Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vesely :

    I can’t say I have specific offers, but I’m sure it’s in Europe, I don’t want to go to China. Going back to Partizan Belgrade would be the easiest way to go. I’m still their player, I wouldn’t have to deal with the formalities – moreover I heard that the whole Serbian nation wants me to come back. So we’ll see.

    Comment


    • Dace bog pa da dodje kod nas...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Vesely :

        I can’t say I have specific offers, but I’m sure it’s in Europe, I don’t want to go to China. Going back to Partizan Belgrade would be the easiest way to go. I’m still their player, I wouldn’t have to deal with the formalities – moreover I heard that the whole Serbian nation wants me to come back. So we’ll see.

        Шта вели ?
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • @Ljuba

          E sad ga pretera, cela nacija. Mada bih ja voleo da ga ponovo gledam.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            @Ljuba

            E sad ga pretera, cela nacija. Mada bih ja voleo da ga ponovo gledam.

            Nisam ja preterao,Vesely je :P

            @Urose-Kaze da zeli da dodje u Evropu,a ne u Kinu. Kaze da bi najlaksi nacin bio da dodje u Partizan. Cuo je da cela nasa nacija zeli da ga ponovo gleda u crno belom dresu.

            Comment


            • Bogdanovic umesto Djekica u kombinaciji.

              Comment


              • Originally posted by Drazen 3 View Post
                Bogdanovic umesto Djekica u kombinaciji.
                Odlican potez, da vidimo i Bogdana malo, mada rekose Ljuba i MVP da se raspada ali od Baneta nema nista, daj ovog da vidimo sta ce da uradi.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Odlican potez, da vidimo i Bogdana malo, mada rekose Ljuba i MVP da se raspada ali od Baneta nema nista, daj ovog da vidimo sta ce da uradi.
                  Ma ne raspada se,nego radom i zalaganjem na treningu nije zasluzio sve do sad da bude u 12. Ocigledno je da se popravio

                  mada nije mi logicno da je u 12. Macvan u EL "menja" Djekica i tu se kompletira tim. Bogdan je mozda posao kao 13 da oseti atmosferu

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Ma ne raspada se,nego radom i zalaganjem na treningu nije zasluzio sve do sad da bude u 12. Ocigledno je da se popravio

                    mada nije mi logicno da je u 12. Macvan u EL "menja" Djekica i tu se kompletira tim. Bogdan je mozda posao kao 13 da oseti atmosferu
                    Pa ja sam to protumacio da on ide u EL kao 13. a da je u NLB sad on u 12.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kao sto bi svojevremeno rekao Zeljko Obradovic, Grobari su ponosni ljudi, idemo dole da pokazemo zube pa sta bude.

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Pa ja sam to protumacio da on ide u EL kao 13. a da je u NLB sad on u 12.
                        Ne verujem. Mora Djekic da bude u 12 u ABA ligi. On nam je jedina cetvorka u odsustvu Macvana. Verujem da ce posle NG Djekic otici iz kluba,ukoliko se radikalno ne promeni njegova igra.

                        Comment


                        • http://www.2shared.com/audio/v4xF3-GT/EXYU_LISTA.html Ako neko nema SK i ne može gledati tekmu, ima još dosta dobrih kanala, pokreće se u VLC.

                          Comment


                          • Kakav pogodak Law-a sa zadrskom!

                            Napredak vidjen u prvoj cetvrtini - mnogo bolji Cakarevic i bolja odbrana Raduljice. Malo po malo, sve smo bolji i bolji i kockice se samo slazu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nesportska

                              Nije bila silazna putanja
                              Last edited by Ljuba90; 23-11-11, 18:34.

                              Comment


                              • Dajte bre Andjusicaaaaaaa...-.-
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X