Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kme kme kme

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Oni koji su bliski vlasti i koji imaju njihovu podršku koriste iste medijske kanale za svoje promovisanje.
      Pink, hepi, telegraf... svi su u službi naprednjaka i crvene zvezde.
      To je jedna velika porodica koja jedno drugom drži leđa, kako na finansijskom planu tako i na ulici odnosno tribini.
      Rece onaj kome je nacelu kluba Ostoja SNS a kum Andreja Vucica Kijanovic vedri I oblaci u klubu.

      Comment


      • Jasno, zato je klub trenutno u blokadi i sa bat zabranom i dovodi igrače za max 10k.

        Eh, da nam je jedna Zvezdina 2012. ali to se naravno nama neće desiti.

        Comment


        • Kakav je troler brat Cooper to nema nigde Alal mu vera sto je dosao ovde ..sad je kao Dzon Snou u bitci Kopiladi sam protiv svih a iza njega sila dolazi u vidu Kronosa )))

          Samo trenutno je bezopasan posto jos nisu ni dosli do perioda videcete sledece sezone ))
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Kakav je troler brat Cooper to nema nigde Alal mu vera sto je dosao ovde ..sad je kao Dzon Snou u bitci Kopiladi sam protiv svih a iza njega sila dolazi u vidu Kronosa )))

            Samo trenutno je bezopasan posto jos nisu ni dosli do perioda videcete sledece sezone ))
            Izvini, Remzi Boltone - nisam te prepoznao.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Jasno, zato je klub trenutno u blokadi i sa bat zabranom i dovodi igrače za max 10k.

              Eh, da nam je jedna Zvezdina 2012. ali to se naravno nama neće desiti.
              Posto je 2012. drzava sipala pare CZ (po tumacenju raznih navijaca Partizana), ovo bi moglo da se prevede i sa: "eh, da mozemo i mi da budemo neopravdano gurani od drzave, ali, to se, naravno nece desiti".

              A u realnosti, navijaci kluba koji dobija drugi najveci iznos od drzave bi trebalo da se pokriju usima i cute.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                Oni koji su bliski vlasti i koji imaju njihovu podršku koriste iste medijske kanale za svoje promovisanje.
                Pink, hepi, telegraf... svi su u službi naprednjaka i crvene zvezde.
                To je jedna velika porodica koja jedno drugom drži leđa, kako na finansijskom planu tako i na ulici odnosno tribini.
                Inače je telegraf Jevrosimovićev a on je vaš sponzor....
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Kakav je troler brat Cooper to nema nigde Alal mu vera sto je dosao ovde ..sad je kao Dzon Snou u bitci Kopiladi sam protiv svih a iza njega sila dolazi u vidu Kronosa )))

                  Samo trenutno je bezopasan posto jos nisu ni dosli do perioda videcete sledece sezone ))
                  Niko ne može zaebati vas i vaš višedecenijski nadimak KK Sledeća sezona...

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Niko ne može zaebati vas i vaš višedecenijski nadimak KK Sledeća sezona...

                    Comment


                    • Mi je i dočekasmo a sada ste vi preuzeli štafetnu palicu...
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Teško ćemo MI 13 sezona biti KK Sledeća sezona ko neki. [emoji6]

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Vi u ravnopravnim uslovima nemate šta da tražite, ni u KLS-u. [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Zar u Srbiji za išta možemo kasti "ravnopravni uslovi" [emoji4]

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Vi u ravnopravnim uslovima nemate šta da tražite, ni u KLS-u. [emoji41]
                              Vi ni uslove u ABA ligi niste mogli da iskoristite kako treba - dje vi je EL ove godine?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Vi ni uslove u ABA ligi niste mogli da iskoristite kako treba - dje vi je EL ove godine? [emoji3]
                                Biće, nije smak sveta, nećemo se kao vi organizaciono urušiti zato što je izgubljena jedna EL sezona. Nikom nije zapisano u kamenu da mora večito da igra EL Siguran sam, s druge strane, da nikad nećemo igrati petorazredna takmičenja kao što je FIBA LC i tražiti divlju kartu za EC, to je baš, ono, ispod svakog nivoa. .[emoji41]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X