Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ucio Ostoja od najboljih madjionicara Terzica i Covica, i jos smo na istoj adresi, Bahatost je odlika svake vlasti u Srbiji,a najvise profitiraju politicari i kriminalci bilo u foteljama Zvezde i Partizana ili na ulici,tribinama.
    Dakle jedinu razliku koju ja vidim je u nekih 10,11 miliona sto se tice oprosta dugova kosarkaskih klubova i sto Partizan nije morao da laze i maze o nekakvom UPPR,menja adresu,grb.
    Ova drzava izgleda ima stvarno potencijal da bude bogata,ali niko ne zeli da se oslobodi parazita koji sisaju drzavni budzet,korupcije,kriminala,cak se to i podstice.

    Comment


    • A razliku u kolicini para za ugovore igraca i trenera? Vidis li ?
      A razliku izmedju El i Ec ?
      A razliku osvojenog prvog mesta u Aba i 7 mesta?
      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

      Comment


      • Tu smo negde po kolicini para za ugovore,samo sto smo mi u drugoj deceniji 21.veka imali manje love za ugovore,ove godine vi cete imati nesto manje para posto je ipak Zoc veliko evropsko ime,to donosi sponzore,lovu,nije tu samo Vucic,ko je kriv vama sto ste Moku sutnuli,on je najvece ime Crvene Zvezde,vi podrzavate legendu Covica koji drzavnim parama finansira dva kluba.
        Sto se tice ovoga EL,EC,nebitno ,mi sledece godine ulazimo u EL i kandidati smo za titulu sto vi nikada niste bili bez obzira koliko se sipalo u Coviceve klubove a svake godine najavljujete final four.
        EC nam nije poklonjen,koliko znam imamo trogodisnju licencu za EC,tako da je nebitno bili drugi bili sedmi u ABA ligi.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Tu smo negde po kolicini para za ugovore,samo sto smo mi u drugoj deceniji 21.veka imali manje love za ugovore,ove godine vi cete imati nesto manje para posto je ipak Zoc veliko evropsko ime,to donosi sponzore,lovu,nije tu samo Vucic,ko je kriv vama sto ste Moku sutnuli,on je najvece ime Crvene Zvezde,vi podrzavate legendu Covica koji drzavnim parama finansira dva kluba.
          Sto se tice ovoga EL,EC,nebitno ,mi sledece godine ulazimo u EL i kandidati smo za titulu sto vi nikada niste bili bez obzira koliko se sipalo u Coviceve klubove a svake godine najavljujete final four.
          EC nam nije poklonjen,koliko znam imamo trogodisnju licencu za EC,tako da je nebitno bili drugi bili sedmi u ABA ligi.
          Може ли име само једног званично спонозора који је дошао у ККП од кад се Жељако вратио и који је дао велике паре?

          Значи не оно анонимни донатор,него званични спонзор...

          Comment


          • Evo i ja jedva cekam da cujem! Zvezda sa tolikim
            budzetom bi bila svake godine minimum medju 8!!! Minimum!!!
            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

            Comment


            • Kosarkaska sekcija Partizana treba da dobija vise od fudbalske.

              Isto kao sto i fudbalska sekcije Zvezde treba da dobije mnogo vise od kosarkaske.

              Vucko mudro postavio svoje ljude u uspesnije sekcije i logicno da tamo ima neravnomerno vise love.

              Comment


              • https://www.mozzartsport.com/košarka...00-evra/397011

                ХАХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХХАХА ХА

                Comment


                • Ostoja bolje da ćuti. I Željko ga je svojim izjavama stavio u neprijatan položaj.

                  Objavili da su potpisali ugovor a Željko izjavljuje da nije potpisao još uvek ništa jer je njemu i reč dovoljna.

                  Veruje Ostoji.

                  Izgleda i pare na ruke dobija.



                  Comment


                  • Pa vjerovatno ima istine. Da je budzet oko 6mil. E sad veci je "problem" sto je slican bio i proslih godina iako su kukali. Mislim nije moj problem, ja gledam iz ugla svog kluba koji je toliki budzet i vjerovatno manji imao samo jedne sezone u zivotu. Ostalo je sve bilo ili pola toga ili jos manje.

                    Comment


                    • Ako veruješ Ostoji da im je budžet oko 6 miliona evra onda ćeš verovatno verovati da je naš budžet za ovu sezonu oko 3 miliona evra?

