Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Ja sam jedan od onih koji gledaju 40 minuta a ne samo poslednjih 5. On je jedan od najboljih igraca za zavrsnicu koje sam ikada gledao i ne samo u Evropi ali je takodje cesto jedan od razloga sto se uopste ulazi u tesnu zavrsnicu. Milion puta prokockali vodjstvo njegovim krajnje nepotrebnim faulovima ispadanjima u odbrani i izgubljenim loptama. Legenda, Bog ali radije ne bih da ga gledam jos godinu dan, jedino kada bi imao ugovor da ne ulazi pre poslednje cetvrtine u igru onda bih se slozio da ostane koliko hoce.
    Ne volim da koristim izraz 'lupanje' al ovom prilikom si se stvarno nalupao.Ovo je skup gluposti koje si napisao o Kecmanovoj igri i sve je suprotno,covek je olicenje iskustva kad treba da se napravi faul i kad treba da pogura ekipu i stisne odbranu al eto svako ima pravo na svoje misljenje.Imam osecaj kao da pricamo o Milosavljevicu ili Raduljici a ne o Kecmanu.

    Comment


    • Vise sam zivaca zbog njega potrosio nego zbog bilo koga, kad krene majstor njegovo na 8 za nas u drugoj cetvrtini, pa ima sekvencu, glup faul, prodor ceonom linijom izgubljena lopta, ostavi igraca otvorenog za 3 i onda zvrci jednu tricu promasi i mi na +2. Desilo se bezbroj puta, ma sta bezbroj 2x bezbroj.

      Comment


      • Ja i dalje mislim da mi pricamo o Milosavljevicu.

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          Ja i dalje mislim da mi pricamo o Milosavljevicu.
          Ja ga ne volim, vi ga dizite u nebesa nemam nista protiv, legenda je i zasluzuje to ali isto tako biram da budem zadovoljan ako ode.

          Comment


          • Ne volis Duleta Kecmana?Tako reci,barem da znam zasto pises ovolike neistine o coveku koji je olicenje uspeha Partizana u poslednjih 10 godina.Dolazak Kecmana u Partizan je nesto najbolje sto se desilo klubu posle dolazaka Danilovica,Divca i Vujosevica.

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Ne volis Duleta Kecmana?Tako reci,barem da znam zasto pises ovolike neistine o coveku koji je olicenje uspeha Partizana u poslednjih 10 godina.Dolazak Kecmana u Partizan je nesto najbolje sto se desilo klubu posle dolazaka Danilovica,Divca i Vujosevica.
              Ne volim ga zbog stvari koje sam dole napisao, posle one sezone u F4 on samo ovo radi i onda odigra savrsenu zavrsnicu i svi zaborave. Kao Kobe kad sutira 1-13 i onda pogodi dva za pobedu i svi kazu najbolji. Za mene nije ja to ne volim.

              Comment


              • Osporavanje Kecmana i njegovih igrackih kvaliteta i igara u Partizanu jeste isto kao da si uzeo Sasu Ilica da osporavas,totalno nepotrebno i neargumentovano.

                Comment


                • Originally posted by Layzick View Post
                  Osporavanje Kecmana i njegovih igrackih kvaliteta i igara u Partizanu jeste isto kao da si uzeo Sasu Ilica da osporavas,totalno nepotrebno i neargumentovano.
                  Ti ga tako gledas ja ne. Nisam od onih koji su odusevljeni Dusanom Kecmanom, sto ti je toliko tesko da se pomiris sa tim, kao sto npr ne podnosim Kezmana ili Stanojevica koji su na neki nacin velicine FK-a tako mogu da ne gotivim Kecmana (daleko od toga da ga ne volim kao ovu dvojicu). Odbojan mi je, ne poseduje vise kvalitete na terenu zbog kojih je bio to sto je bio i to je to. Svakom dodje vreme. Da zivimo u normalnoj drzavi i Saletu bi doslo vreme i na njegovo mesto bi dosao neki mladji, brzi, bolji ali nazalost on je najbolje sto mozemo u ovom trenutku ne bih imao nista protiv da najveci sada postane asistent ili cak i trener Partizana da ima neko ko ce dostojno da ga zameni ali nema. Zato je Sale najveci i zato se ne poredi sa Kecmanom. Kecmana neko moze da zameni, Saleta ne moze.

                  Comment


                  • Ne moze ni Kecmana niko da zameni,u ovom trenutku Partizan ne moze da dovede mladjeg igraca koji ima u rukama siguran poen kao sto on ima.Vise je Kecman nezamenljiv nego Ilic,meni su obojica dragi,legende su Partizana u svakom pogledu.

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      Ne moze ni Kecmana niko da zameni,u ovom trenutku Partizan ne moze da dovede mladjeg igraca koji ima u rukama siguran poen kao sto on ima.Vise je Kecman nezamenljiv nego Ilic,meni su obojica dragi,legende su Partizana u svakom pogledu.
                      Ne moze to da zameni niko, kao sto sam vec rekao, jedan od najboljih igraca u zavrsnici koje sam u zivotu gledao i to ne samo u Evropi ali moze da zameni njegove ekstremno prazne minute u prve 3 cetvrtine i da uopste ne dodje do neizvesne zavrsnice.

                      Comment


                      • Bertrans, Vesterman, Hezonja, Milutinov, Besovic, Miljenovic, Omic '92 all over again <3

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Bertrans, Vesterman, Hezonja, Milutinov, Besovic, Miljenovic, Omic 92 all over again <3
                          Koja perverzija jbt

                          Comment


                          • Odakle sad Hezonja i Omic ispadose? Ja ne znam da ima takvih u Partizanu.

                            Comment


                            • Omic je iz Zlatoroga , gledao sam ga par puta , nije se bas najbolje pokazao ali kako sam slusao Edina i Koleta , rekli su vise puta za njega da je veliki talenat i da ce biti odlican igrac pa da im verujemo
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Hezonja ce biti takav igrac da se useres, ali da se useres.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X