Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Ma ono nema dodirnih tačaka sa šovinizmom ono je politizacija i sagledanje iz političkog konteksta i u političke svrhe, ali nebitno.

    Elem slobodno posetite temu najvećeg brenda na ovim prostorima FK Crvene Zvezde. Da svi sportski kolektivi pa i Zvezdini stanu na jednu steanu, sa Balkana, a FKCZ na drugu, prevagnuće tas sa FKCZ po veličini.
    Sinko, "svi sportski kolektivi" podrazumeva razlicite sportove, a tu je FKCZ samo jedan od njih, a u ostalim vas JSDP dere za 10 duzina.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Znaci, moderator, koji bi trebao da vodi racuna da se pise o zadatoj temi, najvise zaserava istu (kao i kompletan PDF ) , prednjaci u trolovanju i patkometriji. Interesantno

      Comment


      • Originally posted by John Dies at the End View Post
        Znaci, moderator, koji bi trebao da vodi racuna da se pise o zadatoj temi, najvise zaserava istu (kao i kompletan PDF ) , prednjaci u trolovanju i patkometriji. Interesantno
        Znaci, da banujem svakog ko pise na ovoj temi o KKP i njegovim bivsim trenerima, upravama, igracima...kao opravdanje zasto KKCZ nije postigla zacrtano? Moze.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Dobro bre šta si zapeo za banovanje i inaćenje ne moraš sve lično shvatati. Možda te neko ne kritikuje kao Kronosa već moderatora. Ti odmah se hvataš ako ne ovo onda ovo i banujem.

          Lazo slobodno baci koji post na fudbalski pdf kad te bude zanimalo

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Može jedno pitanje za vas ovde? Koliko vas gleda i navija za FK Crvena Zvezda? Pogledate li nekad neki meč? Ja razumem da ne pišete na fudbal pdf, to razumem, ali me zanima bacite li kad pogled na fudbal? Mali off
            I mene zanima sta radis na ovom PDF? Jel tesko da poverujes da neke ljude apsolutno boli kurac za fudbal. I zasto bi neko trosio svoje vreme na nesto sto ga ne interesuje.

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Sinko, "svi sportski kolektivi" podrazumeva razlicite sportove, a tu je FKCZ samo jedan od njih, a u ostalim vas JSDP dere za 10 duzina.
              Ajde ne pali vatru. Pricu ovu o Covicu, Duletu i sl. prebaci na Pomracenje, kao i ovo trolovanje od Urosa. Ocisti topic i nek se vrati na diskusiju o kosarci i stanju u KKCZ.

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                I mene zanima sta radis na ovom PDF? Jel tesko da poverujes da neke ljude apsolutno boli kurac za fudbal. I zasto bi neko trosio svoje vreme na nesto sto ga ne interesuje.

                Mozda coveku znaci da se ozivi tema.. Ja ne pratim fudbal, i ne znam o cemu bih tamo pisao, ali ako neko prati neka baci neki post tamo..

                Urose, smara nas fudbal

                Comment


                • Ja zvezdu u fudbalu i pratim, ali ono, danas sam protiv vose pogledao celih 10 minuta.
                  Ne zanima me preterano i ne pamtim kada sam ceo mec pogledao, pratim vise rezultate.
                  Ipak, kosarka je nesto posebno.
                  Najlepsi, najatraktivniji i najelegantniji sport.
                  Sto bi rekao jedan moj bivsi trener: "Sah je kurac!".

                  Comment


                  • Originally posted by Guthrie View Post
                    Ja zvezdu u fudbalu i pratim, ali ono, danas sam protiv vose pogledao celih 10 minuta.
                    Ne zanima me preterano i ne pamtim kada sam ceo mec pogledao, pratim vise rezultate.
                    Ipak, kosarka je nesto posebno.
                    Najlepsi, najatraktivniji i najelegantniji sport.
                    Sto bi rekao jedan moj bivsi trener: "Sah je kurac!".
                    Tvoj bivsi trener ne moze da planira 20 poteza unapred i zato ga svi deru na sahu i kartama.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Znaci, da banujem svakog ko pise na ovoj temi o KKP i njegovim bivsim trenerima, upravama, igracima...kao opravdanje zasto KKCZ nije postigla zacrtano? Moze.
                      Moze. A meni da dozvolis da pisem na nacin koji pisu pojedinci (racunam tu dvojac sa kkp teme i ove neke nase koji vredjaju kao najgori kocijasi) .


                      Dogovoreno?

                      Comment


                      • Originally posted by John Dies at the End View Post
                        Moze. A meni da dozvolis da pisem na nacin koji pisu pojedinci (racunam tu dvojac sa kkp teme i ove neke nase koji vredjaju kao najgori kocijasi) .


                        Dogovoreno?
                        Ne moze - ti si poseban slucaj.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Nije ovo za tebe (kosarka) - (pivce i ) idi gledaj Heroj

                          Comment


                          • Nisam znao kako se na Španskom kaže Partizan [emoji3]

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Dal je iko ispratio idiote od fudbalera sto zapalise autobus bakljama hahahahhaahahah

                              Comment


                              • Sta ti je to cudno Victore druze, ipak su to fudbaleri...

                                Comment

                                Working...
                                X