Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Korona nam je prošle sezone itekako mnogo uzela, sada nas ta ista Korona može spasiti da preživimo ovu sramotu od košarke koju igramo.
    Za kratko vreme s konja na magarca.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Pravo je vreme da se krene sa slusanjem black metala.

      Bice manje bolno od ove sezone.

      Ili jesmo ili nismo avangarda.

      Comment


      • I ako je pobegao ko cava Trinki je u amanet ostavio respektabilan roster koji je trebalo samo kvalitetno doselektirati a mi smo sve suprotno tome uradili.
        Mika je najgore rešenje od svih spominjanih koje smo tražili. Na kraju smo dobili ne previše kvalitetnu "peticu" koja apsolutno ništa timu ne donosi.
        Danga i Zagor su dva ista profila. Jeste da umeju peglati odbranu ali su kamenjari u napadu.
        Nisam verovao da ću ovo ikada pisati ali ludi Birča je lično Novicki za Stefana Jankovića. Šta je Japanac video u njemu to sam Bog zna. Lik je iritantna štetočina.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          I ako je pobegao ko cava Trinki je u amanet ostavio respektabilan roster koji je trebalo samo kvalitetno doselektirati a mi smo sve suprotno tome uradili.
          Mika je najgore rešenje od svih spominjanih koje smo tražili. Na kraju smo dobili ne previše kvalitetnu "peticu" koja apsolutno ništa timu ne donosi.
          Danga i Zagor su dva ista profila. Jeste da umeju peglati odbranu ali su kamenjari u napadu.
          Nisam verovao da ću ovo ikada pisati ali ludi Birča je lično Novicki za Stefana Jankovića. Šta je Japanac video u njemu to sam Bog zna. Lik je iritantna štetočina.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
          Nije Scepo nista vidio u S. Jankovicu nego ga je dobio u miraz. Lik ima ugovor od ranije. Takodje dobio i Novicu. A ostao bez Voldena. Naravno ,mogla su zvucnija pojacanja...ali

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Nije Scepo nista vidio u S. Jankovicu nego ga je dobio u miraz. Lik ima ugovor od ranije. Takodje dobio i Novicu. A ostao bez Voldena. Naravno ,mogla su zvucnija pojacanja...ali
            Čim je Trinki otišao Volden video koliko je sati pa brže bolje spakovao prnje i pobegao u komšiluk.
            Dobio Stefana u miraz pa dečko ima finu minutažu za ono što ne zna.
            Samo da se ubola kvalitetna "petica" sve bi bilo drugačije.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Nije vam valjao Kravić, mada uopšte nisam siguran da bi došao u KKP jer je čovek zvezdaš od malih nogu.

              Niti je valjao Miletić, pokretna petica od 214 sa raspon ruku od 221.

              Uživajte sa Mikom.

              Comment


              • Kakav crni Mileta.
                Više sam za Lukovića nego njega ako ćemo već.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Mileta treba samo da se ojača, imaće bolju karijeru od Luković koji ogroman talenat upropastio lošim navikama

                  Comment


                  • I ja sam za nase kosarkase,Miletic malo da ojaca i odlican igrac za Partizan,ne znam ni zasto je Lukovic tako lako pusten iz Partizana.
                    Jesmo li mi Miletica pozajmili Borcu ili je pusten dzabe?
                    Ima Partizan dobar tim,ali fali tu jos nasih kosarkasa,ne znam sto je sad Trifunovica zakucao za klupu,korisniji je od Dangubica u napadu.

                    Comment


                    • Miletić je u Čačku u svojstvu pozajmice.
                      Šćepina odluka za Trifu. Nikom nije jasno zašto igrača koji rešava zadnji šut u Badaloni zakucava na klupu u zadnja dva meča.
                      Kao da ga kažnjava zbog Huventuda iz nekog nerazumnog razloga.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Bas tezak poraz sinoc.
                        Ne toliko sto se tice rezultata, nadoknadicemo ovo, kvalitet imamo, ali problem je jasna nedisciplina u igri.
                        Tomas i Gorda su ostavljeni zbog svojih neodgovornih poteza, Scepa preko njih pokusava da disciplinuje igru, ali nisam siguran koliko ce mu to poci za rukom.
                        Ovo su jasni problemi kada ti je trener pocetnik i to odmah posle vrhunskog i strogog trenera.

                        Mi smo ovo vec jednom prolazili kad je VJ nasledio Duleta, samo sto smo tada imali veci individualni kvalitet koji je na kraju presudio.
                        Sad niti imamo top2 kvalitet rostera, niti imamo bilo koga u klubu da hendluje igracki kadar.

                        Videcemo, ali me ne bi iznenadila promena par igraca tokom sezone, ili trenera.
                        Ovako deluje da ce tesko Scepa do potpune kontrole.
                        Voleo bih da gresim.

                        Mi smo prosle sezone igrali vrhinski iskljuucivo zaslugom 2 faktora, top trener i navijaci, a sad nemamo nista od toga.

                        Comment


                        • Meni se cini da ovde stvari nisu do trenera. Ima tu nešto dublje.

                          Comment


                          • Psihički su pali nakon otkazivanje prošle sezone gde su bili u mogučnosti da se dokopaju titule ABA i domaće lige i plasman u Evroligu preko Evrokupa. Imali su zajeban momentum i ni krivi ni dužni ostali su bez svega.

                            Comment


                            • Šteta je što je propuštena prilika da se osvoji sve prošle sezone.
                              Treba podržati trenera još nema iskustva. Strpljenje je sada važno

                              Comment


                              • Zvezda ima najjaci roster, a Partizanov je po meni izjednacen na drugom mestu sa rosterom od Buducnosti. Mozda Buducnost ima nesto zvucnije strance ali Partizan ima korisnije domace igrace. E sad kad smo kod strucnog staba u pitanju tu je Partizan zestoko u minusu u odnosu na proslu sezonu.
                                Trinki ispaljivac... nikad nije priznao da vise voli wurst od pljeskavica.

                                Comment

                                Working...
                                X