Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne,ja samo odgovaram decku na pitanje,ja ia dalje stojim da je Partizan bolji od Radnickog,ali je veceras Radnicki veoma dobro odigrao. ;)
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ljudi ja nisam ni iz kragujevca ni iz Beograda,inace naravno navijam za sve Srpske klubove u evropi,a ovako kod nas za Partizan,samo sam realan i kazem da je radnicki.I svaka cast ljudima iz kluba sto su oformili jak tim jer Srbija nije samo Zvezda i Partizan.

      Pozdrav

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Ne,ja samo odgovaram decku na pitanje,ja ia dalje stojim da je Partizan bolji od Radnickog,ali je veceras Radnicki veoma dobro odigrao. ;)
        To ne znaci da Partizan nece osvojiti nista sem kupa ko ce da ga bije u domacoj ligi? Zvezda? Radnicki? Pa djavolcice ladimo 15 razlike kad god je bitno.

        Comment


        • Originally posted by VuK023 View Post
          Ljudi ja nisam ni iz kragujevca ni iz Beograda,inace naravno navijam za sve Srpske klubove u evropi,a ovako kod nas za Partizan,samo sam realan i kazem da je radnicki.I svaka cast ljudima iz kluba sto su oformili jak tim jer Srbija nije samo Zvezda i Partizan.

          Pozdrav
          Kad se vec oftopici, bolje da ne ulazimo kako je i cijim parama (nasim) unapredjen taj klub (Radnicki ex Lions iz Vrsca). To je jedna duga, tuzna, politicka i nezakonita prica. A sad se bavite Partizanom ovde.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Ma vidim,oladio bi veceras Radnicki 20 al nije hteo da bruka "sampiona".
            No necu dzabe da spamujem ovu temu kao sto rece Nebojsa,tako da se diskusija ovde zavrsava,a mogli ste bar da priznate da nista mogli nista da uradite,al' dobro,vasa stvar.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Ma vidim,oladio bi veceras Radnicki 20 al nije hteo da bruka "sampiona".
              No necu dzabe da spamujem ovu temu kao sto rece Nebojsa,tako da se diskusija ovde zavrsava,a mogli ste bar da priznate da nista mogli nista da uradite,al' dobro,vasa stvar.
              Naglasio ti je covek - kad je bitno Partizan dobija i na kraju osvaja sve. Jedino je NLB problem sad zbog Makabija.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Ma vidim,oladio bi veceras Radnicki 20 al nije hteo da bruka "sampiona".
                No necu dzabe da spamujem ovu temu kao sto rece Nebojsa,tako da se diskusija ovde zavrsava,a mogli ste bar da priznate da nista mogli nista da uradite,al' dobro,vasa stvar.
                '' sampiona '' ti majstore moras da procitas definiciju sampiona i da se onda preracunas kada ces da stavis navodnike, mada mozda ne znas kako se koriste? Ko zna.

                Comment


                • Bice polako. Ima jos dosta da se igra.

                  Comment


                  • Razumem ja to sve,al Partizn moze da osvoji samo Srpsku ligu nista vise. F4 osvaja Makabi, a Kup Koraca moze cak i Zvezda!
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Lepota sporta je da nista nije sigurno.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        '' sampiona '' ti majstore moras da procitas definiciju sampiona i da se onda preracunas kada ces da stavis navodnike, mada mozda ne znas kako se koriste? Ko zna.
                        A ti ces mene da ucis kako se stavljaju navodnici,aj ne zasmejavaj me...
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • 'Ajde bre ne smaraj, jebemo taj tvoj zajebani Radnicki otkad znam za sebe. Prokurcite se jednom godisnje a posle ni da prdnete.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            A ti ces mene da ucis kako se stavljaju navodnici,aj ne zasmejavaj me...
                            Napisao si srpsku ligu velikim slovom, to je jos vece nepoznavanje najosnovnijih gramatickih pravila nego postavljanje navodnika. Kada naucis osnove onda cu te uciti o navodnicima ;)

                            Comment


                            • Alo ljudi nema potrebe za vredjanjem,malo sportskog duha nebi bilo na odmet.

                              Comment


                              • Originally posted by VuK023 View Post
                                Alo ljudi nema potrebe za vredjanjem,malo sportskog duha nebi bilo na odmet.
                                Nikoga ja ne vredjam, ukazujem na nedostatke u pisanju kod cenjenog clana foruma koje su usput receno porazavajuce.

                                Comment

                                Working...
                                X