Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahshahsahfhashahsahsah
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Mračna prošlost novog pojačanja Partizana

      https://nova.rs/sport/kosarka/mracna...nja-partizana/

      Nasilnik.

      Gadno prezirem one koji tuku žene.

      Fuj degeneriku.

      Comment


      • https://www.youtube.com/watch?v=UwR1..._channel=NOVAS

        22:45 па до краја!

        За овакве ствари се живи!Сав апсурд ''опозиционог'' ККП оличен у ових 10 минута!

        Пристојан буџет за пристојан тим!

        Comment


        • 🤣🤣🤣
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Nestvarno koliko se sipa. Sve u svrhu promocije Srbije kao ekonomskog tigra. Nestaju milioni duga preko noci i to bez uppra nema tragova, nema sudova, nista, samo gumica i sibaj dalje. Ali ni to nije dosta, ajmo placati igrače milion godisnje za EC. I kao aparthejd a više love dobijali od nas.
            Jos ne mogu da se opasuljim od Parahuskog od 575k i oni su pastorcad a mi Loyda 450k mi bankomat!

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Nestvarno koliko se sipa. Sve u svrhu promocije Srbije kao ekonomskog tigra. Nestaju milioni duga preko noci i to bez uppra nema tragova, nema sudova, nista, samo gumica i sibaj dalje. Ali ni to nije dosta, ajmo placati igrače milion godisnje za EC. I kao aparthejd a više love dobijali od nas.
              Jos ne mogu da se opasuljim od Parahuskog od 575k i oni su pastorcad a mi Loyda 450k mi bankomat!
              Samo proceduralno...Istina je za Parahuskog, istina je da se sipa nemilice ali Lojd je zaradjivao vise, sto nije nikakva sramota i ne treba umanjivati. Naravno , nije kao Panter nego tacno kao pola Pantera.

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post

                Samo proceduralno...Istina je za Parahuskog, istina je da se sipa nemilice ali Lojd je zaradjivao vise, sto nije nikakva sramota i ne treba umanjivati. Naravno , nije kao Panter nego tacno kao pola Pantera.
                Molim te da mi kažeš odakle ti info jer je njegova plata javno iznesena nekoliko puta a i znam preko menadzera iz agencije da je to tačno. 600k je mogao da zaradi jedino kroz bonuse i ispod stola ali plata nije bila tolika.
                Jos cemo da vidimo koliko cr izaci Peiners, Angola i slicni, za Trinkija la famigliju smo vidjeli već da je istina sto se ovde pisalo.
                Ne kazem ja da neko ne treba da ima pare, nervira me njihov odnos kuknjave i vrijedjanja a godinama imaju veci budžet, nervira me sto godinama u EL nismo mogli da prismrdimo tolikim parama a sve uz parolu drzava nema više, sad odjednom puf ima za 7. ekipu ABA i wc Evrocup.
                I sto se sad kao potura prica o nekakvoj pravdi a sa iste sise cuclamo samo sto oni godinama cuclaju više i sad jos daj 15miliona...

                Comment


                • ups..

                  https://nova.rs/sport/kosarka/dusko-...ri/?ref=fbnova

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post

                    Molim te da mi kažeš odakle ti info jer je njegova plata javno iznesena nekoliko puta a i znam preko menadzera iz agencije da je to tačno. 600k je mogao da zaradi jedino kroz bonuse i ispod stola ali plata nije bila tolika.
                    Jos cemo da vidimo koliko cr izaci Peiners, Angola i slicni, za Trinkija la famigliju smo vidjeli već da je istina sto se ovde pisalo.
                    Ne kazem ja da neko ne treba da ima pare, nervira me njihov odnos kuknjave i vrijedjanja a godinama imaju veci budžet, nervira me sto godinama u EL nismo mogli da prismrdimo tolikim parama a sve uz parolu drzava nema više, sad odjednom puf ima za 7. ekipu ABA i wc Evrocup.
                    I sto se sad kao potura prica o nekakvoj pravdi a sa iste sise cuclamo samo sto oni godinama cuclaju više i sad jos daj 15miliona...
                    Info je iz kosarkaskih krugova. Nisu to price rekla kazala i vise vjerujem njima nego portalima, insajderima, forumima. Lojd vrijedi svaki dinar. Zlocin je platiti Parahuskog onoliko, to je losa trgovina. A lojd je bio odlican izbor.

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                      Човек изјави ово,па изјави како је за ККП најбоља ствар ово што се дешава и да подржава Жељка у свему и хвалио Остоју како је способан....Ал не воли СНС и Вучића,него само подржава финансирање ККП од стране Вучића и СНСа...Зајебана је ствар живи песак...Што се више извлачиш и увијаш,то више тонеш...

                      Као кад пишаш,а ветар дува у твом смеру и све иде по теби...Сам себе попишао!Сликовито описано ''опозиционо'' деловање алхемичара...

                      Comment


                      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post

                        Info je iz kosarkaskih krugova. Nisu to price rekla kazala i vise vjerujem njima nego portalima, insajderima, forumima. Lojd vrijedi svaki dinar. Zlocin je platiti Parahuskog onoliko, to je losa trgovina. A lojd je bio odlican izbor.
                        Znači, nemaš info. Ok, idemo dalje. Nije 7 miliona budžet za milionere iz komšiluka oni su dosad toliko potrošili a nije ni upola sastavljen roster. Pre će biti negde oko 15 miliona.
                        Last edited by dekkard; 10-07-21, 07:17.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Da minimum 15 miliona je budzet za ovu godinu
                          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                          Comment


                          • Ala grmi, pljušti kiša.

                            Comment




                            • Šizofreni šou program sa ovom trojicom.

                              Prvo Milojko poludeo na početku, kako je krenuo ja reko sad će da skoči na Tegeltiju.

                              Pa se onda dovatili Vuletić i Tegeltija. Pljuštale i uvrede, kišna glista, drvoseća...

                              Malo i puče stolica Tegeltiji na 2:03:18, likuje Vuletić.

                              Comment


                              • У емисији још само фале Лепа Лукић и Венди,па да запевају и употпуне овај вашар од емисије...

                                Comment

                                Working...
                                X