Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    2/3<1 zato i ne dolazis u obzir...ne treba nam midget (valjda se tako pise)
    Pitaj Trinkija kako se piše. Na početku sezone je i Baron bio midget, a sad je EL opcija.[emoji41]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Pitaj Trinkija kako se piše. Na početku sezone je i Baron bio midget, a sad je EL opcija.[emoji41]
      Ne dolazis u obzir zbog hemije u timu - nije KK Zrnov krava muzara i u njemu nema mesta za one koji nece da okrvave kolena.
      Je l` tako, komso?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Tako je komso
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Valjda imate neki razvojni tim u kojem mogu da igram, vidite da je to pretpostavka uspeha u Srbiji u košarci?
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Tako je komso
            Jos nam samo fali da ti cuvas vrata dok ja bijem sudije unutra zato sto ga nisu iskljucili u 1/4.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Valjda imate neki razvojni tim u kojem mogu da igram, vidite da je to pretpostavka uspeha u Srbiji u košarci?
              KK Mungos iz Nenadovca.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Što se mog mesta u Pioniru tiče ja sam uglavnom u loži. Tu sam najmirniji. Tribine izbegavam, nezgodne sam naravi, divljeg temperamenta, kaže neko nešto što mi se ne sviđa ja odmah mu pljusnem šamarčinu. A i primetio sam da me se ljudi boje, pogotovo mog svirepog pogleda. Ne treba se sa mnom kačiti, to nije preporučljivo.

                Comment


                • Stojance: tih, miran i pomalo krvolocan.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Stojance: tih, miran i pomalo krvolocan.
                    Evo moje pesme:



                    Comment


                    • Nezgodne su ove serije u 3 dana. Petak, opjanis se, subota budim se nekako oko 12h, uvece pricas o jucerasnjem mecu-opjanis se, nedeljak opet utakmica. Uhh, sta da se radi, sve za klub [emoji16]

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by StefanPG View Post
                        Nezgodne su ove serije u 3 dana. Petak, opjanis se, subota budim se nekako oko 12h, uvece pricas o jucerasnjem mecu-opjanis se, nedeljak opet utakmica. Uhh, sta da se radi, sve za klub [emoji16]

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                        Ako pobedite veceras, sjutra te nose ka vladiku na pos`o - na nosilima.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Ako pobedite veceras, sjutra te nose ka vladiku na pos`o - na nosilima.
                          Ovako?

                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Last edited by StefanPG; 14-04-19, 11:07.

                            Comment


                            • Добар дааан свима. Остало је јако мало времена до другог меча финалане серије између плаво бијелих ђетића и црвено бијелих старобеограђана.
                              Недеља, слободан дан већини људи, шетњице, кафице, кокице и наочарице. Све је већи број навијача у црвено бијелим дресовима, надају се резултату бар из петка и мирном одласку својих играча за Пг. Јаско фијаско наручује већ другу кремпиту данас и размишља, Боже ђе ја то гријешим, дај ми неки знак? Све сам урадио како ваља, Ерла држим до бесвијести, Нориса Кола исто форсирам, не видим проблем??? Били Берон је већ убацио 500 шутева од 9 јутрос, Човић већ пише саопштење, Бокан обавља пар сумњивих позива, Ерл се пита ђе сам ја то дошао. Све је спремно за нови спектакл

                              Comment


                              • e stefane, padali su i veci..a jedini igrac zvezde koji bi bio pojacanje za buducnost je billy beron

                                Comment

                                Working...
                                X