Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Juventus FC

    Juventus spremio ponudu za Suareza




    Iako je Juventus ekipa sa najviše postignutih golova do sada u novoj sezoni Serie A, Juventus je već duže vrijeme u potrazi za pravim napadačem.

    Amauri, koji je zadobio novu povredu danas na treningu, nije uspio da se dokaže u Juventus te bi u januaru mogao napustiti klub a Juventus sada želi angažovati napadača koji će im garantovati minimalno 20 golova po sezoni. Prema pisanju njemačkog sajta '4-4-2' Marotta je već spremio ponudu za napadača Ajaxa i člana reprezentacije Urugvaja Luisa Suareza(23).
    Ponuda bi trebala sadržavati 18 milliona eura plus Grygera. Iako Ajax za ovog napadača traži 30 milliona ponuda bi mogla biti jako primamljiva za klub iz Amsterdama. Zdenek Grygera se procijenjuje na 4,5 milliona eura pa bi ponuda za ovog sjajnog napadača trebala iznosti 22,5 milliona eura.

    Njemačka stranica takodjer navodi da će Luis Suarez postati glavni cilj Juventusa za napad, nadmašivši čak i Džeku i Benzemu.
    Luis Suarez je ove sezone odigrao 23 susreta. Dao je 12 golova i zabilježio je deset asistencija.


    Ovo su spekulacije ali mozda bi najbolje bilo resenje Suarez. #$&+|r
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Odg: Juventus FC

      Krasa pre roka




      Dve nedelje pre procene lekara Miloš Krasić se oporavio i igraće u nedelju na "matineu" protiv Đenove. U Juventusu sad optimizam do neba.

      Miloš Krasić je demantovao lekarske prognoze, izdržao trening u petak i biće u timu u nedelju pre podne u Đenovi.

      Juventus igra u "matine" terminu od 12:30 protiv Đenove, pa su u klubu sve pomerili kako bi se igrači privikli na rani termin.

      Ručak je u 9:30, kad mu vreme nije, danas je trening zakazan za 12:30, kada će Markisio, Groso i Krasić biti u timu koji uigrava Del Neri.

      "Spreman sam, dobro se osećam, igraću u Đenovi", optimista je Miloš kome su predviđali povratak na teren u drugoj nedelji decembra.

      Navijači su naravno sada mnogo optimističniji nego pre nekoliko dana, ekipa se kompletira što je za Juventus u ovom trenutku najvažnije. Na "Marasiju" nikada nije lako, ali većina se slaže da su igre Juventusa bolje nego pozicija na tabeli.

      "Nedostaju nam četiri boda", kaže trener Del Neri koji najavljuje ofanzivu od prvog minuta.

      Povratak Krasića je od presudne važnosti, tim pre što je Pepe suspendovan.

      "Ne sme da rizikuje, ali, ako ne oseća bol, i lekarska služba garantuje, počeće utakmicu", rekao je "mister" Juventusa.


      Veoma dobra vest +*@WT*48*
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Odg: Juventus FC

        Kad se vrati Krasa nema im spasa l5'%9
        sigpic

        Comment


        • Odg: Juventus FC

          [quote author=Flash link=topic=2671.msg200225#msg200225 date=1290272889]
          Kad se vrati Krasa nema im spasa l5'%9
          [/quote]

          Bas se lepo rimuje. %QWT&W

          Comment


          • Odg: Juventus FC

            Dakle po onoj prethodnoj anketi 10 glasova su bila da ce Juve ove godine biti 1. ili 3.

            Imamo novu anketu.Po vasem misljenju ko je najbolje resenje za Juventus u januarskom prelaznom roku. $#^%RT
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Odg: Juventus FC

              Benzema sigurno &+I}\
              Ali držim vam palčeve za Matrija &*#GI(] $8#a
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Odg: Juventus FC

                I po meni Benzema najbolje resenje.Samo da ne dodju Matri i Maxi Lopez. &@/+W
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Odg: Juventus FC

                  2-0 za Juventus,Krasic postigao 2 gol.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Odg: Juventus FC

                    Dobar mec za sada.Dosta prilika steta za onu sansu Jakvinte #%d* Krasic se vratio u velikom stilu +*@WT*48*
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Odg: Juventus FC

                      Znam da su na pocetku zvizdali Krasicu kad je imao loptu u posedu. Ipak to je Djenova.

                      Comment


                      • Odg: Juventus FC

                        Pobeda na kraju uz malo srece.Imali su sansu i Djenovljani ali ipak zasluzena pobeda.Bravo #$&+|r
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Odg: Juventus FC

                          Bravo Krasa, vratio se u pravom stilu &8@^J
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Juventus FC

                            Juventus želi Machedu


                            Prema pisanju britanskih medija Juventus želi u svoje redove dovesti napadača Manchester Uniteda Federica Machedu na posudbu u januaru...

                            Obećavajući devetnaestogodišnji napadač pojavio se na velikoj sceni u aprilu 2009 godine kada je postigao dramatični pobjednički gol za Manchester United protiv Aston Ville na Old Traffordu. Poslije toga nastavio je sa impresivnim partijama za tim Sir Alex Fergusona postigavši četiri gola iz samo pet utakmica.

                            Medjutim, sada se vratio Wayne Rooney nakon dugog izbivanja i to će značiti da će Machedine prilike za igranje tekmi biti limitirane na Old Traffordu i Juventus tu vidi svoju priliku.

                            Budućnost Juventusovog napadača Amauri je u pitanju nakon što je zadobio novu povredu u ovoj sezoni zbog koje će izbivati do januaru van terena. Amauri nije zabio gol u Serija A od februara i u Juventusu Machedu vide kao odličnu kratkoroćnu zamjenu.

                            Izvješća iz Italije govore da će Juventusov sportski direktor otputovati u Mancehester kako bi razmotrio moguću posudbu napadača Manchestera. Sem Machede gigant iz Torina razmišlja i o Berbatovu.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Odg: Juventus FC

                              Nijedan od ove petorice gore nabrojanih ne dolazi &+I}\

                              Siti i Juve se dogovorili za pozajmicu Adebajora...

                              http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...;nav_id=474345
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Odg: Juventus FC

                                ja sam novi član ovog foruma...veliki sam navijač Juventusa...redovno ih pratim i pratim sva zbivanja...

                                ovo za Adebayora priča se cijeli dan o tome...on izjavio da ide u Juve na posudbu medjutim nema EU pasoš pa zbog toga ne može...juventus je već iskoristio i doveo tog samo jednog igrača koje g može dovesti van EU i to je bio Krasić...

                                Comment

                                Working...
                                X