Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Ovaj Lo mora da podigne nivo igre, covek je jedna rupetina. Farmar mu uze zivu loptu, nema ideju, sut iz igre 1/6. Lafajet 2.0
    Sa kim da igra, nikad nismo imali ovako bezmude klince, nikad.

    Comment


    • Gospodina Jovanovica treba proterati iz regiona
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ne moze nista vise da me ubedi da je Jovanovic pomocni trener i nista vise.I prosle godine sam pricao da je tanak,ove se samo to potvrdilo.Nema opravdanja da je Rasko bio povredjen,Cakarevic isto,da je onaj stigao tad,ovaj sad,da ovaj igra od plusezone a onaj do polusezone.Covek nije kadar da se nosi sa svim tim problemima tj sa stvarima koje nas prate poslednjih deset godina.Ako je bio pomocnik Vujosevicu,nista nije naucio kako je trebalo sve je naopako naucio.

        Comment


        • @MVP
          Mozda, ali veliki deo gresaka je samo njegova krivica. I sut je do njega.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Pa to su najjaci igraci, evropski talenti, a ne treniraju uopste i misle sve ce talenat da sredi... Kako da ne...;) Samo nek se on zabavlja, pa kad ga budem vide da igra za sto kaze LBJmvp u Vizuri, onda cu da ga vidim. Pa takve bi ja odma oterao bre...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Partizan nema ideju u napadu, Law ne moze odmah da uđe u ritam jer NBA nije isto sto i Evropa, a i realno kada ti pogledas, on nema odgovarajuce igrace pored sebe. Treba mu klasican suter, kojeg Partizan u ovom trenutku nema, ideja u napadu je dodati loptu Pekovicu pa sta uradi. Raduljica je ocajan...bolje da nije ni dolazio, jer fula zicere, ono je sramota sta je promasio u prvom poluvremenu...
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ja ne znam ljudi, sta vi ste ocekivali pobedu protiv Makiabija ??? Ove prica da treba oterati Jovanovica, ljudi o cemu vi pricate... I koga dovesti ?? Pa to bi nam bio najgori moguci potez... Lo ne igra dobro, ali kako je Jerrels igrao na pocetku, pa posle bio vise nego odlican, ajde molim vas objasnite mi... Vidi se da nemamo igru, vezujemo lose igre, i to jeste katastrofa, ali oterati Jovanovica sad zbog toga, mislim smesno... Raduljica stvarno i mene zacudjuje, mnogo slabo igra, zaista. Ali za Milosavljevica i Lucica sto pricate to je stvarno previse. Pa sta ako je Milosav danas lose sutirao, ja i dalje tvrdim da je on medju najboljim suterima u ABA ligi. Lucic je mlad momak, svi ocekuju od njega da on kuca kao Dzordan i daje trojke kao Bird, mislim nemojte molim vas ljudi. On jeste odigrao prosle sezone odlicno ali to je izuzetno mlad momak, i ima sjajne kvalitete i ne treba ga sad kritikovati, nego ga treba podrzati, kao i ceo tim Partizana.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Svake sezone iste price i svake sezone Partizan osvoji sve sto se moze osvojiti.

                  Comment


                  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                    Ja ne znam ljudi, sta vi ste ocekivali pobedu protiv Makiabija ??? Ove prica da treba oterati Jovanovica, ljudi o cemu vi pricate... I koga dovesti ?? Pa to bi nam bio najgori moguci potez... Lo ne igra dobro, ali kako je Jerrels igrao na pocetku, pa posle bio vise nego odlican, ajde molim vas objasnite mi... Vidi se da nemamo igru, vezujemo lose igre, i to jeste katastrofa, ali oterati Jovanovica sad zbog toga, mislim smesno... Raduljica stvarno i mene zacudjuje, mnogo slabo igra, zaista. Ali za Milosavljevica i Lucica sto pricate to je stvarno previse. Pa sta ako je Milosav danas lose sutirao, ja i dalje tvrdim da je on medju najboljim suterima u ABA ligi. Lucic je mlad momak, svi ocekuju od njega da on kuca kao Dzordan i daje trojke kao Bird, mislim nemojte molim vas ljudi. On jeste odigrao prosle sezone odlicno ali to je izuzetno mlad momak, i ima sjajne kvalitete i ne treba ga sad kritikovati, nego ga treba podrzati, kao i ceo tim Partizana.
                    Niko nikada nije trazio pobedu u bilo kom mecu.Samo se trezi neki sistem po kojem cemo da gubimo i da pobedjujemo.Covek evo vec citavu godinu luta kao trener,nemamo nista prepoznatljivo u igri,nista nije napravio a da je to trenerova zasluga.Trener nam pod 1 nema autoritet,i to je strasno ako se uzme u obzir renome kluba i godine pojedinih igraca.Njegovim dolaskom smo samo trebali da podignemo sistem za stepenicu vise a mi tapkamo u mestu vec godinu dana.Nista on konkretno nije doprineo da nasa irga napreduje.Pa mi onu akciju sa ukrstanjem centra i krila ispod obruca koristimo vec 2 godine,on nista nije novo uneo,nikakav detalj nista novo sto bi normalan covek uvideo da je razlika u odnosu na Vujosevica.Veliki treneri su uvek podlozni prilagodjavanju,promenama,da na temeljima starih stvari grade neke nove akcije.Igramo sablonski,nema nikakvih emocija,nema krvi u ekipi,prvu tehnicku je dobio Milosavljevic jer se sapleo(?!???!),kad je u igri tandem Djekic-Cakarevic to je ko da su dve krpe u ekipi.Za sve je to trener kriv jer je isuvise fin sa igracima,sudijama,autoritetima,sa samim sobom.Prepisivac nam ne treba,a Vlada to jeste.Nece siguirno on da leti sa klupe niti ja to prizivam nesto spec,ali cinjenica je da je covek bez ideje i muda.

