Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Boldovani i treba da idu. Lucic ce se zbog finansija verovatno prodati a Gagi bi po mom misljenju trebalo da ostane. Visestruko koristan terijer, ne pada mi trenutno napamet nijedan takav koji bi mogao da ga zameni a prekopotreban je takav igrac u ekipi.
    Ja bih Muslija oterao samo ako dodje Djoko ili neki drugi centar. Moze Dule od Dejana zver da napravi, samo mu treba dosta vremena.

    Lucic po meni i treba da ide, jer ovo sto Bertans igra nije vidjeno godinama. 30 minuta sl. sezone.
    Voleo bih da Gagi ostane celu karijeru u Partizanu, bez zezanja.

    Comment


    • Nije Dejan dovoljno posvecen kosarci niti je tip igraca kakve Vujosevic voli da brusi. Da su bile druge mogucnosti proslo leto, sigurno je da bi Dule uzeo drugog centra. Mislim da Dule moze od Gagica da napravi odlicnog igraca.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Nije Dejan dovoljno posvecen kosarci niti je tip igraca kakve Vujosevic voli da brusi. Da su bile druge mogucnosti proslo leto, sigurno je da bi Dule uzeo drugog centra. Mislim da Dule moze od Gagica da napravi odlicnog igraca.
        Kako nije covece? Centar je, to je za Duleta dovoljno. Da ne pricamo koliki potencijal ima.
        Meni se Dejan trenutno ne svidja, ali mislim da ce ostati jer ne verujem da cemo imati para.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Kako nije covece? Centar je, to je za Duleta dovoljno. Da ne pricamo koliki potencijal ima.
          Meni se Dejan trenutno ne svidja, ali mislim da ce ostati jer ne verujem da cemo imati para.
          Jeste centar ali nije dovoljno ambiciozan i posvecen, kod Duleta minus u startu.
          sigpic

          Comment


          • Musli se bavi kosarkom samo zato sto je prevelik i presirok za prakticno bilo sta drugo, slican sklop kao Milicic. Zali boze onakvih fizikalija. Odgovorno vam tvrdim da ima bolje telo od Pekovica, samo da hoce da se posveti kao onaj ludak. Prirodni talenat jbt, sa time se radjas, kao dobitak na lutriji, i onda ga upropastis jer bi radije blejao na splavu sa kurvama.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • To je najgore imas sve, a neces da radis na tome.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Ne kazem da je neki radnik, ali nije mi ni blizu Milicica i ostalih mentola tog tipa. Bar ja to ne vidim.

                Morate da uzmete u obzir da je ovo njemu (a i jos nekolicini Partizanovih igraca) prva ozbilja sezona u karijeri. Zato mi ne pada na pamet da bilo sta negativno kazem o nekom igracu KKP-a.

                Comment


                • Ja ne verujem u njega nesto preterano. A niko mu ne trazi 20 poena po mecu ali hocu krv da vidim kao i kod svih ostalih. Meni dosta.
                  sigpic

                  Comment


                  • Bogdan se isprdao

                    Comment


                    • Steta sto nije bilo prenosa gledam kako ispracamo Mladju u velikom stilu.

                      Ajmo sad da se otresu firmasi ruzno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Poezija kako odigrasmo 3. cetvrtinu. Ovo je gotovo, sad u NS da se otresu kao i prosli put i onda da se lepo spremimo za finale. Bice jebeno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Samo neka Musli nabija samopouzdanje. A primetan je i napredak, ni jednom nije onako glupo spustio loptu kada je u situaciji ispod kosa.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Samo neka Musli nabija samopouzdanje. A primetan je i napredak, ni jednom nije onako glupo spustio loptu kada je u situaciji ispod kosa.
                            Musli ako se maksimalno posveti kosarci imas odlicnog startnog centra. Samo nek da celog sebe a Dule ce da izvuce ostalo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako se Jo sprda

                              Comment


                              • Vosa protiv nas ima aktivan rezultat u nekih 2-3 minuta prve cetvrtine svake utakmice...

                                Comment

                                Working...
                                X