Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niđe veze.

    Isto tako i Janković može da ide zbog neplaćanja, pa ipak ne ide. Razvlače ga, dok je Nikola dobio papire za par dana. Da li je dug plaćen ili ne posle podnesenog zahteva za raskid ugovora je apsolutno nebitno.

    Da je neko hteo nešto da stopira, stopirao bi odlazak, a ne povratak i to u sezoni kada Nikola dobija ozbiljne minute.

    Spin klasičan.

    Comment


    • Biće da je ipak negde zapelo sa mladim Fočancem, baš šteta ako ne pređe u Partizan, baš treba nešto da raspali derbi. I molio bih da pacovske kanale na vezujete za KKCZ, D.V. je izraz isoristio u potrebe objašnjenja odnosa FIBA i Partizana.

      Comment


      • Svi znaju da se izraz "pacovski kanali" odnose isključivo na KK Partizan, FIBA i Duška Vujoševića.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Rec pacov znaci...

          Comment


          • Nemojte i vi, pacovski kanali je izraz vezan za nešto jako ružno i retrogradno (naci-fašističko), čak ni Partizan to ne zaslužuje, možemo da se zezamo, možemo da se peckamo ali mora da postoji jedna linija koja se ne prelazi..
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Zamolio bih forumase da se malo uozbilje i drze neki nivo u diskusiji. Hvala.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Kad se svadjao i zasto? Ne znam za to.

                Ne mogu to da objasnim, jednostavno onaj prvi osecaj kad vidim coveka. Prodorne i hladne oci, energija itd itd. Naravno da je to sve nebitno pa ne znam ni sto sam rekao.
                Igrali su super kup Grcke, Sale je vodio Pao. Pao je cini mi se dobio i pokace se posle meca. Na konferenciji Sferopulos kaze da nece da sedi sa covekom (Saletom) koji je psovao njegovog saradnika i ode.

                Comment


                • Jel moze neko da nadje klip kada Tomic besni na Milutinova sto nije sutnuo.

                  Comment


                  • Trener Olimpijakosa Janis Sfairopulos je u znak protesta zbog ponašanja Ðorđevića i ostalih predstavnika Panatinaikosa napustio konferenciju za novinare.
                    - Ne mogu da sedim sa čovekom koji nam je vređao porodice, psovao Tomiću majku i oca. Ne zanima me da li će mi se sada izviniti za svoje reči - rekao je Sfairopulos.

                    Na konkretno pitanje da li bi Đorđević trebalo da se izvini zbog psovanja kolege, Vujošević je odgovorio:
                    - To ste vi rekli, a ne ja, ali kad smo već kod izvinjenja, mislim da bi Tomić trebalo da se izvini Partizanu zbog krađe Milutinova.

                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Uzecu dve, samo ako odu ova dva...

                      Da, za 10k...videces pod Mornar sledece sezone..a kostali su i manje od ove cifre...cak ta tri nisu ni duplo skuplja od te cifre...Jbga nekogsa reputacijom ne mozes dovesti za te pare, ali underdog dobrog igraca, za ABA avion kad god hoces..ne znam ni kolikokontas da ovi ispod 5 mesta placaju strance..

                      EDIT: On i jeste jedan od boljih sada, daj mu Fener i bice prvak Evrope..
                      Zato i jesu ispod 5 mesta. . .

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Trener Olimpijakosa Janis Sfairopulos je u znak protesta zbog ponašanja Ðorđevića i ostalih predstavnika Panatinaikosa napustio konferenciju za novinare.
                        - Ne mogu da sedim sa čovekom koji nam je vređao porodice, psovao Tomiću majku i oca. Ne zanima me da li će mi se sada izviniti za svoje reči - rekao je Sfairopulos.

                        Na konkretno pitanje da li bi Đorđević trebalo da se izvini zbog psovanja kolege, Vujošević je odgovorio:
                        - To ste vi rekli, a ne ja, ali kad smo već kod izvinjenja, mislim da bi Tomić trebalo da se izvini Partizanu zbog krađe Milutinova.

                        [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                        Jbt koliko je Vujosevica drmala paranoja. Medicinski fenomen.

                        Comment


                        • Na osnovu snimka se ama bas nista ne moze zakljuciti....a Covic, Vujosevic i Bokan su apostoli istine i postenja u odnosu na tenzije u grckom derbiju. Koji su to fazoni da napustis konferenciju za stampu.....
                          Last edited by mmajstor; 28-08-18, 16:55.

                          Comment


                          • Jel stigao Jankovic,ima li novosti?
                            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                            Comment


                            • Meniovo mirise na to da nije dobio raskid.
                              Sad, obestecenje ili neka govedo trune na tribinama 2 godine, pa neka ide posle za KK Malu Mostanicu da igra.

                              Comment


                              • Mi ćemo svakako naći boljeg igrača, dok njemu svakog prvog stiže doobra plata.

                                Pa da vidimo ko je tu na gubitku.

                                Comment

                                Working...
                                X