Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pazi nije Gordon los u napadu samo mu treba vremena , uzeo je par suteva koji su usli , imao je sam seriju 6-0 , znaci ima potencijala i za napred samo se nadam da ga necemo puno cekati
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Pazi nije Gordon los u napadu samo mu treba vremena , uzeo je par suteva koji su usli , imao je sam seriju 6-0 , znaci ima potencijala i za napred samo se nadam da ga necemo puno cekati
      Ima potencijala da bude vrhunski igrac. Problem je sto se to nece desiti u nasem dresu.

      Ako ostane on ce mnogo napredovati,ne sumnjam...ali pitanje je da li je nama (Duletu) to dovoljno.

      Ako nadjemo boljeg siguran sam da leti.

      Comment


      • Све ја то знам. Да он има потенцијала, лепо је све то али што каже Љуба, МИ се од њега нећемо леба најести.
        Продаћемо га следеће сезоне и он ће у тој новој екипи да сабије. Тако то иде са нашим играчима.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Uros94 View Post
          Све ја то знам. Да он има потенцијала, лепо је све то али што каже Љуба, МИ се од њега нећемо леба најести.
          Продаћемо га следеће сезоне и он ће у тој новој екипи да сабије. Тако то иде са нашим играчима.
          Kako da prodamo igraca kojem je istekao ugovor?

          Comment


          • А?
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Uros94 View Post
              А?
              Pa on je potpisao jednogodisnji ugovor. Na kraju sezone postaje slobodan igrac i ne mozemo ga prodati. Prosto

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Onaj osecaj kad Partizan izgubi, a ja i dalje imam osmeh na licu.

                Hvala ti Dule.

                Baš tako, Dule nam vraća osmeh na lice i kad izgubimo. Nisam video ovako hrabre klince meni se čini još od Šampionske generacije, kad su urnisali Evropu kao najmlađa ekipa.

                Svaka čast, ako ovko nastave rezultat ne može da izostane

                Comment




                • "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • ^

                    Prvo sam pomislio da si ti ali sam skontao da je Milica u pitanju
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Pa on je potpisao jednogodisnji ugovor. Na kraju sezone postaje slobodan igrac i ne mozemo ga prodati. Prosto
                      Да, да. Ја се истриповао да му је већ САДА истекао уговор па сам се погубио.
                      Углавном, мислио сам кад оде следеће сезоне, кад не буде код нас онда ће да сабије.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • http://www.euroleague.net/features/v...re-it-s-pionir





                        Novi Danilovic!

                        Maestralna odbrana, odlicno cuvao Teodosica, krao lopte...ma sve.

                        U napadu me podsetio na Kecmana.

                        Bogdane legendo!

                        Comment


                        • Ubio nas je Soni sinoc, nije bilo odbrane za njega, dosta dobro je cuvan ali pogadjao je previse suteva preko ruke...
                          Bogdan Steta sto nije isao blize kosu u poslednjem napadu, ali vratice se ovo njemu ili nekome drugom, inace odlicna partija i napred i nazad...
                          Gordon, po meni, za sada veliko razocarenje. Nema neku osnovnu kosarkasku tehniku usavrsenu, u odbrani se precesto gubi, ispada, i par puta su nas direktno iskaznjavali zbog toga...
                          Nekako mi se cini da su ih sudije pogurale onda bas kada treba, u prvoj, kada na kos nisu mogli da sutnu su dobili cini mi se 2 diskutabilna faula, i u produzetku takodje. Kod Teodosicevih 2+1 faula ni blizu...
                          Sve u svemu srce puno ali gorak ukus u ustima, bitno je da se doktorova ruka itekako oseca u igri i sa ovakvim radom rezultati ce sigurno doci...

                          Comment


                          • Leo Vesterman je kazao da se tim dobro spremio i da treba da nastavi tako.
                            „Dobro smo se spremili, uradili smo šta smo hteli, trener nam je rekao da je ponosan na nas. Borili smo se za svaku loptu, ali smo bili umorni na kraju, pa smo grešili. Odnosno ja sam grešio i doneo loše odluke i to je ključ utakmice ", rekao je Vesterman.

                            „Moramo da nastavimo… Imamo mlad tim i izuzetno vredno treniramo, stvarno napredujemo svake nedelje“, dodao je Vesterman.


                            Mali je legenda...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • respect za decka, nije imao Tomasa da se rotira sa njim i to je rezultiralo velikim brojem gresaka. Primetio sam da je jedino Cakarevic odigrao kakvu-takvu odbranu na Vimsu, u smislu da ovaj nije pogodio par suteva dok ga je Caki cuvao, i iznudio je onaj faul u napadu od Krijape, solidna rola za malo vremena na parketu

                              Comment


                              • Strasan je defanzivac Cakarevic, ali nazalost u napadu je drvo. Moze to Dule da ispravi, ali zavisi koliko.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X