Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Crnogorac , neda mu se

    Odoh da spavam , slegle se emocije ... Jos ne mogu da verujem sta smo uradili , samo su mi roditelji iz sobe mislili da sam poludio , ustali su da vide sta se desava
    Mislim da sada pa ne mogu reci nije vazno u smislu sta ce se dalje desiti ali mislim da ovo ne mozemo ispustiti a i da ispustimo ni za sto ih ne mozemo kriviti , ovo sta su odigrali je ludo , verujem da je top 16 obezbedjen , samo ozbiljno sada , ovo samo MI mozemo NAPRED CRNO-BELI!
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Kontam da je Vlada prisecajuci se onog meca u Pioniru sa Armanijem citirao Duleta na onom time-outu i ponovio:

      "Ili cemo da izgubimo 30 razlike ili cemo da pobedimo!"

      sigpic

      Comment


      • Ja sam jos uvek u soku,ovo je prebolesno bre!
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Iju Ljubo kakvo je to ponasanje

          Spoiler


          Neverovatna utakmica, verovatno ce uci medju najbolje u novijoj istoriji Eurolige. Pricace se o ovome jos dugo.
          Pusti me da se veselim

          Jedva cekam da opet odgledam tekmu...tj poslednju cetvrtinu

          Comment


          • Ljubo,slobodno kaci te smajlice,ovo i jeste bilo kar*nje
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by Kalu View Post
                Oni su ocajni,mi smo jos gori..
                Originally posted by Ljuba90 View Post
                Gotovo je ovo odavno...jbg,ovo je jedna od "onih" utakmica. Idemo dalje.
                Originally posted by trigger View Post
                Ja imam osecaj da cemo da ih razbijemo u poslednjoj cetvrtini i da cemo pobediti.
                Tregeru koji si ti kralj!

                Originally posted by FresHMaN91 View Post
                Koliko nasih navijaca bilo u Medoleum Forumu mislio sam da igramo u BG-u.... Komentator je objasnio... Sjajna pobeda, ovo samo samopouzdanje moze da podigne pred Efes koji je u kanalu i sad moramo da ih dokrajcimo... Na pobedu....
                Mediolanum je. Bruka, vise se Grobari cuju nego Italijani.


                Kakva pobeda sunce ti, ja jos ne verujem... Macvan, Kecman, Pekovic i ostali

                Reprize utakmice na kanalima SK-a

                Danas u 15:15h na SK
                Danas u 20h na SK+
                Petak na subotu u 01h na SK
                Last edited by Dusan; 18-11-11, 09:00.

                Comment


                • Partizan nam ovo radi svake godine,svi mislimo da su donji ove sezone,da nemaju tim za nesto veliko,ali oni se dignu i pokazu ko su i sta su.
                  Da im je vratiti jos Veselog,poceli bi opasno da maltretiraju sve oko sebe
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Koliko volim ovaj Partizan, to je zaista strasno... zaista. Ovo samo Partizan moze. Moze Barsa imati budzet 40 miliona i kusur, moze Pao imati najboljeg trenera ikada, moze CSKA imati najbolje Evropsko krilo u poslednjih ko zna koliko godina... svejedno je samo "mali", niskobudzetni Partizan sposoban na ovo. Mi smo bogati na svoj nacin.
                    Da dodam, ko god bude pljuvao po Law-u moze se nazvati simpatizerom, navijacem nikako.

                    Comment


                    • Mediolanum je.
                      Ma nije vise bitno kako se zove, vazno je da smo bili glasniji, i da smo pobedili....
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • "Posle nekoliko vanserijskih rezultata, realne su šanse da se nađemo u top 16", izjavio je Vujošević za "Večernje novosti".

                        Vujošević smatra da je potpuna posvećenost svih u klubu donela rezultate i trofeja, kao i da je stvoren veliki kult, a nove generacije imaju želju da održe taj kult.

                        "U potpunoj posvećenosti svih igrača i stručnog štaba ovoj igri sa loptom. Svi fenomenalni rezultati prethodnih godina izgradili su jedan veliki kult, koji kod novih generacija izaziva želju da se on održi. Zapravo, veliki uspesi stvarani u sezonama iza, nisu utolili glad za njima, već su postali temelj motivacije da Partizan nastavi sa stavarnjem čudesnih rezultata, kao što je ovaj u Milanu."

                        Trijumf nad Armanijem nije samo podsetio na Tel Aviv, i pobede nad Makabijem posle preokreta, već i početak jedne od najuspešnijih sezona u istoriji Partizana, koju su "crno-beli" takođe započeli sa 0-2 u Evroligi, da bi posle pet kola bilo 3-2.

                        "Zmaj udara repom. Niko u početku nije sanjao plasman u top 16, jer se nalazi u neverovatno teškoj grupi. Ipak, Partizan je sa nekoliko vanserijskih rezultata izgradio realne šanse da se plasira u narednu rundu. Naravno, biće još velikih izazova, jer, uspesi crno-belih su skrenuli pažnju celoj Evropi, ali verujem da će naš tim imati motivaciju, snagu, energiju za još izuzetnih rezultata."

                        Tri uzastopne pobede izazvele su eforiju da je plasman u narednu fazu sada veoma blizu.

                        "Takav vid euforije stavlja igrače i stručni štab u poziciju “suvog lista na vetru”, ali klub je mnogo puta pokazao veliku vitalnost u takvim situcijama i sigurno ih to neće opteretiti da nastave sa vanserijskim uspesima - koji su važni ne samo za Partizan, već i za Beograd i Srbiju.", zaključio je Vujošević.
                        Bog.

                        Comment


                        • Link za tekmu http://www.filesonic.rs/file/3930792575

                          BTW
                          ChristopheEPcom RT @rafjuc: Multiple sources said that Partizan Belgrade and Cibona Zagreb are interested in polish prospect Mateusz Ponitka ('93). about 1 hour ago · reply · retweet · favorite
                          EDIT : I jos nesto...Jel vas podseca ovo na Tripka?

                          Last edited by Ljuba90; 18-11-11, 23:11.

                          Comment


                          • Hoce li biti negde prenos utakmice sa zlatorogom?
                            Last edited by .....; 19-11-11, 15:14.

                            Comment


                            • Izgleda nigde, jedino nesto preko strima ako bude.
                              Samo ce AS2 da prenosi taj mec, a iskreno nije nesto ni dovoljno atraktivan protivnik da bi utakmica bila zanimljiva, pa je to glavni razlog zasto ce i AS i B92 da prenose Zvezdinu utakmicu.

                              Comment


                              • Jbt nema nista ni stream ni pbp.

                                EDIT: evo ga neki stream http://iptvgicko.iz.rs/channel-5/
                                Last edited by .....; 19-11-11, 15:14.

                                Comment

                                Working...
                                X