                    Comment


                    • Ae nemoj se lozite do juce ste bas vi koji sad kritikujete,govorili da je ovo f4 ekipa!!!!A meni ste govorili da sam pesimista i da puno kenjam!!!!Ja verujem u Vladu,on je jedinu gresku napravio u selekciji igraca,ocajno je sve odradjeno ovog leta!!!Prvo smo izgubili pola leta da produzimo ugovor sa "starkeljama"Katicem,Bozicem i Kecmanom(pa Makabi koji nas je razguzio dve tekme zarerdom se odreko Derrick Sharp koji je vece legenda i od Bozica i od Kecmana,a mi kao ne mozem).Pa smo onda napravili dva sjajna poteza doveli smo Cakarevica i Law(obojca ce biti velika pojacanja,Law samo treba da uzima vise suteva sa distance i sve ce biti ok,Caki se vec pokazao kao veliko pojacanje).I onda su krenule greske.Prvo je stigo najmrtviji centar na svetu Miroslav Raduljica.Ono je uzas koliko se on nebori,u njemu nema uopste zivota,pa zato ga Duda nije ni zvao u reprezentaciju,zato ga je EFES stalno slao na pozajmice.Uzas katastrofa,moramo sto pre da ga se otarasimo inace smo najebali!!!!A onda jos veca greska Pekovic i euforija vas debila,nema sumlje Pekovic je najkvalitetniji centar u evropi,ali ja imam osceaj ko da svaki napad mor da ide na njega,i to nam mnogo kvari igru.Stvarno me mrzi da pisem dalje nemam snage ni zivaca ovo kako mi igramo je uzas,ovo je najruznija kosarka na svetu.Pa mi nemamo nijedno zakucavanje od pocetka sezone,uzas uzas,Jedva cekam da se zavrsi ova sezona,mad kaoko stoje stvari bice ovo bas duga sezona!
                      Last edited by M-POT; 29-10-11, 21:09.

                      Comment


                      • M-Pot, brate, sa postovanjem... mnogo kenjas. Lepo je rekao Ljuba, kratko i jasno, svake godine ista prica i svake godine osvojimo sve i svasta. Law je odlican igrac, bez sumnje poseduje najvise skilla ikada na poziciji pleja u Partizanu, Lucic igra lepu, solidnu sezonu, ne znam sta ste ocekivali, da daje 20+? Raduljica je takodje talentovan i pametan igrac, ali mora biti emotivniji, da se tako izrazim, da igra sa vise zelje. Jedini problem koji sada imamo je mrtvi napad, koji je posledica neuigranosti.

                        Sve ce pasti na svoje mesto, imajte strpljenje.

                        Comment


                        • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                          M-Pot, brate, sa postovanjem... mnogo kenjas. Lepo je rekao Ljuba, kratko i jasno, svake godine ista prica i svake godine osvojimo sve i svasta. Law je odlican igrac, bez sumnje poseduje najvise skilla ikada na poziciji pleja u Partizanu, Lucic igra lepu, solidnu sezonu, ne znam sta ste ocekivali, da daje 20+? Raduljica je takodje talentovan i pametan igrac, ali mora biti emotivniji, da se tako izrazim, da igra sa vise zelje. Jedini problem koji sada imamo je mrtvi napad, koji je posledica neuigranosti.

                          Sve ce pasti na svoje mesto, imajte strpljenje.
                          Ma svi mi znamo da ce doci sve na svoje samo da ne bude kasno za Evroligu!?Ja kenjam koliko i vi xD.Nego zanima me vase misljenje o malom Jaramazu?Za mene je on najveci potencijal u Evropi na 2.A nema minute.Strah me da ga ne izgubimo ubedjen sam da bi on mogo biti novi Djordjevic!

                          Comment


                          • Jaramaz veze s' kosarkom nema...u prvom timu je samo zato sto mali Bogdan nije normalan

                            Comment


                            • Ma talenata imas koliko oces, pa i ja sam bio talenat ali sam se povredio i vise ne treniram... Mora da se radi na tom talentu, rad rad, i samo rad, i to individualni, Jaramaz moze da bude sjajan ali mora da radi. Pa Novicki ne bi bio to sto je danas da neko nije trenirao s njim i uvideo da ima sjajan sut. On da je ne daj boze ostao u evropi bio bi centar i to prosecan. Pa cak ni Dzordan nije bio veliki talenat, covek je tokom cele svoje karijere radio i tako gradio reputaciju, i postao najbolji igrac svih vremena... Ne bih forsirao Jaramaza u Evroligi ali u ABA-i mora malo veca minutaza i to pogotovo protiv slabijih timova a pokazao je sta zna decko.
                              Inace Ljuba je dole u svom postu sve objasnio...;)
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Koliko bi voleo da vidim Dejana Muslia u Partizanu!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X