                      Comment


                      • Ovako nesto reci to moze samo glup covek! Svakom je jasno da im je budzet duplo veci ,krijuse ugovori igraca i trenera koji kaze da ga nije potpisao? Pa da su rekli rumenim imamo 6 mil budzet dodji samo bi se nasmejao!
                        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                        Comment

                        • This reply by jordan loyd has been deleted by Karamazov

                          Ovako nesto reci to moze samo glup covek! Svakom je jasno da im je budzet duplo veci ,krijuse ugovori igraca i trenera koji kaze da ga nije potpisao? Pa da su rekli rumenim imamo 6 mil budzet dodji samo bi se nasmejao!
                          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                        • Originally posted by Karamazov View Post
                          Ako veruješ Ostoji da im je budžet oko 6 miliona evra onda ćeš verovatno verovati da je naš budžet za ovu sezonu oko 3 miliona evra?
                          Pazi...ajde ovako...nije nemoguce...napravio se veliki hajp oko njih nakon prva dva potpisa koja su i najveca i vjerovatno preplacena. Mada i to je pod znakom pitanja. Ima i tu Zocovog uticaja. Nakon toga Avramovic koji ima neki CV u Evropi. Ovo ostalo ne mora da znaci. Sad da ne lupam ciframa ali Mur, Madar, Smajlagic imaju neku svoju cijenu ali ta cijena je vjerujem standardna i krece se dosta manje od gore navedenih. Bezveze mi je da lupam jer nemam informaciju koja mi je pouzdana. Tu naravno slabo pije vodu da je to budzet koji obuhvata sve troskove, i juniore i bla bla bla...to je vec malo vjerovatno

                          Jedino sto sam cuo od prijatelja koji je jedan od prvih miskovih klijenata, sada uspjesan poslovni covjek, koji je prije pocetka priprema bio na veceri sa Zocom i nekim drustvom, on mi je rekao da je Panter 900h....e sad pitanje je koliko je i to pouzdano...isto tako mi je rekao prosle godine za Lojda da je 700...jbg...isto mi je rekao da je DJ Sili igrao u Bajernu za 20h mjesecno (dosao na pola sezone)...ko ce ga znati...tako da su informacije o budzetima vrlo zajebane , podlozne spinovanju i propagandi. Svakako mislim da je Ostoja sposobniji menadzer i Covica i da je sposoban da nadje vise novca. Pretpostavljam da vam (blizancima) drzava da podjednako i to dosta ali ne dovoljno za ovolike budzete a da je ostatak na predsjednicima klubova i njihovoj sposobnosti.

                          Comment


                          • Nemam ni ja informacije ali za neke stvari one mi i ne trebaju, sam sklapam kockice prateći dešavanja.

                            U vreme Trinkijerija imali su budžet po mnogim informacijama oko 7 miliona evra, ovaj tim košta više.

                            Nisu ispod 10 miliona za ovu sezonu pogotovo računajući i mlađe katergorije.

                            Ta prva dva potpisa koje pominješ su navela i ostale da podignu cenu, jer kad vidim da se neko razbacuje novcem iako možda vredim 300 'iljada ja ću tražiti 400.

                            Oni su doveli i jednog od najtalentovanijih košarkaša u Evropi, još i platili obeštećenje od 250 'iljade koje i nije baš malo što se košarke tiče.

                            Mi smo Avramoviću poslali pristojnu ponudu, bio je spreman da dođe ali se javio Partizan i ponudio više.

                            Daje državama i jednima i drugima. Imamo i zvanične podatke ali nemamo podatke koliko novca ulazi u klub kroz ucene pojedinih ljudi da moraju biti sponzori.

                            Ni Čović ni Ostoja nisu sposobni menadžeri. Bogatstvo koje imaju nije zbog genijlanog uma nego zbog privilegija nekih ljudi iz vlasti.

                            Čović nikada ne bi napravio ovo od Zvezde da nije bilo pomoći države. Ostoja nikada ne bi imao ovoliki budžet da nije Vučića, on se za sve pita u državi pa i za budžete Zvezde i Partizana.

                            Comment


                            • Ode u penziju moj omiljeni igrac Partizana ikada.
                              Hvala ti legendo za sve! Preveliki si!!!

                              Comment

                              Working...
                              X