Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ja ispadoh budala kada sam pisao da cemo ispusiti za ABA ligu sa onakvim stavom, igrom, ponasanjem igraca i trenera.
    Delirijum nastao dobijanjem Reala nikada necu zaboraviti. E tada se mislilo.da ceno uzeti i EL[emoji23]
    Elem tek cemo videti koliko ce nas kostati ova bahatost Covica pod sloganom ,,ZVEZDA TO SAM JA,,

    Comment


    • Originally posted by Ica View Post
      U Aba smo pokradeni trecu utakmicu i to odavno nije bilo takve kradje ,,,jos od vremena stipanja sudija ,trojki Drobnjaka iz auta i ostalo ...ali i poreed toga zasluzila je Buducnost da osvoji tu nema dileme ..bili su bolji cele godine .....nemoj prozivati Dekarda za ono sto nije rekao ..top 8 EL ...to je tvoja izmisljotina i laz
      Mozda su vise zasluzili, ono kao underdog i te fore, ali se ne slazem da su bili bolji cele sezone. Mi smo bili bolji u ligaskom delu ABA. Jel' smo bili prvi? Jesmo. Fazon CSKA. Danas (mozda juce) je bas bio clanak o njima. Citam, kao da pise novinar o KKCZ, samo naravno otpriike 10x manje sto se budzeta tice.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        A ja ispadoh budala kada sam pisao da cemo ispusiti za ABA ligu sa onakvim stavom, igrom, ponasanjem igraca i trenera.
        Delirijum nastao dobijanjem Reala nikada necu zaboraviti. E tada se mislilo.da ceno uzeti i EL[emoji23]
        Elem tek cemo videti koliko ce nas kostati ova bahatost Covica pod sloganom ,,ZVEZDA TO SAM JA,,
        Jesi Lazo pisao, ali nakon sto su se ispunile tvoje (mracne) prognoze, ne propustas to da nabijes na nos svima. Ispada kao da ti je milije sto si bio u pravu, nego da je bilo onako kako je trebalo da bude i da osvojimo ABA...
        Ne kazem da volis CZ manje od nekog drugog i da ti ne bi bilo drago da nisi bio u pravu, nego ovo gore sto napisah mi je utisak po tvojim upisima ovde.
        Last edited by Grof; 22-05-18, 08:01.

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Nikakav hir, nikakva sujeta i ostali epiteti. Bivsem treneru je ponudjen masan ugovor, data najsira ovlascenja sve sto je bilo u moci kluba. Da zadrzimo igrace nije bilo realno, da plate ne kasne, nije realno... Cekalo se suvise dugo na odgovor i ostali smo zateceni svi. Za to malo vremena sastavili smo tim od finansija sa kojim mozemo da zivimo.
          Dzabe pises... Ovde je vecinsko misljenje da se skoro pa namerno unistio / raspustio tim, a da je skoro pa najtrofejniji trener u istoriji najuren. Fazon, ne bi voleo NC da bude konkurentan za F8, ili F4 vec sutira u pedu trenera da mu ne pokupi slavu...

          Comment


          • Originally posted by Grof View Post
            Jesi Lazo pisao, ali nakon sto su se ispunile tvoje (mracne) prognoze, ne propustas to da nabijes na nos svima. Ispada kao da ti je milije sto si bio u pravu, nego da je bilo onako kako je trebalo da bude i da osvojimo ABA...
            Ne kazem da volis CZ manje od nekog drugog i da ti ne bi bilo drago da nisi bio u pravu, nego ovo gore sto napisah mi je utisak po tvojim upisima ovde.
            Nikada ali nikada nisam napisao ,,jesam vam rekao,, ,,bio sam u pravu,,,. NIKADA niti je to moj manir. Nisam ni prorok ni veliki kosarkaski strucnjak.
            Bolje da sam pojeo govno a nasa Zvezda osvojila sve, mi igrali El ali jbg.

