Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Za to idi u Kalenic ili Staru Srbiju, sos je od rena, a zna se po cemu je poznata Stara Hercegovina.
    Ja sam ih najviše jeo u pokojnoj Vidin kapiji i u Tašmajdanu.[emoji23]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Tesko,setao sam 20km danas..i ludilo mozga danas..Imam vaznija posla u skidanju vlasti, ne mogu da navijam za taoce vlasti i ovog bolesnog rezima..ali napravicemo nesto uskoro mada sma bio skoro 2 puta u Bg-..

      EVO GA I SARAC, SIG URAN SAM DA JE ''BIO'' DANAS...ALI U staroj hercegovini..svako ide gde pripada...Lakiju skidam kapu, ljudina covek i pokusacu da ga kvalitetno ugostim u NS-u...

      Trenutno sam na braniku otadzbine...verujem da coki i saki mogu i bez mene do titule

      Jel se ti mozda secas 9 marta? ili nisi bio ni u planu tada,
      Da li se secas setnji na prelazu izmedju 96/97 koliko se tada km prepesacilo, kakav je docek te 97te bio na trgu, nikada pre ni posle toga trg nije skupio toliko ljudi, sadasnja zena u drugom stanju sa stomakom a seta samnom jer smo verovali u bolje sutra i to bas protiv ovih koji pomognuti sa istim onima sa kojima smo uporedo setali.

      5 oktobar ? jel treba i taj datum da izvlacim iz svoje biografije gde sam bio a gde si ti bio tada.

      Prema tome nemoj te revolucionarne povike ovde i kojekakvo kurcenje ko je i kada bi u setnji juce danas ili sutra.

      Imas ti znas koliko patika i djonova da ogulis da bi tek moj prvi par patika dostigao.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Tebe ocekujem sutra na istom mestu kao i majstorica protiv KKP,

        Da ne prepustamo nista slucaju.
        Na tribini B sam ovog puta, sa Lakijem i ekipom. ali tu smo.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Jel se ti mozda secas 9 marta? ili nisi bio ni u planu tada,
          Da li se secas setnji na prelazu izmedju 96/97 koliko se tada km prepesacilo, kakav je docek te 97te bio na trgu, nikada pre ni posle toga trg nije skupio toliko ljudi, sadasnja zena u drugom stanju sa stomakom a seta samnom jer smo verovali u bolje sutra i to bas protiv ovih koji pomognuti sa istim onima sa kojima smo uporedo setali.

          5 oktobar ? jel treba i taj datum da izvlacim iz svoje biografije gde sam bio a gde si ti bio tada.

          Prema tome nemoj te revolucionarne povike ovde i kojekakvo kurcenje ko je i kada bi u setnji juce danas ili sutra.

          Imas ti znas koliko patika i djonova da ogulis da bi tek moj prvi par patika dostigao.
          *SA mnom se pise ali dobro...

          Znam da nisi bio tu danas..sta je bilo pre 20g ne znam..bio sam i ja na Ibizi na Karl Koxu pre 10g pa eto..a pre 20 na Marsu...

          Sustina je situacija kakava je takva je danas..i da je danas veci broj ljudi kukavice..daju se tu sturi izgovori, tipa..svi su isti itd...ali sustina je da su se usrali za svoje dupe...

          Da budem iskren, ne mogu da vas ( te ) osudjujem al moram da napisem..sportski pozdrav
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            *SA mnom se pise ali dobro...

            Znam da nisi bio tu danas..sta je bilo pre 20g ne znam..bio sam i ja na Ibizi na Karl Koxu pre 10g pa eto..a pre 20 na Marsu...

            Sustina je situacija kakava je takva je danas..i da je danas veci broj ljudi kukavice..daju se tu sturi izgovori, tipa..svi su isti itd...ali sustina je da su se usrali za svoje dupe...

            Da budem iskren, ne mogu da vas ( te ) osudjujem al moram da napisem..sportski pozdrav

            Greska u kucanju se desavaju pa se ne udari razmak pa ispada da sam nepismen, ali ok, secam se da si u jednom postu bio ispravljen sa jedno 11 gramatickih gresaka, ali ni to nije bitno, vazno da se razumemo.

            Sto se tice mog prisustva danas, pa prijatelju ja zbog posla nisam sinoc bio u Pioniru, cak nisam uspeo ni prvo poluvreme da odgledam sa nekom paznjom, a zbog gledanja drugog poluvremena, morao sam posao od juce prebaciti za danas.

