Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    Tužna podmetačina.

    Pacovski kanali se odnose na intervju DV od pre par nedelja kad su mnogi dupebrižnici poskakali da se sekiraju za zdravlje dotičnog i citiraju njegovu izjavu.

    Ali na to smo već navikli od istih, na onom forumu.
    Ne čitam intervjue sa DVom, ali izraz pacovskikanali je nastao ranije i korišćen je za pojašnjenje puteva kojm su se zločinci izvlačili iz Evrope (mislim da i sam znaš to) i ZiS je u pravu i dobar dodatak je "žute trake" sa onog foruma...suviše dajete sebi za pravo daetiketirate bilo koga drugog i to na, moram reći, monstruozan način...izjednačavajući nekoga sa nacistima, ustašama i ostalim ljudskim talogom.
    Tako da nije nikakva podmetačina u pitanju, ako je DV to iskoristio u nekom svom obraćanju a pošto nije forumaš mogu reći da je neuk ili zloban i ne znači da je to etalon kako se treba ponašati.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Nema tu nikakvih pridika...neko ga je vukao za usi da potpise visegodisnji ugovor? ako su obaveze prema njemu ispunjene moze da ide uz adekvatno obestecenje, ako nisu, ide dzabe...jasno kao dan...ali ove trolerske fore, unistice mu karijeru i pacovski kanali (ovo svako zna sta znaci, kao i one zute trake prethodnog foruma,ali moderacija mudro cuti)vredjaju inteligenciju...




      To što pokušavaš i na ovoj temi kao onomad kada si pokušao da slažeš na fudbalu o godištima, to je trolovanje i to ono prizemno.

      Dakle, Janković je tužio Zvezdu jer nije dobio novce tempom kao što je bilo propisano u ugovoru, obaveze nisu ispunjene na vreme. To što mu je Ćoki naknadno uplatio pa se zajebo, to je drugi par opanaka. Realno, ko ga hebe, što je i otišao prošle sezone u Zvezdu iako se prethodno dogovorio sa Partizanom.
      Ali neka se kuva hehe...

      Comment


      • Nemaš potrebe da mi persiraš.
        I naravno da je podmetačina i naravno na kontekst i značenje nije isto.

        Više sreće neki drugi put.

        Comment


        • Ako je tako, zasto vec nije potpisao...iskreno, mene zabole za Jankovica, nit sam ga vredjao, nit imam nameru...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Nema tu nikakvih pridika...neko ga je vukao za usi da potpise visegodisnji ugovor? ako su obaveze prema njemu ispunjene moze da ide uz adekvatno obestecenje, ako nisu, ide dzabe...jasno kao dan...ali ove trolerske fore, unistice mu karijeru i pacovski kanali (ovo svako zna sta znaci, kao i one zute trake prethodnog foruma,ali moderacija mudro cuti)vredjaju inteligenciju...
            Mescini da su to bili sirmium i darkoPFC.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Ako je tako, zasto vec nije potpisao...iskreno, mene zabole za Jankovica, nit sam ga vredjao, nit imam nameru...


              Pre svega, od koga iz Partizana si čuo ili pročitao da Janković prelazi u Partizan?
              Piše se po forumima i sumnjivim portalima, pazi majku mu...
              Nego lik tražio raskid ugovora, mandrili sa RSB-a se ukakili da ovaj hoće da pređe u veći klub, u ovom slučaju Partizan, i brže bolje mu nacrtali metu na čelu. Ja da sam na njegovom mestu sada bih iz inata došao u Partizan, a sa ovog mog mesta me savršeno zabole za njega. Meni samo super što Ćoki i ovi njegovi jedu mudašca zbog toga.

              Comment


              • Originally posted by bounty hunter View Post
                Pre svega, od koga iz Partizana si čuo ili pročitao da Janković prelazi u Partizan?
                Piše se po forumima i sumnjivim portalima, pazi majku mu...
                Nego lik tražio raskid ugovora, mandrili sa RSB-a se ukakili da ovaj hoće da pređe u veći klub, u ovom slučaju Partizan, i brže bolje mu nacrtali metu na čelu. Ja da sam na njegovom mestu sada bih iz inata došao u Partizan, a sa ovog mog mesta me savršeno zabole za njega. Meni samo super što Ćoki i ovi njegovi jedu mudašca zbog toga.
                Jel' ta meta kao u slučaju Milutinova?
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Milutinov je dobio raskid ugovora u roku od 3 dana.

                  Comment


                  • Od srca vam zelim da Jankovic potpise za vas.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Jel' ta meta kao u slučaju Milutinova?




                      Ti si kao neko dete - ništa ne znaš, nije ti jasno i ne razumeš, samo ideš i pitaš odrasle okolo da ti objasne...

                      Meni ne smeta, nego ne mogu da gubim vreme na edukaciji po forumu.

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Milutinov je dobio raskid ugovora u roku od 3 dana.
                        Ne pravi se nevešt, meta na čelu kada je bio u razgovorima sa Zvezdom iz Olija...a dobio je za tri dana jer ste mu dugovali pa vam je oprostio...
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by bounty hunter View Post



                          Ti si kao neko dete - ništa ne znaš, nije ti jasno i ne razumeš, samo ideš i pitaš odrasle okolo da ti objasne...

                          Meni ne smeta, nego ne mogu da gubim vreme na edukaciji po forumu.
                          Dobro čiko, nađi malo vremena za edukaciju...
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Ponudio je Ćoki ugovor Milutinovu ali nije Nikolica hteo kod nas,uradio je pametno i igra sve bolje,mozda je i najbolji mladi centar Evrope. . .svaka njemu čast,ima mozga momak. . .a Janković

                            Comment


                            • Ne znaš gde udaraš.

                              Čuj ovamo dobio, a onamo nije mogao, ali ipak oprostio.

                              Tu niste napravili dobru priču za decu iznad 12 godina.

                              Inače je Nikola posle prve sezone postao 2. centar Olija.

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                Ne znaš gde udaraš.

                                Čuj ovamo dobio, a onamo nije mogao, ali ipak oprostio.

                                Tu niste napravili dobru priču za decu iznad 12 godina.

                                Inače je Nikola posle prve sezone postao 2. centar Olija.
                                Vidi, da ne crtam.
                                Otišao je iz Partizana jer ste mu dugovali i mogao je u svakom trenutku da ode, menadžer i Oli su to odradili i on vam je oprostio dugove.
                                Zvezda ga je tražila kada je bio u Oliju i kada nije bio u prvom planu, odrađeni su neki tel. razgovori nekih neformalnih grupa i igrača Olija i tu je priča sa Zvezdom stala. Tada nie bilo priče o karijeri.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X