
                                Sto se A licence tice ni ja ne verujem previse , ispalili su nas i za A licencu kad je Prokom dobio i za ono 3 godine igranja,tako da dok ne bude crno na belo ja nista ne verujem.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X