Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Lazo, o kaznama nema rasprave - tacka.
    Često se znam zejebavati u komentarima ali ovaj put sam ozbiljan. Stvarno ne vidim čemu taj tvrdokorni stav - ja rekao, moja je zadnja. Ako maltene svi kažu da je kazna preoštra čemu taj inat. Ipak je ovo samo forum, nije pitanje života i smrti. Ja lično nemam ni sa jednim članom konflikt, ovaj slučaj nisam propratio pa ne držim ničiju stranu. Ono malo što sam shvatio je da je ovo tvoj način da se rješiš nekog ko ti ne odgovara, možda griješim.

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      Često se znam zejebavati u komentarima ali ovaj put sam ozbiljan. Stvarno ne vidim čemu taj tvrdokorni stav - ja rekao, moja je zadnja. Ako maltene svi kažu da je kazna preoštra čemu taj inat. Ipak je ovo samo forum, nije pitanje života i smrti. Ja lično nemam ni sa jednim članom konflikt, ovaj slučaj nisam propratio pa ne držim ničiju stranu. Ono malo što sam shvatio je da je ovo tvoj način da se rješiš nekog ko ti ne odgovara, možda griješim.
      Kada forumasa kaznjavavas zbog jednog istog prekrsaja svaki put - sta raditi?
      Lepo stoji u pravilima
      Za sve sankcije koje nisu trajnog karaktera vazi pravilo da se udvostrucuju u slucaju neposrednog ponavljanja problematicnog ponasanja na forumu, a u tezim slucajevima ce rezultirati i trajnom zabranom pristupa. I na kraju, iskreno se nadamo da ce upozorenja moderatora u vecini slucajeva biti dovoljna mera.
      samo sto niko nece da procita.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Hvala Kronosu na toploj dobrodoslici i Bojani, kao i svima vama na podrsci.

        Mnogo tenzije nepotrebne na forumu i ja sam se prijavio da se to malo ispegla i da olabite malo od Kronosa. Da momak je Grobar i voli da podjebava ali su pocele blago receno teorije zavere o tome sta on radi. Nisam ovde da izigravam klasicnog pandura pa me ne terajte da to budem.

        Ne vrsite pritisak na mene u startu da menjam neke modovske odluke i sl. Pricacu ovih dana sa Kronosom i Bojanom da predlozim neke stvari, znacete kad se dogovorimo.

        Opet hvala svima.

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

        Comment


        • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Ko je za to da smenimo mannya sa mesta moderatora[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

            Comment


            • Ma samo opusteno. Ne zelim pun inbox kukanja na Kronosa i banove i ponasanje. I ja sam tu na forumu i video sam sta se desava i meni smetaju neke Kronosove ispadice ali sad sve to po strani.

              Eto bice neki balans sad, i moci ce i vas glas da se cuje bar kod mene. Sto ne znaci da cu stalno da vam izlazim u susret. Daj da vratimo forum u kosarku i zezanje, a ne samo divljanje i reciklazu starih prepucavanja.

              E sad idem da ubacim klopu u rernu. Valja se spremiti za NBA...

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post

                Domace je domace [emoji3]
                Ma daj...
                https://giphy.com/gifs/girl-basketball-Q5rc72FJuqD2U

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                Comment


                • Odma banuj Kronosa hahaha )) osveti crveno belu porodicu
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Neka ti je sa srecom Manny.

                    Comment


                    • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                      Neka ti je sa srecom Manny.
                      sreće & strpljenja.
                      A sada svi na svoja radna mesta..
                      P.S. EXKLUZIVA!!!
                      snimljen je njihov razgovor prilikom uvođenja u "posao"
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        sreće & strpljenja.
                        A sada svi na svoja radna mesta..
                        P.S. EXKLUZIVA!!!
                        snimljen je njihov razgovor prilikom uvođenja u "posao"
                        Snimljeni su i razgovori trenutno "odsutnih" forumasa.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Obzirom da ne umes da se zaustavis na vreme, a imajuci u vidu "minuli rad" od skoro 2 meseca banova zbog slicnih prekrsaja - 60 dana
                          Ovo me bas neprijatno iznenadilo.
                          Iskusno nema price, nema raspravke - istina nema ni prekrsaja, ali necemo sada traziti dlaku u jajetu.
                          A kazna onako solidna: 60 dana cisto da se zaboravi dok ne prodje ......
                          Kakvi ste vi svi sa ovog pdf-a KRALJEVI
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ovo me bas neprijatno iznenadilo.
                            Iskusno nema price, nema raspravke - istina nema ni prekrsaja, ali necemo sada traziti dlaku u jajetu.
                            A kazna onako solidna: 60 dana cisto da se zaboravi dok ne prodje ......
                            Kakvi ste vi svi sa ovog pdf-a KRALJEVI
                            Šta misliš ko će prvi da zakuka na novog moderatora? Hoće li to biti oni što uglavnom pišu u toj temi, ili će doći naš Madrid koji uz Rafu jedini navija za Real i Atletico, da objasni situaciju iako ne čita temu i ne piše skoro nikad ili nikad?

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Šta misliš ko će prvi da zakuka na novog moderatora? Hoće li to biti oni što uglavnom pišu u toj temi, ili će doći naš Madrid koji uz Rafu jedini navija za Real i Atletico, da objasni situaciju iako ne čita temu i ne piše skoro nikad ili nikad?
                              Zakukao bi vec Madrid samo verovatno nije tu.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Ovo me bas neprijatno iznenadilo.
                                Iskusno nema price, nema raspravke - istina nema ni prekrsaja, ali necemo sada traziti dlaku u jajetu.
                                A kazna onako solidna: 60 dana cisto da se zaboravi dok ne prodje ......
                                Kakvi ste vi svi sa ovog pdf-a KRALJEVI

                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X