            Tako da mozemo da se brojimo tamo gde je bitno a to je : ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE.

            Comment


            • UUUUUUU, ako krene teranje FILIPA IZ KLUBA da znam sa koje tribine krece prozivka, nemoj posle nisam ja majke mi.

              @laza kacanski je na a tribini ( provereno) kada se udruze te dve tribine familiji Covic nece biti dobro,

              c i d su uvek kontra pa otuda i onaj gromoglasan aplauz FC3, ocigledno na toj strani nijedan gledalac nije clan nekog foruma ( kakvi slepci)

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Na tribini B sam ovog puta, sa Lakijem i ekipom. ali tu smo. [emoji3]
                Jel preuzimate "šipku" [emoji41]

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Jel preuzimate "šipku" [emoji41]

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Tu ćemo biti, odmah pored, mi započinjemo pesme, Laki pogotovo. [emoji23]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ti sarac ne kontas sustinu moje price...a to je da igrom slucaju svi ne mogu ili su svima svi isti i cekaju nekog isusa da dodje..istine radi svi su se usrali...i to je jednostavno tako..Ne batina ili ne znam cega, nego posla..sto je zalosnije dosta..bedn, jad i cemer..

                    Sto se tice Filipa ja drzim svoj stav...meni se to gadi i pisao sam i ranije da nikakva titula nece to promeniti..sitne su to stvari zivotne da bih svoj obraz kaljao sa takvim likovima i personama koje truju drzavu i ovaj narod..zbog ceka titule? Da pljeskam kome? Covi? hehe..smesne price..samo nek on uziva..a i ti sa njim...i naravno u poslu..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Tu ćemo biti, odmah pored, mi započinjemo pesme, Laki pogotovo. [emoji23]
                      Moj deo "bele" uvek prihvata... pogotovo moju omiljenu "svuda grmi okolo..."

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Ti sarac ne kontas sustinu moje price...a to je da igrom slucaju svi ne mogu ili su svima svi isti i cekaju nekog isusa da dodje..istine radi svi su se usrali...i to je jednostavno tako..Ne batina ili ne znam cega, nego posla..sto je zalosnije dosta..bedn, jad i cemer..

                        Sto se tice Filipa ja drzim svoj stav...meni se to gadi i pisao sam i ranije da nikakva titula nece to promeniti..sitne su to stvari zivotne da bih svoj obraz kaljao sa takvim likovima i personama koje truju drzavu i ovaj narod..zbog ceka titule? Da pljeskam kome? Covi? hehe..smesne price..samo nek on uziva..a i ti sa njim...i naravno u poslu..

                        Ja uzivam i patim sa Zvezdom , a ne sa Bugarcicem, Slijepcevicem, Dzajom, Vojo Stojakovicem, Petrovicem, Sagadinom, Terzom ili Covicem, kada budes razdvojio Zvezdu od ljudi koji vode taj klub mozda cemo moci da razgovoramo.

                        Ovako ti teraj svoju utopijsku pricu, danas je u Beogradu moralo biti 700.000 ljudi a ne 70.000 ( 7.000 po Pinku ), a da je i doslo 700.000 ljudi, sta bi se desilo?

                        Sutra je 14. april , prosao je cuveni 13 april, da bi doslo 700000 ljudi mora svako od njih znati sta ce biti 14 aprila, kao sto smo svi bili 5 oktobra, ali se nije desio 6 oktobar pa sada imamo rezultate tog 6 oktobra, jer se nista nije desilo sto je trebalo sutradan.

                        Ali ovo je sportski forum i zakljucavaj ovu temu izmedju mene i tebe, sutra silno ocekujemo defanzivnu kliniku FC3 an Edvinu Jaksonu
                        Last edited by Šarac; 13-04-19, 22:09.

                        Comment


                        • Master blaster [emoji41]

                          Last edited by dekkard; 13-04-19, 22:12.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Dobro, necemo vise...Neka CZ pobedi, bice bolje u Srbiji..leba i igara..Iskreno sutra je mec sezone, ko pobedi uzima titulu..pa ce vidimo..90% sam siguran u to...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ja sam 91% ubeđen da će rezultat biti 3:0.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Ja sam ionako 2/3.[emoji23]
                                2/3<1 zato i ne dolazis u obzir...ne treba nam midget (valjda se tako pise)
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X