Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
    Onda je pravi igrac za nas, dobro je poznato da igraci sa ovakvom karakteristikom uvek imaju prednost kod nas...
    Leu, Gordicu, Bogdanu, Beransu, Lucicu sut svakako nije slabija strana.
    Jel gledate vi Partizan u poslednje vreme? Sutiramo trojke ko Radnicki, a ja to ne volem

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Leu, Gordicu, Bogdanu, Beransu, Lucicu sut svakako nije slabija strana.
      Jel gledate vi Partizan u poslednje vreme? Sutiramo trojke ko Radnicki, a ja to ne volem
      Pa sta da radimo kad igramo protiv ekipa koje nisu u nasem rangu Sprdamo se , Bertansa uzima po 10 trojki po mecu , moze se
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Mr.M View Post
        Pa sta da radimo kad igramo protiv ekipa koje nisu u nasem rangu Sprdamo se , Bertansa uzima po 10 trojki po mecu , moze se
        Trojka je trojka. Nisu to kamenjari, vec ima par neverovatnih sutera.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Leu, Gordicu, Bogdanu, Beransu, Lucicu sut svakako nije slabija strana.
          Jel gledate vi Partizan u poslednje vreme? Sutiramo trojke ko Radnicki, a ja to ne volem
          Mislio sam vise kroz istoriju...
          Ovo nam je jedna od suterski potentnijih generacija u poslednjih 10 godina, jedino je Bertans tu cisti suter ali i ovi ostali su sasvim pristojni...

          Comment


          • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
            Mislio sam vise kroz istoriju...
            Ovo nam je jedna od suterski potentnijih generacija u poslednjih 10 godina, jedino je Bertans tu cisti suter ali i ovi ostali su sasvim pristojni...
            To je vec druga stvar. Ja pricam o sadasnjosti. A mi trenutno imamo najboljeg sutera u Evropi

            Comment


            • Odusevio me Bogdanovic u cetvrtak. Posto smo Maric i ja dosli sat vremena ranije, igraci su vec izasli na onaj improvizovani suterski trening pre samog pocetka zagrevanja. Kada su svi krenuli ka svlacionici, Bogdan je hteo onako basketaski da se ispise, i to trojkom. Promasio je jedno 5, 6 u nizu, na kraju mu se nije islo do lopte, pa je na putu do svlacionica prosao pored drugog kosa i na kraju pogodio uz ovacije hale. Volim takve igrace, pravi kosarkasi sa ulicnim instinktom.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                To je vec druga stvar. Ja pricam o sadasnjosti. A mi trenutno imamo najboljeg sutera u Evropi
                Boljeg od Tripkovica?
                sigpic

                Comment


                • Evo ako nekog zanima gde cemo biti sto se sesira za EL tice

                  Sesir 1 : Barsa,Panatinaikos,Olimpijakos,CSKA
                  Sesir 2 : Makabi,Real,Montepaski,Caja Laboral
                  Sesir 3 : Efes,Lokomotiva,Unikaha,Neko ko upadne(Himki,Lijetuvos)
                  Sesir 4 : Ulker,Zalgiris,Partizan,Galatasaraj
                  Sesir 5 : Milano,Banvit,Kantu,Sampion Nemacke
                  Sesir 6 : Zielona Gora,Zvezda,Kvalifikant,Francuski sampion

                  Odavde podaci ----> http://www.eurotopteams.com/basketball/club.php
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Mislim da ti nije racun bas tacan i da je ovo rangiranje tacno, ali ni sam nisam siguran

                    http://gigabasket.org/index.php?global=teams&type=rnk
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Bice da je ovo tvoje tacnije jer je tako na wikipediji za rangiranje timova , bas cu da slozim i ovamo da vidim , ja se satrao trazeci ovo sa manje bodove ali nigde da nadjem pa ovo drugo iskopao francusko pa mi se cinilo nekako realnije jer wiki moze ko 'oce da pise
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Mi smo na RSB vec slagali, i mi i vi bismo trebali da budemo u petom sesiru
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Znaci po tvome :

                          1) Barselona,Panatinaikos,Olimpijakos,Makabi
                          2) Real,CSKA,Montepaski,Efes
                          3) Kaha,Unikaha,Ulker,Zalgiris
                          4) Galatasaraj,Lokomotiva,Milano,WC-verovatno ide Albi,mozda i Lietuvosu ali cenim da ce Albi dati ,tako se prica
                          5) Partizan,Banvit,Kantu,Sampion Nemacke-Brose verovatno , mozda i Ulm
                          6) Zvezda,Zielona Gora,Francuski Sampion i kvalifikant

                          Kako god ako Himki bude u kvalama valjalo bi njih izbeci jer je zreb za EL pre kvala pa bi mogli oni upasti u zadnji sesir , Francuzi ili Uvalinovi su lagani , iz 4-og bi Alba bila dobra ili Lietuvos , zavisi ko dobije WC od njih, bice zanimljivo u svakom slucaju.
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Bajern je izborio peti mec u polufinalu, kao i Olenburg. Ako neko od njih postane sampion Zvezda u 5. A dobre su i sanse da Bavarci dobiju Wild Card, jako su zanimljiv projekat ULEB.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ima i tu price , uglavnom postoji scenario po kojem bi Nemci mogli i 3 predstavnika da imaju naredne sezone umesto planiranog jednog. Treba sacekati pa videti , mozemo i mi u cetvrti teorijski da uskocimo ako recimo Bajern dobije WC a Ulm ili Oldenburg uzmu titulu onda smo mi u 4-om. Ili Bajern ako eventualno uzme.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                Boljeg od Tripkovica?
                                Ne sprdaj se. Bertans je verovatno najbolji suter Partizana svih vremena. Pogledaj ti te procente, tu brzinu i lepotu izbacaja.

                                Comment

                                Working...
                                X