Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Ne proglasavam sebe strucnjakom za kosarku i insajderom - u pravu si.
    Ti jedino MRZIS ZVEZDU. Tu si doktorirao

    Comment


    • Ako mrzi Zvezdu i tu doktorirao, onda ima 3 doktorata

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Ti jedino MRZIS ZVEZDU. Tu si doktorirao
        Opet gresis i to mogu da ti potvrde i forumasi koji me znaju licno.
        Zvezdu ne mrzim, ali me nerviraju sipkasi ispranog mozga sa bilo koje strane i volim da ih mamuzam - za bolje i nisu.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Kronos samo zeli zezanje, benigno peckanje...a ova tema i jeste za to.
          Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Ti jedino MRZIS ZVEZDU. Tu si doktorirao
          Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Obećao sam sebi da necu pisati na ovoj temi ali .... Ne može se sa partizanima raspravljati na ovu temu. Imam par dobrih drugova kojima je isto tako ispran mozak. Učeni su da su oni neka lažna institucija, da nema kosarke bez njih. U svim tim uspesima koje su, ne sporim, imali njima je veca satisfakcija bila sto smo mi na dnu nego sto su oni na vrhu. I onda kada je sve nestalo svi oko njih su im krivi. A ti neki su Zvezda naravno. Ovo mi je prvi i zadnji post ovde. Pozdrav.

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Spoznaja Covica da ga Djordi ne jebucka ni 2% za EL je mnogo teza.
              Da ne pricamo o epskom prejebu Bokana nad Covicem u ABA.
              Bejaše jednom jedna Evroliga, a nakon nje tmurno vreme naiđe, nadvili se crni oblaci, te niotkuda pojavi se FIBA Liga šampiona, mali zračak sunca i nade. Odjedared to postade takmičenje bolje od same Evrolige, na zdravijim i što bi se reklo pravim sportskim osnovama. Igraše se dečica u Ligi šampiona, igraše se ali ništa bitno ne uradiše. Kukali su i molili Đordija Bartomeu-a da ih primi natrag u naručje, makar u utešni Evrokup, ali pamti Đordi način na koji su ga drugari iz Humske odjavili. Ipak sažali se Đordi, dobra je to duša i posle silnih vapaja primi bivšeg evropskog šampiona u naručje. Igrao se tako bivši evropski šampion u utešnom Evrokupu, igrao se ali se i zaigrao. Ostvario je jednu pobedu, jednu ali vrednu, junačku što bi rekli. Ni za ovu sezonu bivši šampion nije imao kud, pa je molio Đordija da pošalje pozivnicu, klečao i kumio, a Đordi zna se, duša od čoveka, usliši molbu i ponovo ih zagrli.

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                Dule je uništen sa vrha, finansijski.
                Čović mu na košarkaškom polju nije ni do kolena.
                Dule je bio bolji čak i kada je imao duplo manji budžet, ali je od 2013. ta razlika prešla i 4 puta tako da bi i jači od najvećeg bili poraženi.
                Vredelo bi se podsetiti kakav su rosteri bili kkp i kkcz sezone 14/15 ...tu naravno ne mislim na tebe , nego na grobare kojima je ostalo bar malo normalnosti kad je košarka u pitanju

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Odlično se zna.
                  Kome su bežali igrači, ko nije mogao da dovede rezervnog pleja do marta, kome je klinac od 20 bio prvi centar...

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Odlično se zna.
                    Kome su bežali igrači, ko nije mogao da dovede rezervnog pleja do marta, kome je klinac od 20 bio prvi centar...
                    Pa stavi rostere ... možda ovako ljudi neće prepoznati Milutinova a možda su zaboravili da je taj rezervni plej Akojon došao iz Kine. A tek ostatak rostere , sve anonimusi ...

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Uh, kao da su u pitanju Divac i Đorđević

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Janković je naš igrač.
                        Dolazi bez obeštećenja za platu od 8 kila.
                        Možda na kraju i nije toliko loš potpis.
                        Sve je na njemu.
                        Originally posted by Cooper View Post
                        Stigao je Stefi juče


                        Kako i se uklapa ovo boldovano sa ovim twitom (ili sa koje je društvene mreže) ovog tzv novinara?
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Nego komšije, šta možete da nam kažete o novom pojačanju?

                          Ja ga nisam puno puta gledao, malo kroz ABA I malo više kroz KLS, ali vi ste bili uz njega preko 60 utakmica, pa ako možete koju o kvalitetima dotičnog i koliko može da nam pomogne u pohodu na ABA prsten?

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            Nego komšije, šta možete da nam kažete o novom pojačanju?

                            Ja ga nisam puno puta gledao, malo kroz ABA I malo više kroz KLS, ali vi ste bili uz njega preko 60 utakmica, pa ako možete koju o kvalitetima dotičnog i koliko može da nam pomogne u pohodu na ABA prsten?
                            Mislim da će više pomoći Bud,Ced,Mor i nama . . . Ali videćemo,tek kreće sezona

                            Comment


                            • Originally posted by Cooper View Post
                              Nego komšije, šta možete da nam kažete o novom pojačanju?

                              Ja ga nisam puno puta gledao, malo kroz ABA I malo više kroz KLS, ali vi ste bili uz njega preko 60 utakmica, pa ako možete koju o kvalitetima dotičnog i koliko može da nam pomogne u pohodu na ABA prsten?
                              Pa i sam si rekao, znači biće za vas pojačanje, želim mu zdravlja i da svaki put kada se završi duel sa nama izađe uplakan...
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Što uplakan?

                                Comment

                                Working...
                                X