Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Umesto 7-3 2-8 na kraju, nema veze momci. Mi smo ponosni, sad se posprdajte u ABA.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Definitivno ukleta sezona bar kada je EL u pitanju.

      Nisu to ovi momci zasluzili. Zao mi ih je kao da su mi deca

      Зелени су још, то је општи закључак, догодине више среће, па да се крљамо у топ16

      Comment


      • I kakav trebas biti posle ovoga , kakav komentar dati ?
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Svaka cast, kapa dole, sve ovo je neverovatno. Neke od ovih lopti ce zavrsiti drugacije jednog dana, a tada ce znaciti.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            I kakav trebas biti posle ovoga , kakav komentar dati ?
            Zar je komentar najbitniji od svega?
            sigpic

            Comment


            • Ukratko u 2-3 recenice. Dobra, sezona, ako mozemo reci da je dobra jer nismo prosli dalje. Momci su kadar za mnogo vise. Nisu slucajne one 2 utakmice sa Barsom i ona 1 sa CSKA.Skupo nas je kostao poraz protiv Bamberga kod kuce. Ipak, momci igraju kao tim, bore se za svaku loptu. Nema sumnje da su svesni tezine dresa bivseg sampiona Evrope. Ako nista vise, neverovatno iskustvo za sve njih. Sledece sezone ce biti za godinu dana stariji i iskusnji, i za godinu dana jaci kao tim. Svaka cast. Ne zameram im nista.

              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Auu 3 picke materine. Da l' moguce da ovoliko nemamo srece. Muka mi vise da gledam kako lopta stalno izlazi ovako u zadnjim sekundama.
                sigpic

                Comment


                • Pojedini idioti opet krenuli pljuvanje po Duletu ... bravo momci, bice bolje naredni put.
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Zar je komentar najbitniji od svega?
                    Ako si mrtav-ladan na ovo bravo za tebe , ja nisam ;)
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Ako si mrtav-ladan na ovo bravo za tebe , ja nisam ;)
                      Ja placem covece i nemam glas, boli me glava, stomak ali komentari su sad najmanje bitni.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ovog Bamberga ce svako da trpa

                        Comment


                        • Suze same idu...

                          Comment


                          • Svaka cast, odlicna sezona u Evroligi, parirali smo najboljim klubovima u Evropi i nazalost nesrecno gubili. Sudjenje necu da komentarisem, oni i u Pioniru sude katastrofalno, a ne u gostima. Idemo dalje!

                            Comment


                            • Tesko ce se izdici posle ovoga , mnogo tesko , lako je sad reci ajmo se koncentrisati na ABA ligu i tu da budemo prvi vaznije je ali bice tesko da se dignu , ovo te dotuce jednostavno
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Od svih igraca ispada da Milutinov ima najveca muda, decku svaka cast za bacanja, jedini je i bio koji je pogodio dva.Gordon u odbrani ispadao ko tele i puno lakih poena smo primali zbog njega.
                                Sem bacanj presudilea su i poslednje dve izgubljene lopte, ko da je lopta bila vruc krompir pa nisu mogli da je uvate.Imali smo srecu i sto protivnik nije mogao da se odlepi od nas i sto nam je uvek davao drugu sansu koju nismo iskoristili.


                                Dve godine bez TOP 16, previse je to brate.

                                Comment

                                Working...
                                X