Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Jbg, izgoreli su ali ogroman potencijal se vidi. Nisu materijalizovali neke situacije kojima smo mogli da se vratimo u mec. Idemo dalje, cekamo CSKA. Padaju u Pioniru!
    Moze neka detaljnija analiza utakmice?

    Znao sam da ce Christopher da nas unisti...

    Nema veze,idemo dalje. Sutra da se pobedi Siroki

    Comment


    • Odigrace to Krle za nas
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment




      • "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Partizan mi je upotpunio ovaj savrseni dan..

          hvala ti, hvala ti, crno bela ljubavi!
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Brat moj !



            edit: Kad nalete ovi inserti iz meca sa Olimpijakosom suze mi krenu. Nikada posle toga nisam pogledao ni inserte ni reprizu tog meca, nemam snage. Mrtvi Teo, ne moze obruc da pogodi, indijanac cupavi.
            Last edited by asprilja; 15-10-12, 00:59.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Doktor ! Kosarka u malom prstu.

              Cuj prvi maj

              Comment


              • Veceras posle 2 ipo godine ponovo EL u Pioniru. Vujosevic Dule <3

                sigpic

                Comment


                • Moj Partizan posle dve i po godine u Pioniru. Ne mogu da spavam od euforije, ko dete pred ekskurziju.

                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • I mene euforija pocela hvatati , kakva ce samo atmosfera biti Neka dadnu sve od sebe pa sta bude
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Comment


                      • Svaki rezultat ispod 15 razlike je uspeh,neka 'poginu' na terenu,u tom slucaju rezultat postaje nebitan.

                        Comment


                        • Ja imam neki dobar predosecaj uoci meca. Ako ubodemo 6,7 trojki, imamo sanse.
                          sigpic

                          Comment




                          • Sunce ti jebem izgorecu do veceras.

                            Comment


                            • Thomas ne igra veceras

                              Videli smo da je to problem i protiv Sirokog, a sta ce tek da bude protiv CSK

                              Jbg, ostaje da se nadamo da Leo nece imati problema u odbrani i da Andjusa moze da organizuje igru.

                              Comment


                              • Dule sigurno ima veci protiv protiv CSKA, klinci imaju sigurno veliki motiv takodje tako da ispod maksimuma niko nece igrati...
                                Samo da Gordon odigra kako valja tj. da ne divlja previse i nadamo se da mozemo do pobede...
                                I cisto da se zaradi malo i povrate pare za kartu kec na kvotu 4.5 pa neka gori Pionir...

                                Comment

                                Working...
                                X