Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocigledno da imam ;)

    Comment


    • Nisam gledao tekmu ali vidim da smo se bas mucili... Drago mi je zbog Cakara, vidim da je proradio...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Drogba View Post
        Ocigledno da imam ;)
        Preporucio bih ti samo da procitas tekst ponovo ako vec nisi u vezi toga sta se sve desilo.;)

        Comment


        • Dobro je, dobijena utakmica na iskustvo nekako, mora mnogo bolje protiv Makabija.

          Comment


          • Igra i u napadu i u odbrani nam je ocajna. Mislim da Vlada nije trener za ovakvu ekipu. Potreban je Dule..
            sigpic

            Comment


            • Razbise nas ovi civuti..
              CZ-JK-Elton John-Diva

              Comment


              • Spustismo na 4 na kraju jbt, koja steta sto smo ih pustili da se odlepe.

                Nista, idemo dalje, sledeca se mora dobiti.
                sigpic

                Comment


                • Bravo majstori, vise nego bravo!

                  Comment


                  • Pa sad, svaka cast za zalaganje i igranje do kraja ali i dalje se previse gresi. Mora i moze mnogo bolje, a i hrabrije pojedinci u napadu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Pa sad, svaka cast za zalaganje i igranje do kraja ali i dalje se previse gresi. Mora i moze mnogo bolje, a i hrabrije pojedinci u napadu.
                      Ljudi bre mi smo domaca ekipa Dule je znao da gubi po 30 razlike na strani od koje kakvih morona a mi sa ovakvim Makabijem jos neuigrani potpuno igramo na 4 poena u Tel Avivu pa ne moze bolje...

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Ljudi bre mi smo domaca ekipa Dule je znao da gubi po 30 razlike na strani od koje kakvih morona a mi sa ovakvim Makabijem jos neuigrani potpuno igramo na 4 poena u Tel Avivu pa ne moze bolje...
                        Dobro, na kraju smo izvukli ali previse izgubljenih lopti, ishitrenih suteva, neiskoriscenih bitnih napada koji su mogli da nas priblize rezultatski i sut za 3 ne bih komentarisao. Bice bolje sigurno ali veceras nije nista specijalno odigrano ni sa nase ni sa njihove strane. Steta sto su se odlepili u toj famoznoj 3. cetvrtini. Sad ove duvarcine valja napuniti u punom Pioniru.
                        sigpic

                        Comment


                        • Napredak se vidi u odnosu na utakmicu protiv Efesa...Macvan opet dobar,Law bolji nego prosli put. DMB napreduje. Bice to ok. Uz malo srece cemo biti u 16.

                          Comment


                          • Mnogo slaba igra u prvom poluvremenu, malo smo problema imali sa zonskim presingom, ali 4 razlike u Nokia areni je dobar rezultat, iako je domacin po meni ocajno odigrao. Bice to sve dobro, vec protiv Sarloa na domacem, to bi trebala da bude lagana pobeda, ali opet dobili su Efes usred Istanbula... Uostalom videcemo. Cakar mi jos deluje dosta neuigrano, ali valjda ce se popraviti, odlican je to momak. Na ovoj utakmici, slaba odbrana i sut za tri su bili veoma losi segmenti nase igre, plus izgubljene lopte, u jednom trenutku 6 napada zaredom ne mozemo dati kos. Videcemo kako cemo za vikend odigrati protiv njih, ja mislim da ovaj Makabi nije nista posebno.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Mislim da bi Rasko mnogo vise doprineo nego Raduljica.Da se razumemo Raduljica je veliki potencijal ali on niti je nas niti pokazuje ono sto se ocekuje od njega.Rasko ne zna ni 40% onoga sto Raduljica zna ali zato ono sto zna,Rasko radi mnogo dobro(jaka odbrana i maksimalna pozrtvovanost).Ovaj Raduljica ko da igra za moju ulicu,samo gleda kako da da neku ludu asistenciju,da zajebe nekoga,nesto oce a ni sam ne zna sta.Mnogo je nezainteresovan,vidi se da mu fali autoritet.Valjda ce da bude bolji,mora on to dosta bolje.

                              Comment


                              • Ja sam zadovoljan, vidi se da ima velikog napretka. Poraz od 4 razliku u Nokija areni je veliki uspeh. A sad da oduvamo Spirou u Pioniru.

                                Comment

                                Working...
                                X