Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cinjenica je da Gagic igra slabo, ali je isto tako cinjenica da je imao par dobrih utakmica i da se jasno vidi da od njega moze biti nesto.

    To kod Cakarevica i Djekica ne vidimo. Ja bi njih ubio

    Comment


    • Kako da vidis kad prvi grije klupu a drugi nema ni privilegiju za ovo prvo
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Kako da vidis kad prvi grije klupu a drugi nema ni privilegiju za ovo prvo
        Pa nije slucajno tako. Obojica su mrtva puvala i zato se tu i nalaze.

        Comment


        • Zaboravih da pohvalim Bertansa jos jednom , momak ima srce ko svemir veliko , kako meka ruka to je neverovatno , vrlo lako bi mogao u NBA i to dobro tamo da se nametne
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Gagic ima telo i paljevina je. Treba tu jos mnoooooooogo rada. Bas onaj pravi diamond in the rough, mada mi nikako nije medju omiljenim igracima, sto nema ni malo veze sa Partizanom.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Sada mogu rastereceno igrati protiv Barse i ocekujem jos jednu tesnu utakmicu sledeceg cetvrtka.Slazem se sa Ljubasinom, nijedna pobeda u kosarci nije sladja od pobede nad Litvancima sto na klupskom sto na reprezenativnom nivou.

              Mozda se utakmica pomeri za petak, posto se preklapa sa Partzanovom utakmicom protiv Rubina.

              Comment


              • Pomeranje jedino ako se kosi sa nekim pravilnikom UEFE ili ULEB-a, inace, nema potreber. Jer sigurno ljudi nece pojuriti u Humsku !
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Imam jedno pitanje , sta se desava ukoliko posle zadnjeg kola 3 tima budu imala isti omjer pobeda i poraza posto se lako moze desiti da mi,Bamberg i Lijetuvas imamo 3-7 na kraju , da li onda odlucuje medjusobni duel izmedju 3 tima tj ko ima najvise pobeda izmedju ta 3 tima ili se gleda sveukupna kos razlika msm da je ovo prvo
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Medjusobni duel.

                    Comment


                    • Znaci onda bi bilo pozeljno da dobijemo Barselonu sledece sedmice jer nije iskljuceno da bi Lijetuvas mogao dobiti obe do kraja
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Uvek je pozeljno pobedjivati

                        Comment


                        • ne postoji nijedna opcija da prodjemo sa porazom u Nemackoj
                          prolazimo ako:
                          1) pobedimo obe
                          2) ako Bamberg pobedi LR- poraz od Barse i pobeda u Nemackoj sa 5 ili vise razlike
                          3) LR pobedi Bamberg i izgubi u Turskoj- poraz od Barse i bilo koja pobeda u Nemackoj

                          Comment




                          • Comment


                            • Kako lik brzo razmislja...

                              Comment




                              • Kakva je ovo dijabola

                                Mnogo sam ga zgotivio

                                Comment

                                Working...
                                X