Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Layzick View Post
    Vujosevic vec godinama pravi faul,retko kada se Dule odlucivao da brani napad.
    A vidi sad ovo. Bas protiv Barse u ONOJ sezoni, Dule brani poslednji napad u potpuno identicnoj situaciji. Dakle, takodje produzeci, takodje rezultat 67-66. S tim, sto je napad branjem zonom, sto je potpuni avanturazam u takvoj situaciji, ali eto-tada se isplatilo.

    Comment


    • Zoc je jednom rekao da se trener u ovakvoj situaciji kocka sta god da odluci.

      Dule je fantasticno vodio celu utakmicu, ekipa je igrala odlicno...sta da se radi sad.

      Idemo tekmu po tekmu pa dokle doguramo. KKP cu pratiti i u beton ligi ako treba.

      Comment


      • Možda je blasfemija što ću ovo reći, ali nekako priželjkujem da ne prođemo tu jebenu Evroligu.

        Jeste, 14 novih utakmica protiv kvalitetnih timova, jeste 7 punih Arena i genge u praznoj kasi, ali bre ovi klinci će da pomru tamo do Božića najkasnije. A Evroligu nećemo gledati dogodine ako ne budemo u dva tima u Jadranskoj aka ABA aka Gooyear aka NLB aka Regionalnoj ligi.




        P.S. možda je "priželjkujem" prejaka reč, više je to "ne bih imao ništa protiv".

        Comment


        • Veruj mi da se dosta Grobara tako oseca.

          Najbitnija stvar je da igramo EL i sledece godine, a ne sumnjam da ce i neki trofej da padne...ako ne i sva tri

          Comment


          • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Bice karata u prodaji za mec protiv Skoplja?Planiram da odem?

              Comment


              • Originally posted by Vule_89 View Post
                Bice karata u prodaji za mec protiv Skoplja?Planiram da odem?
                Naravno da ce biti. Mozda i ja odem ako me ne bude mrzelo

                Comment


                • Posto sam ove godine zavrsio sa poslom,imam vremena da skoknem do Bg,odem sa sestricem u Pionir,samo ne znam za koga navija,dugo ga nisam video

                  Comment


                  • Originally posted by Vule_89 View Post
                    Posto sam ove godine zavrsio sa poslom,imam vremena da skoknem do Bg,odem sa sestricem u Pionir,samo ne znam za koga navija,dugo ga nisam video
                    Za Partizan

                    Comment


                    • Sad je mnogo toga jasnije , idemo u Nemacku po pobedu i navijamo za Besiktas
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Zasto imam onaj osecaj da ce Turci da prodaju? Da li zato sto su Turci ili nesto drugo
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Nazalost,nema nista od Bg,kud bas sada da pada sneg

                          Comment




                          • Comment


                            • Gordon 15 poena, 16 skokova i 4 blokade

                              Comment


                              • Ljubisa daj neku kracu analizu kad budes mogao, puko mi stream nisam mogao da gledam.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X