            Comment


            • Originally posted by Grof View Post
              Dzabe pises... Ovde je vecinsko misljenje da se skoro pa namerno unistio / raspustio tim, a da je skoro pa najtrofejniji trener u istoriji najuren. Fazon, ne bi voleo NC da bude konkurentan za F8, ili F4 vec sutira u pedu trenera da mu ne pokupi slavu...
              Pa da, i kad se kroz 1000 stranica ponovi vise se niko ne obazire da li je to u stvari stvarno tako. Najvaznije da klub nije propao i da ima kapacitet da se izdigne posle lose sezone koja se desi svakom na ovom svijetu, pride sto mi imamo objektivne razloge zbog cega je sve tako kako jeste.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Nikada ali nikada nisam napisao ,,jesam vam rekao,, ,,bio sam u pravu,,,. NIKADA niti je to moj manir. Nisam ni prorok ni veliki kosarkaski strucnjak.
                Bolje da sam pojeo govno a nasa Zvezda osvojila sve, mi igrali El ali jbg.
                Kapiram ja (i ne dovodim uopste u pitanje) da je ova tvoja poslednja recenica tacna i iskrena (kao uostalom sto svako ima neko svoje vidjenje CZ i nacina igre i upravljanja), ali kao sto rekoh - meni to provejava iz tvojih upisa. Npr. 'A ja ispadoh budala kada sam pisao da cemo ispusiti za ABA ligu sa onakvim stavom, igrom, ponasanjem igraca i trenera.' Meni zvuci - eto, ja napisao, bio u pravu, a proglasavali me za ...

                Comment


                • Samo sto nisi naglasio da te sezone, nisu dobili dinar, sto niko ziv nije imao bilo kakav odnos sa NC, te sitne stvari si zaboravio...Ujedino ova sezona je dokazala ko je bio sistem...sad smo se vratili na FC i Milivoje Lazic stayle, nije nam trebalo dugo...Lepo coek reko posle titule, dje su pare??? Nije on sigurno pitao za sebe....ali sve je stvar obraza pa tastatura trpi sve...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • I Covic je posle titule pitao koga vec treba - dje su pare? I sta sad.....nista plus nista jednako je nista, sto znaci da crva nije ni bilo.

                    Comment


                    • Da, to spada u onu Covicevu...dajte mi 500k i dovescu vam centra...Samo onje predsednik kluba...on treba da obezbedi pare ili sam pogresio negde...koja je funkcija predsednika?
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Управљање клубом и парама. Он није ни власник ни финансијер. Ниси открио топлу воду ако кажеш да није он обезбеђивао паре.

                        Comment


                        • Ko obezbedjuje pare?
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Da, to spada u onu Covicevu...dajte mi 500k i dovescu vam centra...Samo onje predsednik kluba...on treba da obezbedi pare ili sam pogresio negde...koja je funkcija predsednika?
                            Pogresio si, predsednik nije deda mraz.
                            U Srbiji visina novca u sportskim klubovima zavisi iskljucivo i iskljucivo od odluke/volje politicara na vlasti, sto je uzasno ali je tako. Manji deo se finansira iz privatnih izvora koje animira predsednik. Nesto slicno je i u Rusiji, a u Italiji to zavisi od lokalnih politicara s obzirom da je vecina u vlasnistvu gradova (izuzev Armanija).

                            Comment


                            • Nesto slicno je i u Rusiji, Italija..lokalni politicari itd...ne mogu vise majke mi...

                              Sta sve ovde ljudi pisu, ono nerealno...

                              Zeleo bih samo kada ovoliko cenite njegove sposobnosti za lovu, da radite kod njega u firmi i to ceo zivot
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Imas pogresna ocekivanja covece, to je kao kad bi od prodavacice u Maksiju ocekivao da ti garantuje kvalitet proizvoda koji ti prodaje. Vatutin ne obezbedjuje pare klubu CSKA, vec odredjuju ruski generali...on tim novcem upravlja kako ce se trositi, ali od njega ne zavisi da li ce to biti 37 miliona ili 27 miliona. Osnovne relacije i odgovornosti ne kontas pa iz neznanja spinujes na nesto sto niko nije rekao. Ne radi se ovde o tome da li je covek sposoban ili nesposoban, vec sto ga ti optuzujes za nesto zasta on nije odgovoran, a to je neozbiljno.

                                Comment

                                Working...
                                X