Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos smo gubili hahaha plakanje.Realno protivnici su bili tipa nekog naseg tima iz 2. lige.Daj neki pravi test da se vidi gde smo i na cemu smo.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Evo ih i golovi

      Comment


      • Nisam gledao meč pa ne mogu ništa iz svog ugla da kažem, no čisto da se obeleži



















        Comment


        • Zaseban post, naravno !

          Comment


          • Comment


            • Juve pokusava da dovede Luizaoa iz Benfike... navodno su se dogovorili sa igracem samo jos sa Benfikom oko obestecenja.

              Comment


              • Pominje se da Benfika trazi 4 milki,Luizao je pokidao prosle sezone ali mator je ako cemo realno.I ne kapiram onog Alegrija na svakom mecu Kjelini na klupi kad se igra 3-5-2

                Inace srecan rodjendan Djordjo care sve najbolje
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • On bi mnogo bolje legao nema nego Juveu.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ништа од Луизаа. Рекао човек да хоће да заврши каријеру тамо.



                    Понапијала се стока.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Ma i koji će nam štoper pored ove petorice, stvarno mi nije jasna ta priča oko pojačavanja odbrane kada tu po mom mišljenju i najmanje fali, daj bre krila, daj bre Lavecija mog brata.

                      EDIT:
                      Last edited by Brajkula; 15-08-14, 17:13.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Ma i koji će nam štoper pored ove petorice, stvarno mi nije jasna ta priča oko pojačavanja odbrane kada tu po mom mišljenju i najmanje fali, daj bre krila, daj bre Lavecija mog brata.

                        EDIT:
                        Koliko brace imas sunce ti?! ;)

                        A nijedna sestra?

                        Comment


                        • Pravi Balkanac "nek je dete živo i zdravo....i neka je muško"

                          Comment


                          • 100 milijardi

                            Comment


                            • Auuu kakve sam gluposti upravo procitao na mozzart portalu
                              Fazon je Falkao zeli u Juventus tutosport i Gazeta ga vec preselili u Juve,a Falkao je voljan da smanji platu radi prelaska u Juve hahahaha
                              Takodje se prica da ce ce se pare obezbediti prodajom Ljorentea Valensiji,jao mila majko ubi ove seratore
                              Jedina zvanicna vest je da je dosao neki stoper Granade u Juve i da je Milan(hvala Bogu) odbio ponudu za Abijatija.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Navodno Gazeta kaže da nam je Valensija nudlia 10m za Ljorentea te smo mi to odbili, no ako stigne ponuda od 20m da ćemo je prihvatiti i dovesti Falkaa. Igraču sigurno da je lepše da igra u Juventusu nego u Monako, no sa druge strane pitanje je kako će klub da ispoštuje njegova primanja, te koliko je istina da on želi da se odrekne dobrog dela istih koje ima po slovu ugovora u Monako, te i koliki je taj deo, plus na sve to (ako se propisi nisu promenili od mog poslednjeg apdejta na tom polju) on u Monaku nema problema sa porezom, poreski raj taj Monako.

                                Što se štopera tiče, i dalje ne znam šta će nam no ajde, opet se dovodimo u vezu sa Nastasićem.

                                I intervju Alegrija na temu taktika, ambicije, igrači, pojačanja....

                                Allegri: Svi smo ujedinjeni

                                Comment

                                Working...
                                X