Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast momcima,uspeli su da pobede i real i sudije.

    Comment


    • Bili smo veliki autsajderi pred ovaj mec, cak i Dule je rekao da su male sanse da iz ovoga izadjemo kao pobednici. Novica, Srdjan i Darko sa SK-a, onaj bratic urednik Zurnala... svi su se slozili sa Duletovom konstatacijom.





      Pionir- Where miracles happen...

      Mozete da mislite da serem, ne smeta mi, ali smatram da tucemo i Armani i Efes u sledecim kolima.

      Comment


      • Ne znam za vas,ali ja mislim da je bilo korektno sudjenje...mozda neke sitne greske.
        sigpic

        Comment


        • Bravo momci svaka cast!!!
          Nema sta drugo da se doda!

          Edit:Sto se sudjenja tice,manje vise,nesto su svirali za nas,nesto za njih i tako..Bilo je zadovoljavajuce..
          CZ-JK-Elton John-Diva

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Ne znam za vas,ali ja mislim da je bilo korektno sudjenje...mozda neke sitne greske.
            Kada tih sitnih gresaka ima 10 puta u 2 minuta,onda je to katastrofa. Pa oni su preokrenuli u trecoj cetvrtini zbog tih sitnih gresaka.

            Cinjenica je da mi jedini nemamo domacinsko sudije. I nije to nikakav problem,ali ajde onda neka bude 100% posteno.

            P.S. Law je igrao 39 minuta i 31 sekundu

            Comment


            • Ma lose je bilo sudjenje, nema tu price... jedno 15 puta u poslednjoj cetvrtini smo mogli da imamo and1, a od sudija ni traga ni glasa.

              @Ljuba


              Sta ce ti domacinsko sudjenje pored onakvog juga?

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Kada tih sitnih gresaka ima 10 puta u 2 minuta,onda je to katastrofa. Pa oni su preokrenuli u trecoj cetvrtini zbog tih sitnih gresaka.

                Cinjenica je da mi jedini nemamo domacinsko sudije. I nije to nikakav problem,ali ajde onda neka bude 100% posteno.

                P.S. Law je igrao 39 minuta i 31 sekundu
                Gledao sam preko streama,pa mozda nisam ni video sve,ali ovo je dobro kako nekada bude.
                sigpic

                Comment




                • Jos jednom smo objasnili.

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    Gledao sam preko streama,pa mozda nisam ni video sve,ali ovo je dobro kako nekada bude.
                    Uvek moze bolje

                    Comment


                    • Gde ste posli cigani? Nisu se cigani protiv nas nadobijali u ovoj dvorani, i nece.

                      Comment


                      • Ja nemam reci jednostavno...
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Ljudi , secate se sta sam vam rekao o onim salovima prosle sedmice Meni vise celu sedmicu i mi pobedismo veceras , ja ih ne skidam Prosle sezone dok su stajali ni jednom nismo izgubili
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Kakav je Maki Bog...kakvo je uzivanje slusati tako pametnu,skromnu i normalnu osobu u nekoj emisiji. Imate na Sosu

                            BTW
                            Mirotic:"Jako mi je drago sto je Partizan pobedio"

                            Comment




                            • Ladno su ovi iz EL proglasili nasu tekmu derbijem kola,a svi znamo kakvi su jos mecevi bili

                              Comment


                              • Samo jos Pekmen da pocne da igra odbranu i bice ovo odlicno.Jos je Rasko poceo da igra

                                Comment

                                Working...
                                X