Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by carter985 View Post
    beskitas trenutno nema ni sponzora, pitanje dal ce se uopste i takmiciti.. erceg i hawkins su ih vec napustili, istem putem ce i bonsu, tako da ono... brose isto skroz rastavio ekipu... sve u svemu, nikad laksu grupu niste imali...
    Laksu ne znam ali otvoreniju za prolaz sigurno ne. Bar ja ne pamtim.

    Comment


    • kunter im je trener

      Comment


      • Originally posted by asprilja View Post
        Besiktas je jak ko zemlja, gledao sam ih u vise navrata, ispisali se po Efesu, Feneru i Galati. Imaju para ko Anzi, sigurno ce se opasno pojacati. Bice zajebano dobiti nekoga na strani, opet najteza grupa ali prolazili smo i teze.
        Pa i nemaju toliko para, kubure sa sponzorima koliko sam cuo, nije sve tako bajno. A i da naprave ekipu, nemaju trenera, pojesce ih Dule za dorucak.
        Kao sto rece Mvp, grupa otvorena za prolaz, realno velike su sanse.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • http://www.euroleague.net/rs/39620/8...after-draw.pdf

          Raspored.

          Comment


          • Realno dobijemo prve tri i zavrsimo stvar

            Comment


            • Nije sad grupa smrti ali da smo mogli lakse da prodjemo, mogli smo. Ja bih pre birao Fener, Olimpija, kvalifikant ili pokojna Unikaha, Prokom, Salon. Mada i onu C grupu bih pre potpisao jer bi verovatno sve tukli kuci iz te grupe. Sve u svemu Besiktas me jebe ali kapiram da prolazimo.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Gledah sada Francuze sa GB. Westerman sasvim pristojan, usao na pola 3 cetvrtine kada je i krenuo preokret i igrao do kraja. Par asistencija, 2 ukradene, sasvim solidno je davao tempo i dosta je brz sa obzirom na visinu...
                Mislio sam da moze i na dvojci da odigrazbog visine ali sada se videlo da je klasicann plej, prodor do kosa cini mi se da mu je slabija strana, sutirao cini mi se nije ni jednom ali dobar pregled igre ima, kontrolu lopte, i pas.
                Cini mi se da moze biti dobro pojacanje na prvi utisak, ali videcemo od cega je satkan...

                Comment


                • Hezonja:
                  Partizan mi je najdraži od svih tih klubova, čak i od Cibone. Takve navijače nema nitko. Kad dođu, daješ 300 posto, a zna se da su najbolji na Balkanu i šire u radu s igračima. Bio bi to dobar potez za mene.
                  Hezonju ne brine što bi ljudi rekli na to.

                  Vjerojatno bi mi zamjerili, ali to me zaista ne zanima. Tu nas svi otpisuju, misle da znaju sve, a ne znaju ništa. Svi smo mi isti, ljudi od krvi i mesa. Ne znam ni jednog Srbina koji je divljak, svi su odlični ljudi.



                  Dule je jebeni magnet za najtalentovanije klince sirom Evrope

                  Hezonja

                  Comment


                  • Saric izjavio da bi rado u Partizan ali ne bi smeo da se vrati u Sibenik posle prelaska tako da ce vrv u Cedevitu

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Saric izjavio da bi rado u Partizan ali ne bi smeo da se vrati u Sibenik posle prelaska tako da ce vrv u Cedevitu
                      Steta jer je decko skroz na mestu i iskreno je rekao o cemu se radi. Jad i beda,ali realnost je takva.

                      Hezonja je lud 200 na sat. Za 3 godine ce biti mvp Evrolige,naravno igrace u nasem dresu

                      Jos samo da dovedemo Hezonju,Eltona Browna,Omica ili Vardu (ali bolje Omica) i jos jednog crnca i idemo na final four

                      Comment


                      • Uh kako je dobar taj mali Saric iz Zagreba, steta. Kakav Varda, daj Eltona Browna !
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Originally posted by asprilja View Post
                          Uh kako je dobar taj mali Saric iz Zagreba, steta. Kakav Varda, daj Eltona Browna !
                          Ma Elton je sigurica Treba nam i backup centar - Varda/Omic.

                          Zamislite sastav za par godina.

                          Leo,Miljen,Andjusa,Bogdan,Hezonja,Bertans,Marinkov ic,Omic,Milutinov

                          Naravno da ce tesko svi ostati na okupu,ali cim je Francuz dosao na 3 godine neke stvari se menjaju.


                          Inace Dule je pre par dana otisao Hezonji na gajbu. Kakav tata

                          Ako zapne dovesce i Sarica.

                          Comment


                          • Nek mi se nosi iz ekipe BB, kancer je to.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Nek mi se nosi iz ekipe BB, kancer je to.
                              Dule ce ga hebati. A ako ne bude islo,najmanji je problem resiti ga se.

                              Treba dati sansu momku. Ako ni zbog cega zbog njegovog ludackog smeha kada je dao kos zvezdi

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Dule ce ga hebati. A ako ne bude islo,najmanji je problem resiti ga se.

                                Treba dati sansu momku. Ako ni zbog cega zbog njegovog ludackog smeha kada je dao kos zvezdi
                                Milos Teodosic ima istu kolicinu talenta i vecu nego on pa nikad nece da uzme EL vidis bre kako ode iz Olimpijakosa procvetase. Kancer!

                                Comment

                                Working...
                                X