Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemamo nista ni mi ni Zvezda od tih silnih miliona bacenih na razvojne Amerikance,od toga verovatno Covic,Ostoja,svevisnji imaju neke koristi a srpska kosarka i navijaci samo stete.
    Ja hocu da gledam nase igrace kako se razvijaju u toj evroligi,evrokupu a za Amerikance me bas zabole,pa taman i da klubu donesu evroligu.

    Comment


    • Ti opet aludiraš i ponavljaš se ko pokvarena ploča oko domaćih igrača.
      Reci mi koji bi to domaći proizvod pravio neku razliku a da nisu npr Petrušev i Simonović.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Niko sa klupe ne moze da pravi razliku,koliko su gluposti pravili Tepic,Tripkovic,Perovic,Velickovic,Bozic,Avdalovic ,Lukovski,Cubrilo.... u evroligi,ali su tako sticali iskustvo,postali reprezentativci nase zemlje,a od ovih Amerikanaca nemamo nista pa taman uzeli i evrokup i evroligu a svi znamo da nece biti ni u uzoj konkurenciji za top 8,bolje smo rezultate imali sa nasim klincima koji ne prave razliku,prave gluposti nego sa ovim razvojnim Amerikancima koji prave razliku,prave ali na nasu stetu.

        Comment


        • Sa 10 igrača putovati na utakmice i to vući povređene čisto da bi imali za protokol.

          Strašno na šta su sveli KKP.

          Sa druge strane vratio se Jare i gotovo sam dobio simpatične Splićane.

          Comment


          • Posle najnovije blamaže Ostoje Mijailovića i njegovih saradnika jasno mi ko dan kako naš klub nema nikakvu budućnost i da se uzalud nadam boljitku i poboljšanju stvari.
            Klub je mislio dovesti Kenija Goinsa, igrača pod validnim ugovorom sa timom Kolosos sa Rodosa, bez slanja ponude klubu.
            Znači radili smo mimo znanja druge strane te se čudimo kako smo dobili šipak i ostali bez već viđenog pojačanja.
            Amaterizam u najvećem svom obliku.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Da li ti veruješ da je to Ostoja mogao da izvede ili su to njegovi saradnici iz sporstskog dela (da li je još uvek tu Lončar)....Ostoja je frontmen, do duše loš ali to vam je što vam je.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • NIje bas tako.
                Klub mora da izda LOC kako bi se registrovao za novi tim.
                Dakle mora pristanak kluba kako bi doslo do trasnfera.

                Ali klubovi koji kupuju najcesce stoje van tih pregovora i daju agentima da rese stvar.
                Tu se ili izvuce neko sitno obestecenje, ili se prebije sa novim ugovorom razlika, ili se ne naplati neka plata.

                Konketno KKP rasiri agentima sta mu treba, Raskovic, Misko, Jelic, Zoroski i slicni kazu imamo to i to, za toliko i toliko i klub posalje ponudu.

                Sta mislis kako je Volden presao u Zvezdu, da su klubovi pregovarali?
                Ne, menadzer platio obestecenje, pa naplatio od Covica i to obestecenje i povecanje plate.

                Tako i ovo.
                Cekamo da neki od menadzera izvuku igraca iz ugovora i da pokrijemo razliku.

                Comment


                • Ko god da je izveo nije mogao bez aminovanja glavnog ba-be. Ne mogu ja na svom poslu samostalno donositi odluke i raditi na svoju ruku bez konsultacije sa gazdom. Tako ni Lončar ne sme ništa bez pristanka svog pretpostavljenog.
                  Slučaj sa Goinsom samo potvrdilo tezu ko sve sedi, radi i obitava oko košarkaškog kluba.
                  Reklo bi se sve neznalica do neznalice i to potvrđuju svakim novim potezom, korakom, danom.
                  Ništa se krucijalno nije promenilo u odnosu na neke vladavine u prošlosti pošto niti jedan Grobar ne zna pravo stanje u kasi i na računu. Niti dal je dug stvarno smanjen ili slušamo samo priče za "laku noć deco".

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                  Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 04-01-21, 14:08.

                  Comment


                  • Ne treba ti niko nista reci, da je stanje onakvo kako ga Ostoja predstavlja ne bi iz Poljske dovodio igraca mimo pregovora sa klubom.
                    Njemu su zavrsni racun vratili iz APR zbog rupa pa nema dalje, on je svoj potpis stavio na to. Ovo poslednje je stvarno cist amaterizam koji ni Pekovic nije radio.

                    Comment


                    • Ostoja, Čović i slični očekivano rade po difoltu muljaže te mi nije čudno kad se uhvate u izrečenim lažima ali ne mogu svariti legende kluba kad preuzmu funkciju pa krenu sa malverzacijama i prevarama. To mi je nešto najbolnije i najgnusnije.
                      Priznajem da mi je Nikola Peković najveće razočarenje i ono njegovo nazovi vođenje kluba. Znamo kako i zašto je seo na predsedničku fotelju. Tim gore je izneverio i izdao Grobarsku populaciju koja ga je gledala jedno vreme ko u Boga.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Comment


                        • Top igrac, kao i Varnado...da sam tipa Igokea, doveo bih ga oma..

                          Cak je i Henderson dobar...bas dobra tri stranca su imali..
                          Last edited by LosmiSK; 04-01-21, 17:09.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Eto za sve koji se pale da se pregovara samo sa igracem bez menadzera kao posrednika izmedju klubova.

                            Zaista se palite na svakakve gluposti.

                            Comment


                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment




                              • Dusu sam isplakao

                                Comment

                                Working...
                                X