Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad neko pogresan termin veze za nekog igraca sve ode u kurac, nebitno ko je to rekao. Svaki put mi neprijatno kad genije i Vucinic nadjem jedno pored drugog sto se i ne desava cesto, samo ovdje.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • А ако неко веже термин "тотални геније" за Вучинића као дотични господин са плаво косом, шта онда ?

      Comment


      • Pele je rekao da je Neymar najbolji na svijetu. Ej, Pele. Cao.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Нико није рекао да је Вучинић најбољи на свету, нити да је бољи од Роналда, па и од тог Нејмара кад си га већ поменуо, већ само да је човек "геније", у случају Недвед и "тотални геније" што не мора значити да је најбољи од најбољих.

          Comment


          • Не капира Мумара термин "геније".
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Kapiram ja savrseno termin genije samo sto se to sada svakom prilijepi bez imalo stida.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Не брате, онда не капираш. Вучинићу баш стоји то геније, док на пример не бих тако назвао никад Роналда, Кристијана Роналда, Рунија...
                Оригиналан...
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Sve si to namjestio fino i slazem se,ali to je ono sto ti ja pricam,Berba zabije 25-30 golova po sezoni i zbog toga ih ja razdvajam ipak;)
                  Zabio u jednoj sezoni preko 25 golova nemoj da pretjerujes sa njim.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Jedan je genije Dejan Savicevic

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Zabio u jednoj sezoni preko 25 golova nemoj da pretjerujes sa njim.
                      Zabio u sezoni 2004/05 i 2005/06 za Leverkuzen 26 i 24 gola,zabio u dvije sezone za Tottenham 23 gola po sezoni i zabio za United 21 gol u jednoj sezoni,nije bas bitno bukvalno sve shvatiti,moras skontati sta sam htio reci nije to atomska fizika u ovom slucaju...

                      Vucinic jednu sezonu 20+ golova i to prije 10 godina,ustvari evo za tebe posto si precizan 9 godina tacnije
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Нема никаквих претеривања код Бербатова, ћалац, јак на лопти, јак када је леђима окоренут голу, јак резон за фудбал, јак прекид (слободан ударац), јак главом. Бољи од Мирка сигурно, а ради се о компарацији два играча са истим стилом.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Нема никаквих претеривања код Бербатова, ћалац, јак на лопти, јак када је леђима окоренут голу, јак резон за фудбал, јак прекид (слободан ударац), јак главом. Бољи од Мирка сигурно, а ради се о компарацији два играча са истим стилом.
                          Ma nije mi bila poenta da budem klinicki precizan sa tim sto sam rekao 25-30 golova(pa necu kod svakog posta otvarati google jbt) nego sam to rekao onako kakav utisak na mene ostavlja i tako...

                          O Berbatovu sve najbolje,ali i on umije da bude teski bolikurac vecinu svoga vremena
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            O Berbatovu sve najbolje,ali i on umije da bude teski bolikurac vecinu svoga vremena
                            Сви ти "генијалци" су некако на своју руку Ево додај ту и Касана нпр.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Сви ти "генијалци" су некако на своју руку Ево додај ту и Касана нпр.
                              Upravo tako,ali jbg dolazi vrijeme kada ce te neozbiljne pojavi igrati po Bologni i takvim ekipama,jer nemaju konsatntu jbg...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Pa i jeste bolji nema sta ali ni jedan od njih mi nebi igro u prvom timu Juventusa,tu treba neka ubica kao sto je bio Trezegol a ovi mogu biti genijalni i sa klupe ,
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X